» »

Izbrisana SD kartica

Izbrisana SD kartica

GARIS ::

Sorodnik je na digitalni fotoaparat s kartico Secure Digital posnel svojo petdeset letnico. Sin pa je ne vede pobrisal zapis in posnel pet posnetkov. Kartice ni formatiral, le pobrisal jo je. Zanima me, če je možen povratek posnetega, in kje bi to zadevo lahko uredili?
Garis:(

R33D3M33R ::

Uporabi Recover My Files:

http://www.recovermyfiles.com/

Meni je uspelo obnoviti slike celo s formatirane Compact Flash kartice 8-O
Je pa res, da je bilo par slik poškodovanih, v tvojem primeru naj nebi bile poškodovane.

/edit Aja, ne vem če bo šlo direktno preko digitalca, meni je uspelo z bralcem pomnilniških kartic
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

Primus ::

Poskusi s programom jpegdump.exe, ki je meni našel prav vse na SD kartici in celo slike, na katere sem že pozabil.
Primus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primus ()

GARIS ::

Hvala za odgovor. Ker nismo vešči dela z programom in tudi čitalca nimamo, moram najti nekoga, ki bi to znal. Mislil sem, da se pri izdelovalcih digitalnih fotogarfij, da to urediti, pa nič konkretnega :( Vsi govorijo, da bi najverjetneje šlo... lotiti se pa noče nihče. Mogoče nam pa uspe najti firmo, ki bi to uredila. Hvala vseeno za trud.
Lep pozdrav, Garis

polde66 ::

dol si potegn Media recover
pejd v bofa pa kup en univerzalen čitalec k stane tam pod 3 jurje pa boš to lahko sam počel.
Ninštaliraš stvar pa dela super. Vse skup te bo pa cnej pršl kot pa če ti kdo to od profijev nardi.
polde

polde66 ::

če pa rabiš program pa povej ti ga pošljem po e pošti velik je pa 3.5 mega
polde

GARIS ::

Hvala za nasvet. Bom poizkusil. Glede programa pa lepo prosim, če mi ga lahko pošlješ po e-mailu. Hvala v naprej!
Garis

polde66 ::

še nalov bi rabu
polde

GARIS ::

Se opravičujem za naslov, sem mislil, da je za uporabnike viden. garis@email.si
Garis

GARIS ::

Hvala polde66. Preizkusili smo zadevo tudi pri sorodniku in stvar je stekla kot je treba, tudi brez čitalca kartic. Hvala tudi ostalim za pomoč.
Garis:)

polde66 ::

kul a ne
polde

Emma Parker ::

Hey, This Emma Parker. I would like say thanks to above replied users.

The above recommendations are very useful, one answer helped me to recover media files on my SD card of camera.

Let's see, there are a lot of digital camera models. The users can use them to clicking images, record videos, and movies and many more. But due to few reasons the user will lose their important files and saved media files. So, i would like to recommend to download video recovery app.

It is amazing automatic recovery tool which can very easily compatible with all camera models. The users can also use this tool to recover files video, audio, movies, and other media files from any device.

Thanks again to all mbmers for giving suggestion or guid line to recover my files from memory cards.8-) TO read more:

http://www.mts-recovery.com

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Opkow ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako do izbrisane Word datoteke??

Oddelek: Pomoč in nasveti
7736 (649) z00s
»

Povrnitev podatkov iz micro SD kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
156936 (5128) irina
»

Diagnostično orodje za WD

Oddelek: Programska oprema
144365 (4225) clovk
»

USB ključ error => disk is not formatted

Oddelek: Pomoč in nasveti
194099 (3656) muzičar
»

Pomagajte! Izbris podatkov!

Oddelek: Programska oprema
141338 (1173) darkolord

Več podobnih tem