» »

PowerVCR II 3.0

PowerVCR II 3.0

PIII850 ::

Imam Ati Tv tuner in power vcr II 3.0. In ko hocem ali v winme ali win2000 program zagnati mi v winMe zasteka kompleten sistem, v win200 pa se mi zazene ampak mi v roku cca 20 sekund zablokira kompleten sistem??? Kaj bi lahko bilo narobe. Prav tako mi prosim svetujte kateri drug program naj uporabim za snemanje Videa iz kamere

hvalla

BC3 ::

Kaj pa Ati VideoIn?
(multimedia center maš na cd-ju z drajverji)
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

PIII850 ::

zanima me ce kdo ve kako zadevo sploh registrirat. Nikjer ne najdem vpisnega okenca, v katerega bi vpisal kodo in svoje ime. Mogoče kdo ve kako se zadeva registrira in s tem odpravi omejitve ki jih ima neregistrirana verzija

hvala

ns-miha ::

men se zdi de sm vidu nekje en link ne morm pa se spomnt kje sem ga vidu :D:D, baje de majo same cele programe gor, med drugim tud tega pro verzijo. Ne bom pa nec reku :D:D
sovrazim niggerje, zide

matevzm ::

Jaz sem poskusal Pro verzijo na Zoltrix Genie. Sliko lepo vzame iz ATIjevega ViVo vhoda, ko pa preklopim na Genie. pa zadeva lepo obvisi.
Pa tudi WinDVR mi ni uspelo usposobiti. :(

matevzm ::

Poskusil z novimi driverji, pri katerih tudi izrecno pise, da delajo. In res, CyberLink PowerVCR II v3.0 PRO RETAIL MULTILANGUAGE se mi je lepo zagnal in sedaj ob preklopu ne obvisi vec. Edino kanalov ne morem preklapljati, a po novem v w2k dela daljinec in lahko z njim preklapljam. Sem pa kot stranski ucinek srecal nekaj modrih zaslonov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV Tuner Cinergy 400 ( zajemanje )?

Oddelek: Zvok in slika
71157 (991) rap3r
»

Zoltrix Genie TV

Oddelek: Strojna oprema
10967 (845) Skankulja
»

Video capture

Oddelek: Sedem umetnosti
121407 (1152) ferjan
»

Program za gledat TV, kateri???

Oddelek: Zvok in slika
171474 (1143) Trubar
»

Odkodiranje TV programov

Oddelek: Zvok in slika
277858 (6996) mojsterpeter

Več podobnih tem