» »

OSCommerce nastavitve

OSCommerce nastavitve

««
6 / 13
»»

gregy ::

jamaica . moj nasvet je ta, da kupiš najprej template, preden dodajas kakrsnekoli dodatke .. ponavai dobis template z vsemi fajli .. se pravi kompleten OSC ... Torej samo skopiras vse preko instaliranega OSC.

Dodajanje templatea kasneje je en hudic .. opazam sedaj, ko sem kupil template za ze obstojec heavy modified OSC :O
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

gregy ::

ne štekam .. ti želiš prijavno okno za administracijo na prvi javni strani oz. v catalog/index.php?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

nurmaln ::

Mene pa zanima če je že kdo kupil OSC template na MonsterTemplates?

Zanima me če ste zadovolni in kolk se da sam template kej prilagajat

gregy ::

jaz sem ga kupil pred enim tednom .. al 10 dni.. pri MonsterTemplate

z njim lahko delaš kar češ .. zraven imaš PSD fajle, fonte, slike .. vse lahko prerihtas ..

tu spodaj imas primera .. sicer nismo velik spreminjal, ker sem mi je že original dopadel .. zato sem ga izbral :)

original template na TemplateMonster
template prirejen po mojih željah
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

nurmaln ::

a prav vidim da lahko nov jezik dodaš tako kot pri navadnem OSC?

še posebej me pa zanima nekaj drugega

Na templatemonster so imajo vsi demoti po 6 artiklov v kategoriji in je zato prikazanih največ 6 artiklov na strani.
Zanima me kaj se zgodi če je v kategoriji naprimer 60 artiklov? A so lahko vsi na isti strani ali ti jih razdeli na 10 strani po 6?
Templati so mi sicer všeč ampak če bi imel lahko samo 6 artikov na strani mi ne pride v poštev.

gregy ::

seveda dodajaš jezik .. saj to je navaden OSC .. kar se pa tiče produktov je pa to po moje nastavitev .. meni je ta template ustrezal, ker prodajamo 3 artikle .. drgač sem pa ziher, da jih lahko imaš več .. konec koncev je to del nastavitev .. mislim, da niso tulk "udarjeni", da bi se omejil na nekaj produktov :O
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

tonex23 ::

mogoče kdo ve postopek pri inštalaciji slo language paketa?
Ali bi res imel potem težave pri tem, da bi zdaj že vse uredil nekako, pa bi mogoče potem se odločil za kakšen template...?
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

tonex23 ::

imam tudi težave pri pošiljanju meila z lokal hosta, vedno mi javi:

Warning: mail() [function.mail]: Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in C:\AppServ\www\trgovina\admin\includes\classes\email.php on line 520

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\AppServ\www\trgovina\admin\includes\classes\email.php:520) in C:\AppServ\www\trgovina\admin\includes\functions\general.php on line 22

To napako sem zasledil že na začetku prve strani oscommerce tu na forumu, vendar točnega odgovora nisem zasledil.
Je kdo imel podobno preizkušnjo s tem?

btw: to napako že nisem rešil 2 tedna... :(
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tonex23 ()

gregy ::

glede templatea ne bos imel probleme, ampak dodatno delo. Zakaj!?

Na primer dodal boš contribution, ki bo zahteval dodatno vrstico v product_info.php (kjer so izdelki predstavljeni). Ko boš kupil template, pa le-ta po defaultu ne bo več enak tistemu, kjer si dodal vrstico .. se pravi, da boš moral ročno v nov template dodati vrstico. Verjemi, teh "vrstic" se nabere.

Moj nasvet, definitvno izberi najprej template, pa na njemu delaj naprej.

Kar se tiče mejla, ti pa žal ne morem pomagati, dokler to delaš na svojem disku oz. lokalnem strežniku :( To je stvar nastavitev, ki pa jih jaz niti pod razno ne poznam :O
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregy ()

tonex23 ::

aha, kako pa inštaliram slo language pack...?
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

nicjasno ::

Torej, izdelava trgovine se bliza koncu, imam pa se en par neresenih stvari:

1. Sumniki v firefoxu so, v IE-ju niso. Poleg tega, v firefoxu in ie-ju kaze pri davcni stevilki neko kvako: D�, namesto prave crke.

