» »

mod. NOKIA 3210

mod. NOKIA 3210

SkIDiver ::

Da ne bo kdo reku da ni en del računalnika. Ma software in hardware:D
OK jz bi rad spremenu osvetlitev. MI lahko kdo pove kake SMD diode morm kupt pa kako to uštimat. Osvetlitev bi rad spremenu pa v rdečo.

TheHijacker ::

Mislim, da boš še najbolši odgovor za to našel na MobiSux.com.

Če se ti pa kaj zalomi pa povprašaj po njihovem forumu, ker dvomim, da se je kater izmed Slo-Techašov resno lotil modifikacije mobitela.
http://www.google.si

Malecky ::

Poglej na Bluebacklight.de tam sem jaz dobil navodila!

alien-w ::

Sk|diver: jest mam modre diodice notr... ce te zanima, kako je narejeno, lahko prides do mene, pa ti pokazem drobovje 3210ke. Ledice so pa po cca 320SIT, pa se jih dobi v enem podjetju iz MB, samo trenutno ne vem katerem. Lahko se pa pozanimam. Sporoci mi via maila...

SkIDiver ::

alien-w sem pozabu v mail napisat pa bom tuki prašu. Kak spajkalnik si uporabu.

alien-w ::

plinskega, z zelo špičastim koncem, treba je bit zelo natančen, ker so diodice u iber mini...

SkIDiver ::

Ka pa če jz uporabm enga 8W k dela na 12 V. Tempereturo ma pa tut uibr mjhno. Je namenjen lotanju SMD tehnike

msmiha ::

Te mondifikacije dela moj brat. Sam si je dal notri plave diode dobijo pa se v Mariboru v ČIPU. Sam zdajle jih že lep cajt nimajo. Kolk pa jaz vem je pa ena dioda košta 700 SIT in ne 320SIT. Ta spajkalnik je nalašč za to, ker je vezje narejeno v SMD tehnologiji.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SkIDiver ::

msmiha lepo če tvoj brat dela te modifikacije. Ampak jz bi rad sam to naredu, če bi hotu dat komu bi dal že enmu frendu v nm pa bi to men naredu.

msmiha ::

Saj sem ti povedal, da lahko diode kupiš v ČIPu v MB. Cena v Čipu ene take diode je pa okol 700SIT
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SaTaNIsT ::

Ledice majo tud v elektroniki Visnovič v MB, tam so mnde res neki čez 300 SIT. Ma nisem ziher...

Kaiser ::

v ICju so 270 SIT

SkIDiver ::

Še dve vprašanje. Kje je IC pa še eno glede SMD ledic. K so vse SMD ledice enake velikosti al se kj razlikujejo po velikosti

SaTaNIsT ::

Za tipkovnico so ene velikosti, za displey pa druge!

SkIDiver ::

Lahko mal razložite te velikosti k jz nism štromar pa to nč ne vem.

msmiha ::

Ledice so ful male okol 1mm volke
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SkIDiver ::

Ja 1 mm velke. Kaj so sam tko mjhne al so še kj večje al pa manjše?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hardcano 9 Blue led

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141597 (1147) _spirit_
»

LCD Display predelava osvetlitve na modro

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171585 (1316) zlabo
»

Modra LED?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231572 (1099) EX-B

Lučke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211470 (1087) teac
»

Modre LED-ice!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261781 (1343) Bungee-

Več podobnih tem