» »

Strip: Dogodivščine malega G33k4

Strip: Dogodivščine malega G33k4

WinsuckeR ::

Spacal sem prva dva dela svojega stripa- če pa bo ogled tako hudo rastel kot sedaj se lahko nadevate vsakodnevne svežine.


Več info - med drugim tudi nove epizode (sedaj je že ena) in razlaga stripa in orožij - ko so... vse to pa na ves komičen in g33kovski način ki ga premorem :D Kliknjot

HeiJack ::

Guut, samo Joke* style stripov je čez glavo - mamo dost scene s treh vetrov! Pingvini in razni XXXmožje so out! Treba je al ANIME style ali pa kakšno alter sceno ala Stipy ...
Komerciala je kur**, alternativa pa shi* ! Kompromis bi pa mogoče še vžgal?!?!?!?



P.s. raje se loti designa celote in prodaj IT forumu!:D

WinsuckeR ::

Samo kurc je to risat na sredni šoli za elektroniko pa z navadnim nalivnikom veš :( .
(Prvo zato ker vsi mislijo da nimaš pojma v risanju- kar ne trdim da mam :\ . Drugp pa sam veš zakaj)

BigWhale ::

Eh?!

jarre ::

Enako kot prejšnji posti: pusti Joker style, ker se je tam zadeva izpela v neumno blebetanje in samo določenemu krogu razumljive "fore".

Najdi svoj stil.. mogoče temačno senčenje.. ali kaj podobnega.. in teme (scenarij) dvigni iz srednješolskih oblakov...

Dosti uspeha!!

WinsuckeR ::

Strip sem namenil srednešolcem in g33kom. Zato z njim ne mislim ne vem kako zasloveti. Je pač strip ki zabava tiste ki ga razumejo- tisti ki ga ne ga pač ne bodo brali... ne vem zakaj bi bil potem komercjala :|
Sem pa vesel ker mi svetujete :) ... ma še kdo kakšen svoj strip?

BigWhale ::

To ni strip za geeke... Geeki takih traparij ne beremo... :P

demoness ::

BigW - Rekel je g33ke. :) g33k != geek!
Don't you want to die, walk beside me evermore,
Don't you feel alive, like you never felt before...?

BigWhale ::

I stand corrected. Amen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna stran o varnosti na internetu

Oddelek: Novice / Zasebnost
303441 (2691) poweroff
»

Lepotica in zver? Ne, piflar! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
629149 (6348) zile
»

Kateri poceni ohišje je tudi dobro???

Oddelek: Kaj kupiti
232088 (1551) billy
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820306 (13488) Nejc Pintar
»

Mod miške

Oddelek: Novice / Modifikacije
112054 (2054) Silver

Več podobnih tem