» »

Modre LED-ice!!

Modre LED-ice!!

TribesMan ::

Vceri sm nabav 8 komadov modrih LED diod in sem se spravil na veliko zamenjavo! Sedaj je vse kar je disalo pa zelenem ali oranznem sveti modro (tipkovnica, HDD LED in Power LED na ohisju, ena v CD-ROMu in ena v Plextorjevemu pekacu), slednji je bil kar precej problematicen saj je v originalu notri SMD dioda sam pa sm nato z veliko muke vgradil 3mm -sko. Edina tezava zaenkrat ostaja Nokiin monitor ki ga ne znam odpret :));((

Huey P ::

Pa še malo šminke in pudra.

Ohišja za PC so kot avti. Fantje se važijo kakšen avto majo (mimogrede Cadillac Thunderbird 66´ je zakon) mi pa mamo ohišja, ki svetijo modro, zeleno, rumeno... me razumete???
..::DOOM III: The Legacy::..

R@C@ ::

Moder flumaster pa poštrihi! :D

alien-w ::

tudi jaz sem se ze veckrat zafrkaval s svojim monitorjem (syncmaster 710s samsung), pa sem ugotovi, da se ne de sprednje plosce dol dat, in da je treba, ce bom hotu diodo zamenat vzet ven celotno plato s katodno cevjo vred. Se bom enkrat lotu, ko bom imel cas,drgac sm pa jest tut ze povsod dal modre diodice (samo se v zvocnike in monitor ne) se v mobitelu imam modre. Modra barva rules! Vse izkusnje ob odpiranju monitorja izlij sem...
Kolk si pa dal za diodice in kolk si jih kupu kaksne velikosti, pa kje?

TribesMan ::

Za u ohisje sm nabavu 2* po 5mm za 345SIT, za tipkalnico in oba CD-ROMa ter monitor 6* po 3mm za 315SIT

Nabavlu pa sm u HTE-ju na Roski

Malo skupo je tole sam jebiga, za lepoto je potrebno dost dnarja al pa trpet :))

SaTaNIsT ::

Jst bi pa rad v ohišje namesto ledik zmontiral dva 500 W reflektorja pa ne vem, kaj nej nardim, da se mi ne bo vse skupaj preveč segrevalo. Ma kdo kak nasvet:)

R@C@ ::

Vpraš Huey-a, bosta vse skupej v hladilnik zmontirala!
:D:D

Huey P ::

SaTaNIsT ker se v razsvetljavo ne razumem preveč, mi povej kako velik je ta reflektor (približno), če sploh gre v ohišje???

P.S.

Deejay_duck sem že našel hladilno torbo velikosti kot Midi Tower...
..::DOOM III: The Legacy::..

kayot ::

Jest sm v tipkovnico ugradu UV-žarnico.Kulsko zgleda sam zakompleciran je narest

msmiha ::

Jas sem si dal eno plavo v ohišje za power. Če bi ble vse plave bi zgledalo nekam pusto:(
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

alien-w ::

msmiha: verjami, da ne zgleda pusto! zgleda ubijalsko. Dons sem dal se v ohisje eno neonko, sam trenutno se ni modra in kar malo izstopa, pa ni gut. Bom kupu modro, pol bo pa zakon! Pa se monitor in zvocniki pridejo na vrsto ob prvem LANu z matetom, sergiotom in primozem, pa bova z matetom to zrihtala! ZAKON!

crusader ::

Jest si bom tud kupu plave ledice sam me zanima kolk voltne se upuporabljajo v cdromih in tipkovnicah??8-)

alien-w ::

pojma nimam, kolk so voltne,sam ce gres v IC elektroniko na primer, tm lepo reces, da bi rad modre (al pa roza) diode, pa ti da ta prave. mas pa 3 velikosti za CD mam ta veliko (5mm) za tikovnico pa ta male (3mm).

crusader ::

Sm uprašu, da jih ne bi brezveze skuru;)

Bungee- ::

alien: V iC-ju nimajo modrih sploh. To je cist frisna in zadnja novica, no ja jih sploh nikol niso imel. Modre ledice imajo v HTE na roski (lj). Kar se pa voltaze tice, splohni panike, ce je prej svetila tam ledica kaksne druge barve, je prej mozno da modra sploh ne bo svetila. Stvar je v tem da modre ledice potegnejo vec TOKA kot ostale, kar se pa voltaze tice so ledice doma tam okrog 3V vendar je pa spet od toka odvisno, koliko svetijo ... torej lahko jih priklopis tudi na 500V samo tok jim je treva prej omejit.

8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

alien-w ::

kako nimajo? sej sem jest pr njih ze kupu tono teh ledic. Od 5mm do 3mm! Jih mam tuki, zdele doma vgrajene, pa se bom sel v IC elektroniko, pa sem ziher, da jih bodo se mel. Kje tocno je HTE?

Bungee- ::

Kadarkoli sem v IC spraseval za MODRE LEDice, so rekl da jih nikol se niso imel. No ja al sem pa jest vedno na napacenga prodajalca naletu, tud to se zgodi :P HTE pa je na Roski 19, majcken naprej od Izpitne komisije za avtke, al pa nasprot ekonomske tam. Sem v sredo nabaljal ledice tam. 8-) Zadnji mod je bila tipkovnica 8-) Slikca Aja pa sorry za slabso kvaliteto slike, web cam pac ....
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Bungee- ::

Sicer ne vem zakaj tocno, vendar link vcasih dela vcasih pa ne, Geocities pac.;((
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

alien-w ::

trenutno ne dela. Sem jest dal tut v tipkovnico dal diode, pa me zanima, kako si ti naredu. dej mi posl na mail.

element ::

Kok stanejo ledice, šalterji ipd. Al pa mi nej pošle na mail. Thnx :D!

Mate ::

Modre ledice IC 250, konrad 500
Salterji delko prekucni ~300

Bungee- ::

8-O Modre LED v Hte tud okol 250 Sit, Saltercki pa okol 100 Sit, sicer je pa odvisno kaksne kupis. 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

element ::

Glej spodnji topic. |
\|/

:D

element ::

Kje je IC? Pa njen homepage bi prosu. Rad bi nabavu nekje v lj + okolica, pa nej majo po možnosti tud ventilatorje, pa čimveč elementov za modificiranje ohišja (sej veste kaj mislm). :)) Conrad, ne hvala, drag ko svinja... ;(

SpiDEr8 ::

to bom pa tut jest naredu z diodam...... :D

SpiDEr8 ::

hehe tole z diodam bom pa tut jest naredu.....:D

Bungee- ::

IC <--- Vodovodna LJ Homepage
HTE <--- Roska 19, LJ na zalost majo bolj slabo stran pa se naslova se ne spomnem
JUST <--- Brnciceva (nad Siesto) Homepage

Ene par trgovin k majo velik elektronskih komponent 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjava Led diode v mišaku (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
644807 (3714) profii
»

modra dioda na miski

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201576 (1139) pro2c
»

Nekaj o potenciometru, Ledicah in ventih

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261513 (1027) Tic
»

O zamenjavi LED-ic

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161340 (1181) Vexto
»

LED Diode na ohišju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
202249 (1997) birdy

Več podobnih tem