» »

OSCommerce nastavitve

OSCommerce nastavitve

««
7 / 13
»»

Tody ::

Pa bodi ti prvi ?

gregy ::

dplantan:
- CRE verzija je OK za tistega, ki začenja na novo .. sedaj po dveh letih uporabe imamo v OSC vdelanih ene 60 contributionov .. za ene 3 CRE verzije :) Glede slovenščine ne bi smelo biti problem .. vrzeš noter originalni slo pack, potem pa dodajaš manjkajoče definicije .. boš ziher prej gotov, kot pa da prevajas vse ...
- Order editor pa še nisem uporabljal ...
- Za šumnike preveri Order Editor, če ima kje kakšno posebej CHARSET nastavitev .. drugje ti lepo kaže?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregy ()

tonex23 ::

je kdo že poskusil inštalirati graphical borders 2.0 na basic design pack pa mu ni ratalo, da bi delovalo...?
Mimogrede pozna kdo še kakšne preobleke leve in desne boxe razn graphical borderse? hvala
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tonex23 ()

Preseren ::

LP!

No, končno smo dočakali evro.
Kar pa spet pomeni, da moramo spreminjati naše spletne trgovine.

Je kdorkoli že kaj uredil, kako bomo to naredili?

P.
SEO na https://www.seos.si

gregy ::

mi ze imamo ...

obrneš valuto pa je .. EUR je sedaj default za SIT pa nastavis 239.64 .. pa ne pozabi spremenit default currency v catalog/includes/languages/slovenian.php!
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

gregy ::

Prešeren: popravi si nastavitve za slike .. na prvi strani ti jih raztegne v pokoncno in s tem oslabi kvaliteto slike, na product info strani pa ko kliknem na sliko pokaže majhno ..
in pa valuta mora biti prikazana v EUR in v SIT
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

pinc ::

Bom kr tukaj povprašal:
Cene na trgovini prikazujem v evrih in tolarjih. Evri so nastavljeni kot default, tolarji pa se dodatno.
Problem nastane pri vpisovanju produktov.
Še vedno moram vpisovat ceno v tolarjih, ker mi sicer ne preračuna prav.
Baza je velika, tega ne morem ročno popravljat.
Kako ste drugi rešili ta problem?

lp

gregy ::

hmm .. nisem imel tega problema .. ko sem preklopil na EUR normalno vnasam ceno v EUR .. 8-O
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

pinc ::

Mi lahko poveš kako maš nastavljene zadeve v lokalizaciji, pa te stvari?
Ze vnaprej se ti zahvaljujem za odgovor.

lp

alf__ ::

enak problem pri meni... cene na trgovini so kul...
problem nastane pri vnosu novega ali spreminjaju starega produkta... cena je v sit... in potem moram ročno računati... za popizdit..

gregy ::

ja jaz sem imel to srečo, da smo trenutno imeli samo ene 20 koncertov .. sem bil hiter fertik :)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Preseren ::

gregy

jah, valute zamenjat že... samo...
SPominm se da ko smo dodajali dvojno obdavčevanje je bilo treba v kodo vstavit to dvojno obdavčevanje. Sedaj ne najdem te kode, kje točno je to bilo, da bi stvar obrnil tam noter, kajti če dam default currency na EUR, mi še vedno kaže samo evre.
Vem, da je bila ta fora noter (if default currency = SI, (....) pokaži zraven EUR). Sedaj bi bilo po moje potrebno le to zamenjat, in bi stvar delovala.

Glede slik pa tako. Veliko sem se preigral s tem, tudi z raznimi addoni, pa mi stvar enostavno ni uspelo narediti. Res je, morali bi vsako sliko ročno porihtat, vendar nam do tega še ni uspelo priti (300+ slikic). Hvala vseeno za info.

P.
SEO na https://www.seos.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Preseren ()

gregy ::

za valute poglej v includes/classes/currency.php :))
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Preseren ::

Mah sem iskal v tem fajlu, pa nisem našel prave vrstice.