2. Ko se izpise racum me zanima kako mu lahko specificiram da bo prikazal tudi zaporedno stevilko racuna, in kako mu lahko dolocim format racuna, da bi stevilke racunov izpisoval npr takole: 2006-04-00001
Pa zanima me, kako spravit na racun pod polje z cenami se napis da so cene preracunane po paritetnem tecaju, nat malo blj spodaj pa se: Direktor Podjetja [ime] in pa Racun izdal [ime]

3. kako naredim, da mi slike z razlicnimi dozlinami stranic ne razteguje, ampak recimo vzame za resizanje slik samo eno stranico, tako da naprimer sliko 6x4 in 10x2 prikaze potem z enako visino, sirina pa se prilagaja pac glede na prvotno razmerje stranic slike.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nicjasno ()

nicjasno ::

Aja, pa se ena zadeva. ko se stranke prijavljajo je rojstni datum tako cudn, mesec/dan/leto, jaz bi pa ga mel dan.mesec.leto . Se da to kako postimat?
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

gregy ::

v catalog/languages/slovenian.php si nastimaj

define('DATE_FORMAT', 'd/m/Y'); // this is used for date()
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

gregy ::

@nicjasno
- Katero kodno tabelo imaš? .. jaz imam windows-1250 in nobenih problemov nikjer.
- v catalog/admin/invoice.php lahko v htmlju delaš glih kar češ z računom .. konkretno za obliko številke uporabljam vrstico

<font face="Verdana" size="4"><u><b><?php echo ENTRY_ORDER_NUMBER; ?>&nbsp;</b><?php echo $oID; ?>/2004-V</u></font>


kjer je /2004-V poljubno besedilo ali letnica .. isto lahko dodaš besedilo po želji. Mi smo naš račun čisto prerihtali, čeprav ga ne uporabljamo :)

- o slikah je že bilo govora in dimenzijah
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregy ()

nicjasno ::

 <font face="Verdana" size="4"><u><b><?php echo ENTRY_ORDER_NUMBER; ?>&nbsp;</b><?php echo $oID; ?>/2004-V</u></font> 


mi da samo tole, nisem pa vesc v php-ju, da bi znal to spremeniti.

ENTRY_ORDER_NUMBER 8/2004-V

Tole

 define('DATE_FORMAT', 'd/m/Y'); // this is used for date() 


sem ze imel noter, pa ni bilo vredu. Zdaj sem spremenil kot d.m.Y, pa se vedno ne spila.

Sumnike sem resu, samo se ta nesrecna davcna stevilka me zaj.... zakaj je namesto sumnika vprasaj... zgleda moram se enkrat pregledat ta crap slovenski prevod, kje sem kak sumnik spregledal.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

gregy ::

potemtakem ti v catalog/admin/includes/languages/slovenian/invoice.php manjka language definition

ENTRY_ORDER_NUMBER

ker kot si napisal ti 8 vrze ven .. kar je sklepam zaporedna številka naročila .. dodaj tale language definition pa bo.

Kar se tiče formata datuma pa zna biti odvisno od nastavitev tvojega serverja .. pa še nekaj .. ne pričakuj, da ti bo datum popravljalo za nazaj na računih .. vsak nakup se zapise v bazo po trenutnih nastavitvah .. in ce ga kasneje vlečeš ven na plano, ga ne bo popravilo ... spremeni format in naredi nov nakup!
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

tonex23 ::

Mene pa zanima kako se inštalira Simple template systems? nekaj sem bral pa ni nič natančno pisalo točno kam( v kero mapco) in kako.
zanima me kaj lahko delaš s tem programom? lahko spreminjaš pozicijo menijev ali celo brišeš, preoblečeš...?
Nekaj poskušam zdaj s pomočjo css spremenit, pa me vseeno zanima kaj ponuja sts (simple template system)
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

nicjasno ::

To je vsebina mojega admin/includes/languages/slovenian/invoice.php fajla :

<?php
define('TABLE_HEADING_COMMENTS', 'Komentarji');
define('TABLE_HEADING_PRODUCTS_MODEL', 'Šifra');
define('TABLE_HEADING_PRODUCTS', 'Produkti');
define('TABLE_HEADING_TAX', 'Davek');
define('TABLE_HEADING_TOTAL', 'Skupaj');
define('TABLE_HEADING_PRICE_EXCLUDING_TAX', 'Cena (brez DDV)');
define('TABLE_HEADING_PRICE_INCLUDING_TAX', 'Cena (z DDV)');
define('TABLE_HEADING_TOTAL_EXCLUDING_TAX', 'Skupaj (brez DDV)');
define('TABLE_HEADING_TOTAL_INCLUDING_TAX', 'Skupaj (z DDV)');

