» »

Kateri tiskalnik

Kateri tiskalnik

Blup ::

Zanima me kateri ink jet tiskalnik se najbolj splača kupiti, glede na stroške tinte ipd. Kupujem v rangu nekje od 20 do 30.000 SIT. Bral sem že nekaj o polnjenju tint ipd in me zanima kateri tiskalnik ima najboljše razmerje cena/kakvost pri neoriginalnih tintah! In pa kateri model priporočate!
Hvala!

Blup
:\

mersol ::

Stari če hočeš najcenejši tisk ti priporočam tole:
http://trgovina.kartusa-toner.com/index...
in sicer vzemi tistga hp940c. Črna kartuša je cca 35 ml in barvna okoli 40ml. Te kartuše se lahko polnijo in tuki izpis je zelo kvaliteten.

Druga opcija za 20k pa je Hp psc 1315, novega dobiš že za 24k. Kartuše so sicer manjše kapacitete (pri vseh novejših) črna 19ml
in barvna 17ml. So tudi enostavne za polnjenje oz obnovljene dobiš za 3500 oz 4500
http://trgovina.kartusa-toner.com/produ...
Vsekakor kupi HP

odločitev pa je še vedno tvoja :)


l.p. M

Iztok Smolic ::

PSC 1315 "vse v enem": barvni tiskalnik, optični bralnik in fotokopirni stroj!

Gledam za printer in skener: pa do 30k me zanim akj se bolj splaca- vse v enem ali loceno ?
-----------/------------

mersol ::

pa izi silver sej veš kaj kupuješ oz imaš ;)

dolenska ::

jst ti pa priporocam canon ip pixma 3000. stane 30000 jurjev, pa lahko celo na cd-je tiskas, ker ima poseben vhod za cd-je. ti ga priporocam. pa pri njem so kartuse pocen,
pri hp-ju so pa drage kartuse. jst mam hp-ja vendar bom nabavil tega canona.
glede tistih kombiniranih tiskalnikov, ki imajo tut scaner, pa fotokopirc zraven stanejo pa 30000-60000ksit,pa lahko povem da so zanic roba.
mam neke veze pri comtronu pa sem se mal pozanimal glede teh multifunkcijskih tiskalnikov.
na servisu mi je rekel da imajo ogromno reklamacij in da mi ga ne priporoca. zdej ne vem mogoce so bile samo slabe serije, vendar jst mu vrjamem in tega ne bi kupil.

Nebomgabiksa ::

Hmmm.... vse v enem ali ločeno. Te vrste naprav so na trgu že nekaj let, tako da so porodne krče že opravili.
Za HP-je je znano, da ima drage kartuše, a dela BP. Vse je odvisno od želja. Na primer Brother ima ločene kartuše,
z novo serjo pa je pika samo 3 pikolitre, tako da je ločljivost neverjetnih 6000x1200 dpi. Model DCP-110 pa ima tudi čitalec kartic, kar pomeni tisk direkt s kartice ali pa kar skeniranje na kartico. Skener ima ločljivost 600 dpi, kar bi bilo za domačo uporabo dovolj... cena pa je malenkost nad 30K SIT.

Lp,
Andrej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epson in "prazne" kartuše

Oddelek: Pomoč in nasveti
133031 (2413) janjaaaa
»

Nakup Multifunkcijskega printerja

Oddelek: Kaj kupiti
434212 (3283) Zheegec
»

Tiskalnik za 20-25 kSIT

Oddelek: Kaj kupiti
222345 (1987) boset
»

Tiskalnik ali kartuše?

Oddelek: Kaj kupiti
121524 (1324) roli
»

Tinta

Oddelek: Kaj kupiti
71336 (1210) Brane2

Več podobnih tem