No, sedaj stvar dela... Sem se že bal, da bo potrebno trgovino dol zapret, da me inšpektorji ne vlovijo :)

Hvala Gregy...
Mislim da bo potrebno Gregyju tukaj naredit en PayPal account :D

P.
SEO na https://www.seos.si

gregy ::

ne ne .. temu se reče open source community .. :D
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

it's_me ::

ja gregy svaka ti čast! ti res obvladaš zadevo in si pripravljen dati tudi pomoč .....

about CRE.... uporabniški del sem že ene 3/4 prevedel ... zadeva je pa vsak 3X večja kot pri orginalnem OSCOMERCU
my progress :) http://www.wlan-antene.net/CRE/

pa še to glede dveh valut

 if ( (DEFAULT_CURRENCY == 'EUR') && ($currency_type == 'SIT' 
     ||$currency_type == 'DEM' || $currency_type == 'BEF' 
     || currency_type == 'LUF' || $currency_type == 'ESP' 
     || $currency_type == 'FRF' || $currency_type == 'IEP' 
     || $currency_type == 'ITL' || currency_type == 'NLG' 
     || $currency_type == 'ATS' || $currency_type == 'PTE' 
              || $currency_type == 'FIM' || $currency_type == 'GRD') ) {
  $format_string .= 
       ' <small>[' . $this->format($number, true, 'SIT') . ']</small>';


A nebi moralo zgledati tako? ... to sem uploadal pa mi noče delat :(

Zgodovina sprememb…

gregy ::

in ne pozabi spremeniti default currency v /includes/languages/slovenian.php ..
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

pinc ::

no ce koga zanima. Najlazje je updateat sql stavek update products set products_price = products_price * 0.0041729.
Pol pa v administraciji, kot default nastavis evro, pa stisnes OSVEZI VALUTE.
Pa lahko vpisujes cene produktov v evrih.

Lp

it's_me ::

@pinc ....update deluje ...tnx
samo ugotovil sem da če to updataš se tud neki zbrkla ... če v katalogu izberiš valuto tolar ti javi error
Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 137216 bytes) in /home/antene/public_html/shop/includes/functions/general.php on line 1119



@gregy ...tudi v fajlu slovenian.php sem dal primarno valuto na EUR pa mi še zmeraj noče zraven kazati tolarjev

nebek ::

dplantan
takole imam jaz narejeno v catalog\includes\classes\currencies.php in deluje
if ( (DEFAULT_CURRENCY == 'EUR') && ($currency_type == 'EUR' ) ) {
$format_string .= $this->format($number, true, 'SI') ;
}
Gledati moraš KODO pri valuti ne naziv valute!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nebek ()

gregy ::

jaz imam SIT in ne SI .. in deluje
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Aboy ::

Meni tudi deluje.

Preseren ::

Men še vedno deluje, igram pa se z nastavitvami Monete, saj mi Moneta pošilja zneske v tolarjih, ki jih jemlje kot zneske v Evrih. T.j. mala čokoladica stane 2000 € :D

Kaka ideja?
SEO na https://www.seos.si

gregy ::

tu sem pa jaz zmrznjen .. meni so to namreč rihtal fantje na Keltu
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Preseren ::

Gregy.... bomo že... javim če mi bo kaj uspelo, ampak malo so izpiti preblizu :D

Drugo vprašanje. Iščem addon, ki bi dal vsakemu, ki bi pustil komentar izdelka, nekaj točk/popust/karkoli.
A dela to points&awards system, al kaj drugega? Pozna kdo kaj takega? Sam sem veliko preiskal po osc strani, pa nisem nič podobnega našel.
Naše stranke pač pišejo premalo (beri nič) komentarjev k izdelkom, pa bi rad to malo pospešil.

P.
SEO na https://www.seos.si

gregy ::

sam imam sicer Traditional CCGV instaliran .. ki kao dodaja točke za nakup .. mislim pa da bi tudi Points&rewards moral to nuditi .. ne vem pa če konkretno za komentarje .. sicer pa glede na to, da ima na forumu že 32 strani supporta, mislim, da bi se dalo :)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregy ()

gorjanc ::

No pa da še jaz nekaj vprašam.

Moj produkt se prodaja v gramih in sicer 50g 100g 200g itd. Za posamezen produkt sem cene za različne teže nastavil s pomočjo atributov, problem je da ko kupec izbere posamezen atribut se cena le tega prišteje k osnovni ceni. Osnovne cene pa nočem nastaviti na nič saj se prikaže pri opisu produkta. Kako najbol elegantno rešiti ta problem.

gregy ::

nastavi osnovno ceno na ceno za en gram .. nakar atribute +4 (5gram attribut) +9 (10gram attribut) ....

sem ze pisal o tem .. jaz vedno nastavim za osnovno ceno najcenejsi attribut, nakar se pristeva navzgor ...
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

it's_me ::

z malo igračkanja mi je potem uspelo usposobiti prikaz dveh valut...
zdaj sem se spet lotil urejanja skripte za tiskanje računa... ustavilo se mi je pri iskanju kode katera se nanaša na ['format_id']
kje bi to našel ?

gregy ::

format ID je oblika, kako prikazuje izpis naslova .. najdes ga v bazi ... adress_format tabela ...

