» »

GSM - kateri??

GSM - kateri??

BlackHole ::

Rad bi kupil en soliden GSM aparat brez naročnine (na kartice torej). Mora biti čim lažji, čim boljšo baterijo (Li-Ion). Mimogrede, katere baterije so boljše glede časa pripravljenosti, NiMh ali Li-Ion?
Wap me ne zanima, zaželjene bi bile edino kake bolj koristne funkcije, recimo kak dober IR vmesnik, za povezavo z računalnikom pa recimo pokrov za tipke itd.

blank3_ ::

MobiSUX poglej pod aparati. Izberes zeljene funkcije in ti izpise terminale, ki jih majo.

Razlika me NiMH je predvsem v tezi (kar precej) in da Li-ionska ne omaga po 1 tednu, ce jo imamo v predalu. Ni-MHi se po 1 tednu (ce lezi v predalu) zmanjsa količina energije na pol. (res je tud, de telefon polnes skor vsake par dni... tko de)

Verjem mi, de bos WAP veckrat rabu kot pa IR.
Aja, pa ce ti misles v paketu telefon kupt, pol sploh nimas dost izbire. Poglej od operaterjev ponudbe in se odloč.
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

Tomi ::

Vedeti moraš, da takega telefona, kot ga iščeš, ne boš našel v predplačanem paketu, ker želiš imeti telefon višjega razreda ( IR, Lion ). Bolj se ti splača pogledati res na mobisux.nu, potem pa po Salamona, in pogledati tam..
metrodusa.blogspot.com

BlackHole ::

Wap ziher ne bom uporabljal oziroma ga sploh ne bom pogrešal če ga ne bo, kar se pa tiče IR sem pa itak malo prenaglil, ker sem pač slučajno opazil da to že imajo GSM-i. Raje mi povejte katere druge funkcije so še priporočane.

Can ::

Prednos Li-ion baterije je predvsem to, da nima spominskega efekta, kar pomeni, da jo lahko brez posledic dopolnjuješ. NiMh baterije lahko polniš le ko je povsem prazna, sicer baterija hitro zgublja kapaciteto.

BlackHole ::

Videl sem že, da imajo nekateri GSMi baterije Li-Poly. Kaj so pa to za ene oz. njene prednosti pred Ion?

eomer ::

če že misliš predplačniško, NE NE kupiti T10, baterije sux do konca, vsaj pr si.mobilu kako nokijo pol pa overlockat pa bo!!

BlackHole ::

Kaj misliš s tem overcklockat? Za Gsm-e se do zdaj sploh nisem kaj dosti zanimal, tako da še ne pozanm detajlov.

BlackHole ::

Kaj je kje kaka lestvica najbolj prodajanih ali pa "najboljših" GSM-ov?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnjenje 16850 battery packa

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
404385 (3619) jest10
»

Microsoft: baterije niso problem

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4813547 (11464) Bor H
»

Prvo polnjenje baterije

Oddelek: Mobilne tehnologije
217427 (7011) roli
»

Prvo polnjnje GSM-a - zakaj 16 ur?

Oddelek: Loža
264675 (3834) boych
»

GSM - vpliv izklapljanja na baterijo ???

Oddelek: Strojna oprema
341887 (1421) Caligula

Več podobnih tem