» »

Glasnost računalnika-Ohišje

Glasnost računalnika-Ohišje

jernejc ::

Zanimajo me kakšna pametna ohišja za racunalnik.In predvsem na tem da so tiha. Na rac. mi je uspel ze vse utisat, samo se diski se slisijo. To pa vem da ni druge poti kot novo ohišje. A kdo kej pametnga priporoča? Mal sm gledu na netu pa sm si ogledu tega http://www.kiberbutler.com/client/artik... ce kdo kej ve ce je good al pa kksno informacijo,al pa kej priporoči,sam tja do ene 40.000 vec ne........ Hvala

Kaufmann ::

Diske na gumice ali jih pa utišaj na spajkyjev način, 40k pa dodaj pri nakupu npr. grafe ali monitorja...
ni podatka

jernejc ::

Ja pa sej diske se bo se zmer slisal tud ce bojo na gumicah.Mam bl star gnil ohišje..... spajkyjev način?

ZaX_OCZ ::

Mogoce kaj takega plus tole...
Ammm.... Jst

lakotnyk ::

ohišje je ogabn... ok, posteno povedano, sej je lep pa to, sam un display spredi je pa maksimalno ogaben... tko da cev ohišje nardi prou grdga...

drgac mi je pa vsec tista zadeva da ima navrhu moznost izpihavanja... lepo to ja... nisem zasledil nikjed drugje...
les grandes hommes font des grandes erreurs.

jernejc ::

Sam ta ohisje ma kr mrezo pr stran! Lahk da je ohišje tiho ja k itak nima ventilatorjev,sam diske se pa zihr se bl slis,pa se uspred ma direkt odprtino tm k je disk!

ZaX_OCZ ::

Ja ptem pa nevem zavij disk u bubblewrap folijo pa bo... :))
Aha ja ves kako disk obesi nekam v kishtico na gumice najboljse uporabis pa princip od tistega za disk ki je zgoraj prikazano...
Ammm.... Jst

lakotnyk ::

sam matr no... jst mam drgac poleg tavelke kiste se enga laptopa, pa se ga ama nic ne slis... razn ce res kej ornk melje, pol mal skripa sm pa tja... drgac pa čista tišina... a se nada tko narest diska :D
les grandes hommes font des grandes erreurs.

jernejc ::

Laptopi majo tud manjse obrate diska tko da...... pa zihr se ga slis ce je cista tisina, sej mojga se tud ne,sam zvecer k grem pa spat pa je cista tisina u bajt,se pa sam diske slis.......

ZaX_OCZ ::

Ja disk utisat je problem...
ce ga utisas 100% se pa greje ko zmesan...
jah tale varianta z gumicami ni nevem kako ucinkovita...
Jaz imam pa problem ker imam prevec ventov, sicer so vsi silent ampak se slisi kot bi veter pihal...
Ventov samih se nic ne slisi ampak samo pretok zraka se slisi kot burja...
Ammm.... Jst

dxx ::

Jaz bi ti bolj priporočal tole

jernejc ::

Tole je pa mal drago!Mam 2 diska, pa se tretga nabavm pa bankroteratm:)ce bom ze bom vse zatisu z dobrim ohisjem,ce obstaja.Nc niste povedal kaksn se vam pa un moj 1 ohisje zdi?

lakotnyk ::

jst mojga laptopa tud prblizn ne slism kadar grem spat... mam mulo vklopleno in vse... zjutri sem moral praw preverit ce ni bil ugasnjen k ga sploh slisat ni blo.... pa je delal...mislm res fejst retch. :D
les grandes hommes font des grandes erreurs.