Sem že pisal o tem, stvar je, da moraš format naslova določiti tudi v administraciji za določeno državo .. bo šlo?

Če bo štekal napiš pa bom točno pogledal kaj in kje in kako 8-)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

duky ::

Zdravo

Moj problem pa je nasleden če kdo ve kaj o tem?
Ko kupec naroči se pošlje mail
In ko se pogleda v admin panelu pod kupci&naročila tega enostavno ni tam
piše 0 če pa pogledam pod poročila mi pa izpiše keri izdelki so bli kupljeni in kdo je najboljši kupec pod naročili
ko pa želim pogledat kaj je naročil pa mi piše 0

Če ma kdo kako idejo?

Hvala LP DuleZ

G[e]c ::

Jest sem pa dal tale dodatek gor: more_pics_6_v1.2c

Problem nastane, da mi sedaj sliko izdelka ne manjsa, ostale naprej pomanjsa to pa pusti kar v orginalni velikosti. A se da to popravit?

G[e]c ::

Resitev je bila Restrict parent image size true.

gorjanc ::

Najprej najlepša havla za prejšni odgovor sem uredil zadevo.

Imam pa novo vprašanje, rad bi namestil news modul.Pri inštalaciji pa se mi zatakne že takoj na začetku v navodilih piše

Run the news.sql on your database. You will need to import it with a program like PhpMyAdmin.

Kako to storim Phpmyadmin imam nameščen, ko kliknem na import in mu pokažem news.sgl dobim error da v tej datoteki ni prave sintakse kaj torej delam narobe.

G[e]c ::

Odpri to datoteko in skopiraj vsebino ven, potem gres v php myadminu v levem kotu na okonco kjer pise SQL odpre se en okno in to skopiras notri das go in tabele nove so notri.

gorjanc ::

Hvala to je bilo točno to kar sem rabil.

Imam pa še eno vprašanje zakaj če v opisu izdelka napišem črko č se na strani vidi črka è, če pa napišem è se vidi č. Kako naj to odpravim.

gregy ::

ker nimaš pravilno nastavljenega CHARSET .. poglej v language datoteko v includes/languages/slovenian.php

jaz imam windows-1250
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

gorjanc ::

Sem pogledal in je charset pravilno nastavljen na windows - 1250 problem ostaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorjanc ()

clutch ::

z malo igračkanja mi je potem uspelo usposobiti prikaz dveh valut...


dplantan: Mi lahko zaupas, kako ti je to uspelo? Meni ne uspe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: clutch ()

it's_me ::

nekaj je bilo v kodi narobe...
sem vsavil testo kodo notr ki jo je @nebek zgoraj napisal (namesto SI daš SIT) pa dela normalno
pa v slo language fajlu morš popravt iz SIT v EUR...

Preseren ::

ok, končno je tudi meni uspelo nekaj vredu zabljuzit....

1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'select p.products_image, m.manufacturers_name, pd.products_name, p.products_mode' at line 1

select count(select p.products_image, m.manufacturers_name, pd.products_name, p.products_model, p.products_id, p.manufacturers_id, p.products_price, p.products_tax_class_id, IF(s.status, s.specials_new_products_price, NULL) as specials_new_products_price, IF(s.status, s.specials_new_products_price, p.products_price) as final_price from products_description pd, products p left join manufacturers m on p.manufacturers_id = m.manufacturers_id, products_to_categories p2c left join specials s on p.products_id = s.products_id where p.products_status = \'1\' and p.products_id = p2c.products_id and pd.products_id = p2c.products_id and pd.language_id = \'4\' and p2c.categories_id = \'60\' order by pd.products_name) as total

[TEP STOP]

je rezultat ko kliknem na katerokoli kategorijo. Sem pa dodajal en dodatek gor, ki je seveda nekaj dodajal v tabelo, vendar pojma nimam, kaj je narobe naredil.
Kakšne ideje vsaj, kje naj gledam?

P.
SEO na https://www.seos.si

gregy ::

predvidevam da imaš backup fajlov in mysql narejen :)

No če ga nimaš, ti pa svetujem, da odpres install.txt od contributiona in pogledaš kaj si moral dodajat v bazo .. če je kakšen ADD potem ne bo blema .. ga izbrišeš ven ..
in pa probaj narediti deinstalacijo .. se pravi vse fajle, ki so v tem contributionu greš odzadaj naprej .. da jih povrneš .. jaz sem na začetku, ko se še nisem "zavedal pomembnosti backupa" to kar nekajkrat naredil :))

kateri contribution?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Preseren ::

Vidiš to me zajebava, ker seveda nisem naredil backupa. Zadnji je star 1,5 meseca, in cca 30 izdelkov.. da ne govorim o nakupih... JEba...

