» »

Tiskalnik za 20-25 kSIT

Tiskalnik za 20-25 kSIT

sverde21 ::

Torej rabim en tiskalnik za okol 20-25 kSIT in mora imeti čim cenejše kartuše in printat more kolikor toliko kvalitetno (fajn bi bil tud USB priklop).

Kaj priporočate?
<?php echo `w`; ?>

jan01 ::

Priporocam kaksnega poceni laserca(sam imam samsunga...). Printa se hitro, preden zmanka tonerja pa natiskas veliko. Potem pa ga le das obnovit.... Drugace imajo novi tiskalniki kar vsi usb. Morda si mislil paralel port? Ethernet?

sverde21 ::

Mislil sem USB (Universal Serial Bus) ;) , nisem vedel da majo zdej že vsi USB, včasih je bil LPT za tiskalinke :8) .

Glede laserja sem že razmišlu, da bi ga vzel, ampak rabu bi barve, barvni laserji so pa tam od 150 kSIT naprej, kar je preveč za mene. Najbolš bi biu en hibrid, ki bi barve pljuval na list, črno bi pa z laserjem kuru gor :D (ampak tega (še) ne prodajajo).
<?php echo `w`; ?>

dolenska ::

Konica Minolta magicolor 2400w stane 70 jurjev. je barvni laserc

sverde21 ::

Kk sm reku da Inkjeta hočm ;) in da dam sam 20-25 jurjev.
<?php echo `w`; ?>

;-) ::

HP 1315

Ga mam 2 pa sem zadovoljen z obema. Mislim da so že novejši modeli zunaj te vrste pa so tud zelo ugodne cene.

Tiskam pa vse nanj...po trojne kartuše na mesec porabim pa še vedno dela vse bp.

para! ::

Canon Pixma IP4200, okol 25k afaik. Kul zadeva, sprobano, pa še CDje printa.

lp
Death before dishonor!

vice boy ::

Koliko pa stanejo kartuše za HP 1315 ?
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Zheegec ::

Tega modela ni več, nadomestil ga je PSC1410/1510 in sedaj F380 model. Definitivno se ne splača (drage kartuše), splača se C3180, ki ima možnost 338 kartuše (11ml za 4.5k SIT), drugače je pa pač zakon Canon IP4200 oziroma IP5200, črna kartuša 26ml za 4k pa ločene barve. Super kvaliteta.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

;-) ::

hmmm tu je črna 19ml in barvna 17 ml, zato so pač lih tolk dražje od onih ko si povedal da se splačajo:\

tiskalnik

Jaz kupujem vedno le original tadražje, se pa dobi tud neka manjša polnitev...sam saj veš kak je to.

Zheegec ::

Aja, ima tvoj 56 in 57 kartuše? Te so malo boljše, čeprav so pa dražje.

Tale PSC1510 ima samo 336 črno kartušo, ki je 5ml za 4k. Drago.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

;-) ::

Jap 57 barvna in 56 črna. No sicer jih jaz dobim zastonj, sam drugače se mi pa ne zdijo drage...

Če še kupiš kak foto papir pa daš vse na ful je slika ko se šika:D

vice boy ::

Jaz premišljujem nakup multifunkcijske naprave do 25k, in da ne bo imela predragih kartuš...
predlogi?
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Pouh ::

Js iscem tut neki tazga kot vice boy, samo da bi mi natisnilo kolikor-toliko dobre fotografije (10*15cm). Mi je pa vseeno, ce stiska 2 sekunde kasnej kot nek konkurencni model...

;-) ::

HAHA spet predlagam HP 1315:D Je skener, kopirc in tiskalnik ob enem:D :D
še enkrat link [:D]

Zheegec ::

Hudiča, kaj ti ni jasno s tem starim modelom? Itaq ni že doolgo časa dobavljiv več.

Vice Boy: Poglej si kakšnega C3180 od HP, ali pa Canon MP150/MP160.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Pouh ::

Sem v dvomih: canon pixma mp180 ali HP Photosmart C3180?:)

vice boy ::

Bereš mi misli, primoz+ :P
no, predlogi, mogoče izkušnje s katerikolim od teh dveh modelov, pohvale, kritike...

LP, Začetnik
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Stajerc ::

V PSC 1510 gre tudi črna kartuša z oznako 338 (uporabljam sam tako da zagotovo gre) ker je bilo rečeno da gre le 336. Mislim pa da v model 1410 gre le kartuša 336 to pa mislim da drži.

Če je to seveda komu pomemben podatek.

HP PSC 1510 moram reči da sem ga kupil in imel ga 2 krat na servisu ker so mi dvakrat porpavljali isto napako in sicer valjčki ki potegnejo papir žene neka gumica in očitno je bilo nekaj narobe z njo tako da brez pomoči ni zmogel zagrabiti papirja.. So pa to popravli in dela sedaj brezhibno.

Kvaliteta izpisa, hitrost in splošen vtis pa je kljub temu POZITIVEN in ga priporočam.

Vendar tudi model 1510 je očitno že dobil naslednika ki vizualno zgleda skoraj isto in ima le neke detajle spremenjene. Cena je pa ista nekje 25.000 sit točne oznake modela pa nevem. Vglavnem HP multifunkcijski za 25.000 sit in to mislim. Morda tudi še prdajejo PSC 1510 v trgovinah.
Have a nice day.

vice boy ::

Malo sem brskal in sem na mimovrste.com našel samo model Canon PIXMA MP170, kjer lahko vidimo da so kartuše dražje kot pa za model HP Photosmart C3180 ( kartuše).
Če pa je kdo našel tudi MP180, se priporočam da mi pove ali imajo kartuše podobno ceno kot MP170.

LP, Začetnik
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Stajerc ::

Ja C1380 sem misli kot naslednika PSC 1510. In res tud sam sem dal za črno kartušo 338 nekje 4000 sit. Tako da kartuša ni tako draga glede na to da ima glavo na njej in če se kaj zalomi menjaš pač kartušo in spet printa ko nov. Vem da je bilo nekje 500 sit razlike med modeloma kartuš 336 in 338 medtem ko seveda 338 ima 2 krat več tinte se mi zdi v sebi nekje okrog 10 ml.
Have a nice day.

Zheegec ::

Pazi! Kartuša 338 ima 11ml za ~4.500SIT, kartuša št. 40 za MP1x0 pa stane ~5.000SIT in ima 16ml!

MP180 stane 25.000 in je novejši model kot MP170, kartuše so enake.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boset ::

Lp,
Takle je. dans se dobi canon IP4200 mislim da že za 25K, tiskalnik dela u nulo, z res dobro ločlivostjo + Cd/DVD Tiskanje. (omneli ste že da ima 4 ločene kartuše)

sam uporabljam canon IP4200 in sem zelo zadovoljen.

Kar se pa tiče kartuš, so pa te zelo poceni kupiš 3.komade pa dobiš eno zastonj, vse to na spletni strani - http://www.biro.si/ - komplet pride 7000 Sit brez poštnine!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Multifunkcijskega printerja

Oddelek: Kaj kupiti
434223 (3294) Zheegec
»

Originalne kartuše zaostajajo

Oddelek: Novice / Ostale najave
458127 (6255) Jst
»

Večfunkcijska naprava?

Oddelek: Kaj kupiti
162666 (2144) twolf
»

katero multifunkcijsko (tiskalnik, scaner, kopirec) napravo kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
133062 (2755) Tear_DR0P
»

Katera multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
304675 (4106) nodes

Več podobnih tem