» »

Playstation 1 LCD montiran v ohišju

Playstation 1 LCD montiran v ohišju

Shark36 ::

Po netu sm gledu in najdu da folk daje tut LCD zaslone v ohišja, od Playstation 1 5" LCD zaslon, priključ se na VGA. Prek eBaya bom naroču nekaj kosov. Fajn je da se to prklop na Radeon grafično kartico (podpirat mora composite sync). GeForci mislm da tega ne podpirajo. Okvirna cena je okol 25.000sit - pa povejte če ste zainteresirani.

Še ene par slikc:


  • zavaroval slike: Predator ()

timj010 ::

Čudovito samo ne vem zakaj bi dajal 25k za nekaj kar ječisto neuporabnega:D Rajši si kupim vodno hlajenje za ta denar
AMD 3500+; OCZ platinium rev. 2;
OCZ powerstream 520w; DFI lanparty sli-d;
6600GT

SleepLess ::

Jaz bi bil zelo zainteresiran (sicer bi ga uporabljal za nekaj drugega ampak vseeno:). Kaksen vhod ma to vga (to je kao scart al kaki), pa kak bi se z placilom zmenli :>

Shark36 ::

Ima poseben PlayStation AVDIO/VIDEO konektor - upam da dobim kable ki se lahko prklučjo na ta monitor. Glede plačila - lahko po pošti po povzetju ali pa oseben prevzem pri men v Ljubljani.

SleepLess ::

Skoda, da ima samo ps audio/video. Zakaj pa si razmisljal ravno tega. Teh lcd-jev za avte imas polno po ebayu in so zelo poceni, pa se ponavadi imajo polno razlicnih vhodov, tako da pasejo na vse naprave. (tudi na racunalnik :>) Sam si bom v kratkem nabavil tak lcd (verjetno tudi prek ebaya), pa bi blo fajn ce si nas vec naroci pride postnina majn :>

Shark36 ::

Ne vem če si prov razumeu - konektor je sicer od Playstation, podpira pa VGA 640x480 vhod in Video PAL vhod.

SleepLess ::

Torej, bi lahko jaz tudi priklopil gor svoj xbox ?

EDIT:// mogoce mi das kaki link iz ebaya da vidim kak zgleda to :D

Zgodovina sprememb…

Shark36 ::

tole je priklop videa: http://www.ucc.gu.uwa.edu.au/~starfox/c...

postopek priključitve na računalnik in demonstracija: http://bit-tech.net/article/136/

še en opis priključitve: http://starfox.ucc.asn.au/carcomp/serio...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Shark36 ()

Shark-357 ::

takle lcd sem kupil za 4K pred pol leta tko da 25K je zeloo preplačana cena

humanoid ::

Shark357, zaupaš kje si ga kupil tako poceni?

Jaz bi tudi to mel, samo dam največ 10k SIT za vse skupaj nabava + poštnina.

Shark36 ::

tole kar sm jst mislu iz anglije naročat je zgleda preveč drago

tut mene zanima kje ga je shark357 tolk pocen dubu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Shark36 ()

humanoid ::

Sej so ti na drugem forumu dali link

Tu je 35USD, kar je nekaj nad 6k SIT. To bi se že splačalo, samo Amazon v SLO pošilja samo knjige, dvd-je in cd-je.



--------------
predolg link sem ti skrajšal - P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Shark-357 ::

hja no jaz sem ga sicer na bolhi kupil z istim namenom da ga ugradim v ohišje vendar sem se premislil in sem ga prodal kolegu ki ima PS1 za 5K:D

jRk0 ::

jaz bi bil zelo zainteresiran za takle LCD.
sploh ce je najvec 25k sit cena!


pa da se res da priklopit na tv-out oz. vga izhod.


bi ga pa mel za avto namrec
You fuck up once, you loose two teeth.

Boki_ ::

Js bi tut kaki tak LCD, k se ravno lotevam modat ohisje in bi prav poživilo sprednjo stranico.
I'm back

mazy ::

za tako ceno (6k) bi še js enga kupo. če bote nabavlal povejte.

Mamaplata ::

Tam do 5kSit bi tudi jaz vzel en kos za začetek.
Za projektor bi bilo pa premalo pixlov ?

SleepLess ::

Hm, jrk0 to glih problem, da tega crapa ne mors lepo priklopit (razen na ps1 :PPP ali z nekimi hudimi modi na pc ), jaz bi si narocil, normalen 5,6 ali 7" lcd (z vga, in vsemi vhodi), ki bi stal okoli 15k+postnina iz GB ali Nemcije. Je pa ql ce se kdo poleg naroci, da se postnina razdeli :>

Boki_ ::

Ewo, za 5 al 7" VGA sm tut js zravn, če je le cena kolikor tolk normalna. Mislim pa da se PS1 tut prklopi na VGA oz. v najslabšem primeru bi se moral na SCART.
I'm back

Shark36 ::

No jst mam zdej še eno drugo varianto, nov 6.4" LCD zaslon proizvajalca LG.Philips, skupaj z kontrolerjem, direkten VGA priklop, resolucija 640x480.

Zunanje dimenzije: 145mm x 115.5mm x 6mm.
Velikost zaslona: 130mm x 98mm.
Se pravi da paše v prostor za CD-ROMe (5.25" bay).
Svetilnost LCDja je 250ccd, kontrast 1:300

Cena je odvisna od količine, bo pa največ 20.000SIT, več ko nas kupi, ceneje bo.

