» »

Q3A BEST MOUSE ???

Q3A BEST MOUSE ???

BaTeMaN ::

RESNO PROSIM

OK

Pilota sem dobil z napako, Razer se je pokvaril po enem tednu,.. wingman je malo prebikast pa nima scrolla, mouusemani so preveliki ??

Kaj je po vase najbolje in natančno učinkovito ??? Imam že 6 mišk v roku 4ih let...
less then zero

NiggerBob ::

Logitech pilot + wheel mi je služil OK, sedaj pa sem se navadil na MS IntelliMouse optical
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

msmiha ::

Si že na Slo-Techu slučajno opazil test podgan. Ena izmed boljših je DEXXA Optcal Mouse.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

njok ::

Najti moras misko, ki se najbolje prilega tvoji roki.

Moja roka se zelo dobro pocuti na DEXXA optical mouse. Vsec mi je tudi, ker ima 5 gumbov, ki se lepo prilegajo prstom. Ima mehek kolescek, vendar je gumb trd.

rang3rus ::

Ne si mislit da bos kaj boljsi z novo misko. Naprimer, eden najboljsih slovenskih quakerjev igra z navadno logitech 3 button misko, trdi da ni boljse. Ce hoces postati res dober quake3 igralec, vadi, vsak dan po vec ur. Nova miska ti tukaj nc ne pomaga...

|klemen|(c) ::

Miško se nauč uporabljat, ti ne bo crkvala, pa boš lahk igral... simple as keks. Windowsi 3.11 for Workgroups so meli en krasen tutorial za uporabo miške, poskusi s tistim. >:D

BaTeMaN ::

Seveda spet ste polni bistrih nasvetov... zakaj sploh spraševati.. ? IDIOTE ?:|:|:|:|:|:|:|:|

NightHawk ::

jah.. jest mam mouseman optical pa mi je ful vsec... ce se tebi zdi prevelik zal.......

mico ::

Splošno znano je da optične miši niso dobre za FPS igre. Kupi si lepo eno miško na kolešček..Kar se mene tiče manjša je boljša je, ker nekatere so bistveno prevelike in preokorne. Kolker js poznam quakerje nase majo praktično vsi wingman-a al pa pilota običnega. Recimo Mišo( AIM legenda ) ma navadnega pilota in razutura...ne vem če si že vidu kak aim ma on ampak ti povem da je carski. Skratka pojdi v trgovino in si po možnosti kupi logitech miš( ma najboljše valjčke ), seveda pa poišči tako da ti najbolj ustreza in ni preokorna.

OrlyTM ::

hja ... BATE ... sprašuješ nemogoče in pol se jeziš. Vprašaš katera miška je najboljša, vendar že na začetku poveš, da si preizkusil večino v SLO razširjenih miši in nobena ti ni všeč. Kake odgovore si pa pričakoval ?

Meni osebno je najboljša miška za quake moja Logitech Wheel Mouse Optical.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

baghera ::

Hja, DEXXA sux za špilat, ker jo težko dvigneš ( izkušeni qukaerji vedo za kaj se gre), je pa tut optična, ki niso za gejmat. Pilotka je narbolša, razmišljam pa o probi Logitech cordless (navadna). To ti je vse.

ajt

para! ::

Tudi, če bi imel najboljšo možno miško se tvoje sposobnosti v Quake III Areni ne bi toliko izboljšale, da bi bila razliko očitna.

Glede natančnosti mišk: za gaming so najboljše navadne miške s krogličnim mehanizmom. Logitech Mouseman je moj favorit. Pozoren moraš biti, da je mehanizem, ki ga vrti kroglica vedno čist. Natančnost miške je zelo zelo odvisna od podlage. Ta mora biti rahlo hrapava in vedno brezhibno čista.

Oblika miške pa je stvar posameznika.

Death before dishonor!

G[e]c ::

Logitech WingMan Gaming Mouse

pa rec kar ces pomoje je to najbolsa miska za igrce jest si bi jo kr kupu sam mi je glupo k za navadno dela rabm kolescek ta ga pa nima drugac se mi pa zdi za igrce ena A.

Glede slo techa testa misk pa spreglej kaj je napisano k noben ne igra ne vem kok igrc sam navijajo masine>:D

BaTeMaN ::

Poznam večji del najboljših q3a igralcev(na tak ali drugačen način) v slo in vem katere miške uporabljajo :)
Vem tudi katere uporabljajo profesiolnalni q3a igralci...ampak se mi kratko malo jebe, jaz sprasujem vas za mnenje... :)
O tem ali bom boljši ali ne... seveda ne bom boljši zaradi miške... in vem da se tud z optiko daleč pride, znanec je živ dokaz.
Jaz pa pač nimam sreče s temi miškami... ker ali dobim zjebano, ali se zjebe v kratkem času... resno. Edina miška do sedaj ki mi je delala brez težav je M35 Logitech PS2 OEM miška :) Ampak, ta miska je staaaaaara :).
Najbolje je kao met eno miško pa se navadit nanjo, men vsaka na nek način začne pit kri.. tako da obupam nadnjo.
Torej ...
PILOTa ? :)
less then zero

G[e]c ::

Kva pa!:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Glede testa miši

Oddelek: Strojna oprema
361410 (1029) Dami
»

Pretorijančev prvenec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
524264 (4264) Paramedic
»

svetujte katero misko

Oddelek: Kaj kupiti
481980 (1488) blue96
»

katero mis? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594517 (3976) blue96
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482009 (1712) AndrejX

Več podobnih tem