» »

Miro TV

Miro TV

msmiha ::

Mam zgoraj omenjeno kartico. Je pa en problem, ko kartico nainštaliram in hočem zagnat program za gledanje TV-ja mi se sistem restarta. Enkrat mi je celo gratalo zrihtat saam mi je pa sistem ful štekav.
V compu mam sledeče komponente:
Duron 800
MSI K7T PRO2
320 MB ram
GeForce 2 MX400
Mojmu frendu dela pa ma isto komonente kot jaz edino, da ma durona 700 in pa nima geforca mx400
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Ales ::

Hm, nekaj je z nečim v konfliktu - mislim, kaka kartica z drugo karto. Kateri IRQ ma TV karta in ali je na njem še kaj drugega? Si že probal menjati slote ali fiksirati IRQ v BIOS-u?

Pa zlo važno stvar nam nisi povedal - kateri operacijski sistem imaš? In ali imaš najnovejše drajverje za TV karto?

Če drugače ne gre, vrži vse karte ven, razen TV karte in grafike in boš videl, ali bo na kakem slotu delala ali ne... Potem dodajaj druge karte, eno po eno.

Sicer pa so TV kartice (&%$("%$("% za inštalirat, tko da se pripravi na par ur zajebancije, če bo sploh delalo.

lp,
Aleš

msmiha ::

Nobena kartica ni z nobeno v konfliktu. Mam pa Windowse ME. Driverji so pa tisti, ki so bli zraven ( verzija 2.20)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OldSkul ::

Dej gor najnovejše driverje!
Bo sigurno boljš.Povem ti da so bile z Zoltrixovo kartico same težave ker niso bili dobri gonilniki,pol pa sem jih z neta naložil pol je pa dobro delal!

Ales ::

Ni nujno, da je kaj tako v konfliktu, da winsi narišejo klicaj. Win ME namreč omogočajo IRQ sharing, torej imajo dve ali tri karte lahko isti IRQ. V teoriji to dela, v praksi ne vedno, odvisno kaj je gor.

Če ni novejših gonilnikov, potem ti preostane samo testiranje slotov oziroma kartic med sabo. Je kaka druga karta na istem IRQ...?

Če ni, vseeno ni druge kot da daš vse ven razen Miro in grafike pa probaš če dela...

Aleš

msmiha ::

Ma sem še enkrat probal dat kartico not. Pol se mi pa winsi niso hoteli več naložit tak, da sem jih mogu na novo gor dat pa še 2GB stafa sem zgubo.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Ales ::

Hočeš reči, da si obupal :D

Drugače pa - a nisi malo prehitel stvari, mislim, s tem nalaganjem winsow in zgubljanjem stvari. Sej bi se dalo rešit! Sicer pa, zdaj je prepozno... Upam, da ni blo nič važnega.

Če maš zdej frišne winse, maš idealno šanso da probaš Miroja še malo mučit. Največ kar se ti lahko zgodi je, da boš še enkrat nalagal...

Veliko sreče, mislim, če boš še probal.

lp,
Aleš

msmiha ::

Ne bom več probuval ker pol bom mogo spet windows pa vse programe in driverje na novo gor devat. Kartico sem si pa tak od enga frenda sposodu tak, da mu jo bom kar nazaj nesu
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IRQ v Windows XP - problemi

Oddelek: Strojna oprema
61087 (1020) OwcA
»

tv kartica - dela me norega!

Oddelek: Zvok in slika
111524 (1321) Kebab
»

Win2k - obcasen 1-2 sekunden freeze

Oddelek: Pomoč in nasveti
341283 (1046) plizzzzzz
»

IRQ-ji???

Oddelek: Zvok in slika
161597 (1374) andrej
»

Problem instalacije Live 5.1 pod win98

Oddelek: Zvok in slika
5736 (641) eraserr

Več podobnih tem