Še sliki LCDja in kontrolerja:

TribesMan ::

In kaksne so kaj locljivosti teh LCDjev???

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Suli ::

TribesMan lepo je da gledaš samo slikce, vendar je tudi dobro občasno kaj prebrati. :D 0:) Drugače pa je naj bi imel zgornji LCD 640 x 480 pikic ločljivosti. :D

TribesMan ::

To sem videl... mene zanima playstationov...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Boki_ ::

Ewo mene, js sm že tuki. Kupim 100%;) . Zdej je treba dobt sam vse k bi še kupli in se zment za ceno.
LP
I'm back

propeler ::

Jaz bi tud nabavu. Ko se boste zmenili, mi sporočite.
Če bi igre poneumljale, bi se sprehajali v temi in spuščali čudne glasove.Pacman

propeler ::

Aja da ne bo pomote, od playstationa sem mislil.
Če bi igre poneumljale, bi se sprehajali v temi in spuščali čudne glasove.Pacman

Shark36 ::

Od Playstationa z moje strani ne bo nič, saj se bolj splača vzeti LCD od LG.Philips z kontrolerjem.

steev ::

Se dajo teli LCD-ji uporabljat tukaj.
:|

propeler ::

A na unga philipsa se ne da priklopit composite?
Če bi igre poneumljale, bi se sprehajali v temi in spuščali čudne glasove.Pacman

propeler ::

Steev, to tud mene zanima, če boš zvedu, napiši. Jaz mam en lcd monitor za avto, slika je sicer lepa, a je preveč pikasta na platnu.
Če bi igre poneumljale, bi se sprehajali v temi in spuščali čudne glasove.Pacman

Shark36 ::

se da, samo potem bi potreboval drug kontroler, ki sprejema tudi video signal

K0K0 ::

A bi se dal tegale LG.Philipsa v avto zmontirat? Mislim kako je glede napajanja.

Boki_ ::

Ei shark, ti vpras kok bo cena za 5, 10, 15 komadov, pol napiši in bomo vidli kok jih bo vzelo pa kok bo cena. Pa dej še po drugih forumih (slo-mod.com, racunalniske-novice.com, slo-comp.net...), da bo čimveč folka.

@Modri_zob, napajanje ne 12V, bi se dalo ;)
LP
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

K0K0 ::

he he ql
A mogoče kdo ve kakšna je kej slika na telih monitorjih mislim tko a bi bil primeren za prikazovanje namizja al pa mogoče clo za kak filmček pogledat?

Boki_ ::

Slika pride kar kvalitetna, svetilnost je kar vredu, kontrast tut, se prav da se da BP delat vse stvari (ne ravno CAD programov..) kot z običajnim LCDjem.

EDIT: Shark36, mal povpraši za ceno, kok bi bla če se vzame 5, 10 komadov, pa probi se zmenit za čim nižjo, da bo še kdo vzel.
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

Boki_ ::

Tukaj je vse razloženo.
I'm back

propeler ::

Če se ne da tega philipsa prklopit na composite brez posebnega kontrolerja, pa če je ta drag, pol sem pa za lcd od PSone.
Če bi igre poneumljale, bi se sprehajali v temi in spuščali čudne glasove.Pacman

Boki_ ::

20k je cena za 1 komad LCD + kontroler. Je pa tko da več ko jih bo, ceneje bo.
I'm back

SleepLess ::

evo jaz sem 100% kupec za tisti lcd, ki je dal SHARK36 predlog zanj. Res semo 100%, ker ce nebote tu nic narocli si ga bom pa moral sam ;(( :8)

Boki_ ::

Dej registriri se na cool-pc pa tm naredi kot je v linku v mojem predzadnjem postu. Oz. kar tuki.
I'm back

timj010 ::

Kaj ma ta zaslon kaki video cinch da bi ga lahko priključo na dvd player pa montiral v konzolo od avta? Če ja potem se jaz tudi za.
AMD 3500+; OCZ platinium rev. 2;
OCZ powerstream 520w; DFI lanparty sli-d;
6600GT

propeler ::

Še enkrat

Če bo zraven kontroler za video, se pravi da lahko gor priklopim video komponente (dvd, igralne konzole,...) pol sem tud jaz 100%.
Če bi igre poneumljale, bi se sprehajali v temi in spuščali čudne glasove.Pacman

Tribal ::

Shark36 imas ZS. Odgovori prosim!

Smorny ::

Bo kaj konkretnega iz tega ratalo?

No jst mam zdej še eno drugo varianto, nov 6.4" LCD zaslon proizvajalca LG.Philips, skupaj z kontrolerjem, direkten VGA priklop, resolucija 640x480.


Tale tudi mene interesira. Cena je tudi ok.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smorny ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje bi našel kako priklopit LCD od prenosnika na VGA?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
182911 (1535) jukoz
»

Pomoč pri resoluciji v linux-u

Oddelek: Operacijski sistemi
191241 (1046) G-man
»

20" LCDji!!!! noro!

Oddelek: Kaj kupiti
162248 (1483) kuglvinkl
»

Mogoče kdo ve kje bi se dalo dobiti tale 6,4" LCD enkranček

Oddelek: Kaj kupiti
111087 (822) Caligula
»

Monitor 19"

Oddelek: Zvok in slika
301790 (1027) CaqKa

Več podobnih tem