Jah sem dodajal v bazo, samo mi ni čisto jasno, kako stvar vržem ven iz baze.

ALTER TABLE `products_description` ADD `products_spec` TEXT DEFAULT NULL AFTER `products_description`;
ALTER TABLE `products_description` ADD `products_musthave` TEXT DEFAULT NULL AFTER `products_description`;
ALTER TABLE `products_description` ADD `products_extraimage` TEXT DEFAULT NULL AFTER `products_description`;
ALTER TABLE `products_description` ADD `products_manual` TEXT DEFAULT NULL AFTER `products_description`;
ALTER TABLE `products_description` ADD `products_extra1` TEXT DEFAULT NULL AFTER `products_description`;
ALTER TABLE `products_description` ADD `products_moreinfo` TEXT DEFAULT NULL AFTER `products_description`;

3.2 -add this sql statement (UltraPics - MS2 Image Addon Pack)
INSERT INTO configuration (configuration_id, configuration_title, configuration_key, configuration_value, configuration_description,
configuration_group_id, sort_order, last_modified, date_added, use_function, set_function) VALUES ('', 'Enable Additional Images?', 'ULTIMATE_ADDITIONAL_IMAGES', 'enable', 'Display Additional Images below Product Description?', 4, 10, now(), now(), NULL, 'tep_cfg_select_option(array(\'enable\', \'disable\'),');
INSERT INTO configuration (configuration_id, configuration_title, configuration_key, configuration_value, configuration_description,
configuration_group_id, sort_order, last_modified, date_added, use_function, set_function) VALUES ('', 'Additional Thumb Width', 'ULT_THUMB_IMAGE_WIDTH', '140', 'The pixel width of additional thumb images', 4, 11, now(), now(), NULL, NULL);
INSERT INTO configuration (configuration_id, configuration_title, configuration_key, configuration_value, configuration_description,
configuration_group_id, sort_order, last_modified, date_added, use_function, set_function) VALUES ('', 'Additional Thumb Height', 'ULT_THUMB_IMAGE_HEIGHT', '120', 'The pixel height of additional thumb images', 4, 12, now(), now(), NULL, NULL);
INSERT INTO configuration (configuration_id, configuration_title, configuration_key, configuration_value, configuration_description,
configuration_group_id, sort_order, last_modified, date_added, use_function, set_function) VALUES ('', 'Medium Image Width', 'MEDIUM_IMAGE_WIDTH', '200', 'The pixel width of medium images', 4, 13, now(), now(), NULL, NULL);
INSERT INTO configuration (configuration_id, configuration_title, configuration_key, configuration_value, configuration_description,
configuration_group_id, sort_order, last_modified, date_added, use_function, set_function) VALUES ('', 'Medium Image Height', 'MEDIUM_IMAGE_HEIGHT', '200', 'The pixel height of medium images', 4, 14, now(), now(), NULL, NULL);
INSERT INTO configuration (configuration_id, configuration_title, configuration_key, configuration_value, configuration_description,
configuration_group_id, sort_order, last_modified, date_added, use_function, set_function) VALUES ('', 'Large Image Width', 'LARGE_IMAGE_WIDTH', '400', 'The pixel width of large images', 4, 15, now(), now(), NULL, NULL);
INSERT INTO configuration (configuration_id, configuration_title, configuration_key, configuration_value, configuration_description,
configuration_group_id, sort_order, last_modified, date_added, use_function, set_function) VALUES ('', 'Large Image Height', 'LARGE_IMAGE_HEIGHT', '400', 'The pixel height of large images', 4, 16, now(), now(), NULL, NULL);
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_med` VARCHAR(64) AFTER `products_image`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_lrg` VARCHAR(64) AFTER `products_image_med`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_sm_1` VARCHAR(64) AFTER `products_image_lrg`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_xl_1` VARCHAR(64) AFTER `products_image_sm_1`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_sm_2` VARCHAR(64) AFTER `products_image_xl_1`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_xl_2` VARCHAR(64) AFTER `products_image_sm_2`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_sm_3` VARCHAR(64) AFTER `products_image_xl_2`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_xl_3` VARCHAR(64) AFTER `products_image_sm_3`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_sm_4` VARCHAR(64) AFTER `products_image_xl_3`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_xl_4` VARCHAR(64) AFTER `products_image_sm_4`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_sm_5` VARCHAR(64) AFTER `products_image_xl_4`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_xl_5` VARCHAR(64) AFTER `products_image_sm_5`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_sm_6` VARCHAR(64) AFTER `products_image_xl_5`;
ALTER TABLE `products` ADD `products_image_xl_6` VARCHAR(64) AFTER `products_image_sm_6`;

Je bilo dodano v bazo. kako to zabrišem ven? Lahko pomagaš s tem? Ali kdo drug?

