» »

postavitev ventilatorjev

postavitev ventilatorjev

PeTe13 ::

Pred nekaj časa je bilo popularno našraufat 2-krat po 120 mm velika ventilatorja, ki sta oba pihala notr. Vendar jaz se sprašujem kako je to učinkovito, saj potem ni pravega pretoka zraka. Pretok zraka bi bil če bi imel tudi 2 izhodna enkao močna ventilatorja.
Kaj bo jst naredu: 2 ventilatorja 120mm (Sunon), ki ju bom dal na stranico compa (mal bom rezu pleh), tako da bo zgornji vent pihal notr, spodnji pa ven.
Komentirajte!!
Capitalism stole my virginity!

Tjulenj ::

raje obratno. zgornji ven pa spodnji noter, ker se topel zrak dviga... pa zgornjega lahko tudi prestavis na zgornjo stranico (kot dimnik :D)

gorenc ::

spodaj naj piha not, pred procesorjem in graficno pa naj piha ven.

HEKO ::

Odspredaj SPODAJ daj dva (tud en je dovol..) 120mm venta, zadaj pa ZGORAJ dva venta ki pihata topel zrak IZ ohišja....

Drgač pa si preberi članek o hlajenju sistema (je ena slikica tud :))
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Tomi ::

Če sem prav razumel post, boš dal ventilatorja v stranico, zato te variante, ki so ti jih večinoma napisali, odpadejo. Vsekakor še vedno drži fizika zadaj, zato naj bo spodnji intake, zgornji pa outtake. Več pa res v članku..
metrodusa.blogspot.com

SkIDiver ::

Še moj nasvet:D

Če boš dal venta v stranico nared na vrhu ohišja še 2 lukni in dej notr še dva venta. Tko bosta tista dva zrak vn vlekla prov na vrhu ohišja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novo ohišje in hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
617201 (5610) solatko
»

Hlajenje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
304822 (4296) Seljak
»

Postavitev ventilatorjev?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241812 (1195) Nejc Pintar
»

Kako obrniti vantilator na hladilniku

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
222619 (1857) DimmniBurek
»

kaksen nasvet za boljse hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301965 (1501) Binji

Več podobnih tem