ZaX_OCZ ::

Pol pa ce hoces tisino kupi chiefteca pa kupi se protihrupne obloge....
Ammm.... Jst

pblaz ::

tisto ohišje Antec Sonate, ki si ga gledal, je dejansko v redu. Prav zaradi tišine sem ga kupil tudi sam in moram reči, da sem zelo zadovoljen. Diski se dotikajo ohišja samo preko gume, spredaj je še filter, da se ti ne nabira prah, pa tudi napajalnik ni tako grozno glasen (zelo tih proti tistim, ki jih dobiš zraven ohišij za 10 jurjev)

antonija ::

Samsungove diske na gumice!!! Ni jih za slisat sploh! Lahk prides k men poslusat ce ne vrjames:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

jernejc ::

Kaj nej pridem poslusat ce se jih ne slis:)
A ti ,mas ta ohisje al kaj?In kaj se slis k je u sobi CISTA tisina?Se diski kej slisjo?al se napajalnik al kaj?

lakotnyk ::

ja jst mam tud samsungov disk v moji skatli, in je res tih da se ga sploh ne slis, problem je ker imam zraven se enga ibm-a ki pa prou cvili :)
les grandes hommes font des grandes erreurs.

antonija ::

Jsm mam fanless napajalnik, en Papst ventilator (ki se ga ob 3.00 zjutraj ob izklopljenem disku in vsemu kar se vrti v kompjuterju NIC ne slisi) in samsungov disk na gumicah v enem ohisju za 10kSIT (pride skupaj z 300W napajalnikom!!:))). Ena stranica je za enkrat odprta, ker mam namen se nekaj vgrajevat, ampak ponoci (recimo okoli 3.00 zjutraj ko zunaj vse mirno spi) ne slisim kopjuterja nic! Laufa pa 24/7 ker je pac tud mule rabijo dom...:D

Mam doma se en star maxtorjev disk za primerjavo, ampak ga ne dam vec v noben kompjuter ki bo v isti sobi kot jst spim.

Za napajlnike sm pa prej meu enermaxa, pa je sam dretje blo... res da velik tisje on noname napajlnikov, ampak za moja usesa prevec. Res je da taganov se nisem slisu (jih pa vsi hvalijo da os tihi), sam sm hotu met _tisino_ in sem pac dal 40kSIT za fanless napajalnik. Pa mi je ze cist vseen za dnar, ta stvar je _tiha_ in dela tko kot mora.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

lakotnyk ::

kater napajalnik pa imas?! ker jst tud razmisljam da bi tacga ubodu... jebes vodno ce lahk brez usega nardis... :D
les grandes hommes font des grandes erreurs.

jernejc ::

Hmm sej mozno pa da se men samo en disk tok slis,k mam WD-ja bl novga,pa enga mal bl starga IBM-a, morm probat IBM-a ugasnt da vidm ce je u tem problem.Ja jst mam tud enga starga IBM-pa, pa se dere k svinja k jo koljejo:) Sej pr napajalniku ce se kej prevec slis,samo resetke poscipas stran,ker se itak samo to slis,k zrak vanje piha..... No razn ce je res kksn gnil napajalnik k se ze sam motor dere.

lakotnyk ::

pr men je ibmov disk kriv... sam ne bom dal vn ker je taglavn pa 60gb je pa tko... sicer mam samsunga 160gb na sata ampak mi vcas jebe kontroler ker sm enga bl cheap nabavu tko da traja ksn cas preden sploh zazna da imam ta sata disk gor etc... ma vseen, itaq bom prodal kisto, samsungov disk pa ostane za naprej... se enga istga bom kupu to bo cez glavo dost. samo za ohisje se ne morm odloct, matr usa k jih nardijo majo ksno bedno napako k mi gre prevec na jetra .... zbircn al kako :D
les grandes hommes font des grandes erreurs.

nuclear ::

če kupš nepredušno ohišje se ti bo cela zadeva kr bolj grela, kot pr tistem k ma mal več luknjic... edin če je odznotri prilagojen d se ne pregreva preveč... pomoj bi bla najbolša una rešitev z dušilci zvoka za diske, k pride en komad 10k..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najtišji ATA disk?

Oddelek: Kaj kupiti
292575 (1816) LordWorm
»

Hlajenje diska ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141362 (1083) tiborrr
»

Tisji PC

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
313305 (2383) snela
»

Tisam kisto-nasveti ipd

Oddelek: Kaj kupiti
111252 (1076) Golden eye
»

Zvočno izolacijska pena ne deluje, kako naprej?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
165873 (5590) rkb2

Več podobnih tem