Contrib je product tabs, ki je sicer odličen...
SEO na https://www.seos.si

Zgodovina sprememb…

gregy ::

tole ne bi smel biti problem pobrisat .. sam dvomim da ti tole povzroča težave .. ker tole ne kaže nobenih sprememb v bazi .. samo doda k obstoječim tabelam postavke ..

na tvojem mestu bi se posvetil modificiranim fajlom ..

lahko pa tudi to v bazi izbrišeš .. PhpMyAdmin greš v tabelo products_description in klikneš prebrskaj in za izbris označiš
product_specs
products_musthave
products_extraimage
...
...

isti postopek, seveda z drugii podatki, narediš v tabeli "products"

če kej zašteka, smo tukaj :D
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Preseren ::

Ne glede na to, da sem prvi del mysql vrgo ven in uljal originalni product_info.php stvar še vedno ne dela.
Ok, da razložim, vidim da je problem drugje.

Kadar grem direktno na produkt, mi ga BP pokaže, kar dokazuje, da addon deluje normalno.
PRoblem se pojavi, ko poskušam dostopati do kategorije preko menija kategorij. In potem mi javi zgornji error.

Seznam fajlov, ki so bili editani. Kateri izmed njih bi bil kriv za nedostopnost kategorij? Aj emožno to,da je admin/cetegories.php kriv?

A. admin/categories.php
B. admin/includes/functions/general.php
C. admin/includes/languages/***your language***/categories.php
D. catalog/product_info.php
E. catalog/includes/languages/***your language***/product_info.php
F. catalog/popup_image.php
SEO na https://www.seos.si

gregy ::

.. se pravi, da ni nujno, da error proizvaja zadnji dodani contribution !?

.. dostop do kategorij je preko index.php ..
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Preseren ::

jah je ja, ker je prej stvar čisto normalno delovala, preden sem začel dodajat contrib sem še čakal da je ena stranka zaključila naročilo. Tako da MORA biti tu... Nič mi ni jasno.. Zdaj še čistim bazo.
Videl sem, da je v admin meniju configuration nekaj narobe, vendar to po moje ne vpliva. BOm vrgel ven....

Se bom še javil, bomo vidli kako stvar napreduje.
Č ene drugega bo šola, da RES vsakokrat ko dodajaš kaj, naredi backup baze

P.
SEO na https://www.seos.si

gregy ::

tudi fajle .. jaz vedno naredim backup

/catalog
/catalog/includes
/catalog/admin

to je majka svetica :D :D

seveda to isto brez /admin ponovim na secure serverju
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

BluPhenix ::

Fantje, če dodajate kodo dejte malo popazit, da jo oblikujete tako, da ne preveč razteza oken, ok?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

gregy ::

Preseren: tudi sam ravnokar dodajam tale contribution .. na treh mestih sem v install navodilih ugotovil, da nimajo pravilno postavljenih vejic ...

primer:

Add after p.products_image,

, p.products_image_med, p.products_image_lrg, p.products_image_sm_1, p.products_image_xl_1, p.products_image_sm_2, p.products_image_xl_2, p.products_image_sm_3, p.products_image_xl_3, p.products_image_sm_4, p.products_image_xl_4, p.products_image_sm_5, p.products_image_xl_5, p.products_image_sm_6, p.products_image_xl_6

opaziš? dvojna vejica .. rezultat

p.products_image,, p.products_image_med, p.products_image_lrg, p.products_image_sm_1, p.products_image_xl_1, p.products_image_sm_2, p.products_image_xl_2, p.products_image_sm_3, p.products_image_xl_3, p.products_image_sm_4, p.products_image_xl_4, p.products_image_sm_5, p.products_image_xl_5, p.products_image_sm_6, p.products_image_xl_6

ne nekaj mestih se to ponavlja .. sicer se pa javim ko zaključim .. upam, da bo delalo :D
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...
««
7 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eCommerce online trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
81939 (1442) JanezekNovak
»

Ne kaže mi pravilno flash bannerja

Oddelek: Izdelava spletišč
71156 (1120) #000000

OSCommerce

Oddelek: Izdelava spletišč
62253 (2225) Tody
»

Internet trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
201715 (1126) asgard2.0
»

oscommerce v slo (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
708143 (6958) gregy

Več podobnih tem