» »

Firefox se je sesul

Firefox se je sesul

MyotisSI ::

Zdravo.
Pravkar se mi je firfox čisto sesul in mi vse vrgel na osnovno verzijo. O vseh razširitvah in zaznamkih ni ne duha ne sluha več:|
Ko sem gledal, je vse sranjeno pod poseben profil, vsaj se mi zdi po imenih datotek. Toda kako naj naložim moj profil brskalnika z vsemi nastavitvami, oz. ali je to sploh možno ... Poleg tega, mi je stran od Slo-tcha nekam čudno izgledala, ko sem jo spet zagnal v firefoxu...tako da to pišem v I-explorerju....in že to je žalostno.
hvala za nasvete....
Ničesar ne želim dokazati, želim pokazati
(Federico Fellini)

AndrejS ::

Se zgodi pri FF. Zato pa uporabljam IE!

Predator ::

to si probal?
meni je enkrat pomagalo
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

MyotisSI ::

Hvala Predator. Zadeva je delovala. Ognjena Lisica spet dela in upajmo, da bo tako tudi ostalo za naprej....Malo slabe volje pa vseeno pustijo taki dogodki:|
Ničesar ne želim dokazati, želim pokazati
(Federico Fellini)

steev ::

Jaz si vsake toliko cajta shranim zaznamke.
Se pa je fotru zgidul, da je ostal brez poste v mozilli firebird.
:|

satfinder ::

Mozilla 1.7.3 v Knoppixu , Pingu dela odlicno. Povprecno imam pa naenkrat odprtih 50 -95 zavihkov/linkov. Mozillin e-mail client /12 accounts dela b.p. Opera dela v Pingu tudi odlicno. Je hitra, zelo zmogljiva. FF pa nikoli nisem pretirano zaupal. Pa mi je vsec.

IE OK, 1000% boljsi je njegova *nadgradnja*: awantbrowser.... Povprecno delal z njim med 170 -235 odprtih linkov naenkrat. Je pa odlicna nadgradnja IE. Ima bhlokado Pop up, Java Script, Active X. Samo Ad-aware Professional pa vedno najdu kup *sodra :). Za Winse odlicna zamenjava/dopolnilo IE.
Korak do konca in Naprej :).

Slowenc ::

Povprecno delal z njim med 170 -235 odprtih linkov naenkrat

satfinder: Ali mi lahko vsaj pribljižno razložiš zakaj rabiš imeti odprtih toliko povezav na enkrat. Totalni frik. ;)
Skiny gate.

satfinder ::

www.barvadenarja.com www.magicalaterna.com ...... Samo v info .... Dela se pa samo na naj cash straneh.... Tako pravijo *tapravi* Jaz pa odpiram linke iz radovednosti.... narocas in posredujes naroceno zainteresiranim :)

To sta ti dve podrocji z veliko linki: internetni :D proleteriat, pa trgovina (poizvedovanje, narocanje, transferji.... do pobiranja marze u zep :D ) LP:)
Korak do konca in Naprej :).

satfinder ::

Pa Knoppix oz. *plastic/fantastic od OS laufa* Veliko linkov okuzenih z vso mozno svinjarijo, tudi cool web search

*darilci* Ing. Knopperju in kreatorjem ostalih Live CD Destroyev VSAKA CAST. Za moznosti relativno varnega surfanja. In
da se ne zapravla casa, dnarja se za Internet Security Dobrote. Naj laufa plastik fantastik. Pod njim pa genialnost Knopperja and compony. Vsaka jim cast.:D
Korak do konca in Naprej :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox 10 je zunaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6217810 (14261) Icematxyz
»

Firefox 4 izšel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23570074 (59239) opeter
»

Računalnik crknil sredi dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
182054 (1620) Duhec
»

Advanced user anketa [REZULTATI OBJAVLJENI] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
16214965 (10047) Eru
»

Vsi ki poslušate glasbo...

Oddelek: Sedem umetnosti
71705 (1372) Tic

Več podobnih tem