» »

winfast geforce 6600gt agp

winfast geforce 6600gt agp

matusk ::

Ali kdo ve kaj bi lahko bili narobe? Ko hočem zagnati igrice, ki podpirajo 3D grafiko mi čez nekaj časa računalnik zmrzne. Seveda se to zgodi le pri visoki resoluciji in detajlih, pri normalnem pa mi pri nekaterih igricah računalnik normalno deluje. Edini način, da to rešim je, da ponovno zaženem računalnik. Drugače, pri normalnem delovanju mi deluje vse pravilno, nobenih sporov in težav. Naložil sem tudi 3DMark2005 in tudi tam mi po nekaj sekundah vse zmrzne?

neo977 ::

1. si priklopo elektriko?
2. poskusi pri odprtem racunalniku.

matusk ::

štrom je prikloplen in stranica od računalnika je odprta, a je možno da mam premal močan napajalnik

DominusSLO ::

možno napajalnik ali pregrevanje...

matusk ::

imam 400W napajalnik tako da jest milem de to nebi smelo predstavljati težav, grafična pa se ne pregreva.
Ali mogoče kdo pozna koga, ki mu ta kartica vredu dela?

Sami ::

Ali mogoče kdo pozna koga, ki mu ta kartica vredu dela?

Meni dela odlično, sistem pa je v podpisu.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

promocija ::

SisteM:
Athlon64 3000+
gigabyte nforce3 plata
GF 6600GT AGP Winfast...
napajlnik 400w

Isti problemi! Zalavfam bilo kter špil (CMR 4, GTA Vice city, Underground 1 in 2,....) vsi mi po nekaj sekundah igranja zaštekajo, prav tako zvok. Če pustim računalnik kakih 20 sekund pri miru oz. da ga ne resetiram takoj, mi igrica spet normalno lavfa naprej. Po nekaj sekundah spet zašteka, in če bi imel živce bi to lahko ponavljal v nedogled!

Ali je že kdo probal z novimi gonilniki? Kej uspeha?
LP
ni podpisa

DominusSLO ::

Probajte pobrat dol hladilnik in na novo namazat pasto. In poglejte če je hlad dovolj stisnjen.

matusk ::

danes sem šel k prijatelju, da sva testirala grafično kartico tudi pri njem, bili so enaki problemi grafika se je čisto popačila in ni več normalno delovalo. Moram povedati, da mi pri starejših igricah ko ne obremenim grafične kartice do konca, deluje vredu. Tako, da je defenitivno narobe nekaj z grafično, verjetno bom uveljavljal garancijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672977 (15743) tropico2078
»

HD 4850 črn ekran

Oddelek: Pomoč in nasveti
271677 (1264) Pyr0Beast
»

Windows XP sp3 šteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
171691 (1024) Slovencelj
»

Težave z ATI Radeon HD 4870x2

Oddelek: Strojna oprema
342582 (1708) Robert_S
»

Kateri kos opreme povzroča zmrzovanje v igrah? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
505336 (4384) lordgreg

Več podobnih tem