» »

DirectX 8.0a + WinSLO = DrEk!!

DirectX 8.0a + WinSLO = DrEk!!

cahahopie ::

Jaz krivim za moje sesutje Winsow... DirectX (predvsem moj serviser)... rekel je da ker je DirectX angleski in so Winsi slovenski... da pride do ...dreka... pac da to ne dosi skup. In tudi jaz uvidevam, da mi stvarca zdaj bl brez blemov dela... (za zdaj)...
A fora je to... DA JE FUL K***EV pisat z anglesko postavitvijo tipk!!! BEDAAAAAA!!!!
A nocem, da se mi sistem zopet sesuje.... GAAAGGHHKK!!
Povejte... bi blo to kirvo? Ce to ni krivo... grem to takoj spremenit... ker je full bedno s tem pisat...
(Huh! pa sem le koncal...eee... kje je zaklepaj? ..aa!):\

Senitel ::

Ja alo, sej maš lahko tudi pod angleškimi winowsi slovensko tipkovnico...
Aja pa tud sam DX dvomim, da je kriv za sesipanje...

cahahopie ::

A pol je vseen?
Ce so npr. podrocne nastavitve angelske in je tipkovnica slovenska... potem ne bi prislo do komplikacij med jezikoma?
Haaa??
p.s. Je se kaj vec predlogov...??

OZZY ::

DX sigurno ni kriv, saj imam sam to kombinacijo. Boš mogu kje drugje iskat napako. Mogoče prešvoh napajalnik. Ali pa kaki gonilniki.
Go with the flow.

Loki ::

rekel je da ker je DirectX angleski in so Winsi slovenski... da pride do ...dreka


Prvic slisim.
Na svojem racunalniku (tut takrat, ko sem imel win98) sem imel vedno instaliran kaksen angleski program, pa mi je delal OK.>:D>:D>:D
I left my wallet in El Segundo

Tolip ::

cahahopie, zakaj bi pa imel področne nastavitve angleške, vse si nistavi slovensko, področne nastavitve in tipkovnico.

diso ::

če se ti zaradi directx sesujejo winsi, ni kriv niti winme niti dx8, ampak kakšen kos hardweara ki ga je tvoj serviser vtaknil v tvoj računalnik zato ker serviserji gledajo na svoje stranke kot na popolne laike in jim zato včasih vtikajo v računalnike tudi zanič stvari

cahahopie ::

Ja... in kako naj vem kateri kos Hardwara je v kurcu? In kako naj potem prepricam serviserja, da je to narobe? AA???
Lahko nastjem nekatere probleme, ki so se mi pojavljali pri igrah.
Ko sem igral Clive Brakers Undying (ali kaj je ze)... mi je spil steku??? Halooo??? 1333Mhz Athlon, K7T Turbo Limited , Kyro2, 256Mb RAM ????? Res pa je... da je zvocna integrirana na plati... (ker mi zadostuje navaden stereo sound)...sicer igra deluje nekaj casa gladko, pri kaksinh divigih zvoka... ali mocnejsih efektih zvoka.. pa zacne igra brejkat, dobesedno se zatikat... sicer sem izklopil vse napreden funkcije.. kot je 3D efect in High..sound... pa vseeno enako... da P-O-P-I-Z-D-I-S !! ;((Prosim za odgovor...in hvala za odgovor...

cahahopie ::

Dajte no odgovorit!! NUJNOOOOOOOOOOOOO!!!!!

diso ::

verjetno boš rešil problem če boš v biosu disejblov sound blaster in si potem kupil enga normalnega, ki ga lahko potem vtakneš v katerikoli pci slot. včasih namreč pomaga če kakšno kartico samo prestaviš iz enega v drugi pci slot in dela vse lepo

Dalmatinc ::

sam verjemi da DX8 ni kriv :D

[t502] ::

Zapomni si: Integrirane zvocne/graficne/bilokaj je za en *****

:D

[t502]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star računalnik MS-DOS igre v Windows 98 SE

Oddelek: Igre
405054 (3542) opeter

cod 2 direct x problem

Oddelek: Igre
162723 (1703) sandi17
»

OpenGL v asmju?

Oddelek: Programiranje
141822 (1649) ^cyer3d
»

kako naj odstranim directx?

Oddelek: Programska oprema
131052 (868) Loki
»

DirectX 8 FINAL

Oddelek: Programska oprema
121810 (1580) OrlyTM

Več podobnih tem