define('ENTRY_SOLD_TO', 'Prejemnik:');
define('ENTRY_SHIP_TO', 'Prejemnik:');
define('ENTRY_PAYMENT_METHOD', 'Način plačila:');
define('ENTRY_SUB_TOTAL', 'Skupni znesek:');
define('ENTRY_TAX', 'DDV:');
define('ENTRY_SHIPPING', 'Poštnina:');
define('ENTRY_TOTAL', 'Skupaj:');
?>

www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

gregy ::

tole pa moj .. primerjaj :)

define('TABLE_HEADING_COMMENTS', 'Komentarji');
define('TABLE_HEADING_PRODUCTS_MODEL', 'Storitev');
define('TABLE_HEADING_PRODUCTS', 'Predstave');
define('TABLE_HEADING_TAX', 'Stopnja<br>DDV');
define('TABLE_HEADING_TOTAL', 'Za plačilo');
define('TABLE_HEADING_PRICE_EXCLUDING_TAX', 'Cena<br>(brez DDV)');
define('TABLE_HEADING_PRICE_INCLUDING_TAX', 'Cena<br>(z DDV)');
define('TABLE_HEADING_TOTAL_EXCLUDING_TAX', 'Skupaj<br>(brez DDV)');
define('TABLE_HEADING_TOTAL_INCLUDING_TAX', 'Skupaj<br>(z DDV)');

define('ENTRY_SOLD_TO', 'PREJEMNIK:');
define('ENTRY_SHIP_TO', 'Dostava:');
define('ENTRY_PAYMENT_METHOD', 'Način Plačila:');
define('POSTNINA_DDV', 'Poštnina DDV:');
define('ENTRY_SUB_TOTAL', 'Skupaj z DDV:');
define('ENTRY_TAX', 'DDV:');
define('ENTRY_SHIPPING', 'Dostava:');
define('ENTRY_TOTAL', 'Za Plačilo:');
define('ENTRY_ORDER_NUMBER', 'Račun Št.:');
define('ENTRY_ORDER_DATE', 'Datum Naročila:');
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

nicjasno ::

Hvala. To je to. Sedaj me samo se zanima, kako stevilko racuna izpises tako, da ne izpise samo ene cifre, recimo 8 ampak v obliki 00008.

Pa se vedno me muci, zakaj je pri davcni se vedno vprasaj namesto š-ja. Vse langiage fajle sem pregledal, pa tega nikjer ne najdem da bi popravu. Drugod sumniki spilajo, tako da ni problem s kodno tabelo.

Pa se en majhen "bug", zanima me, kje nastavim, da mi datume ne pise v anglescini. Tega nisem nikjer nasu.

Hvala v naprej.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

gregy ::

datum je odvisen od tvoje nastavitve SET_LOCALE v language fajlu ...

za številke decimalk bo kak PHP guru mimogrede napisal ...
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

nicjasno ::

@setlocale(LC_TIME, 'sl_SI.utf-8');
define('SET_LOCALE', 'sl_SI');

tole dvoje mam nastavljeno.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

gregy ::

hmm .. jaz imam samo

@setlocale(LC_TIME, 'slovenian');

ne vem kje si "ujagal" drugo vrstico .. jaz je sploh nimam .. pa imam lepo vse dneve v slovenščini :)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

nicjasno ::

Sem dal to kar mas ti, se vedno angleske datume kaze.

Aja, pa se ena zadeva, kako ga pripravit do tega, da popuste prikaze v % vrednostih poleg izdelka?
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

gregy ::

nismo nikoli deval popustov :)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

nicjasno ::

Hm... zanimiv problem.

Sedaj imam ene par izdelkov, ki se prodajajo kot kompleti in so sestavljeni iz izdelkov z razlicnimi davcnimi stopnjami. Prav tako bi moral vsak izdelek bit posebej naveden na racunu.

Obstaja kaka taka moznost?
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

gregy ::

pa je res zanimiv .. poizkusi PC Pro Creator contribution

Ta dodatek omogoča sestavljanje racunalnika .. mogoče ima notri različne stopnje davka .. nisem ga gledal, ker še nisem imel takega primera .. in ga tudi ne bom imel :D
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

nicjasno ::

Neuporabno :(
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

nicjasno ::

INSERT INTO `address_format`(columnname) VALUES ('$firstname $lastname$cr$streets$cr $postcode $city$cr$country$cr$cr ID za DDV:$state')

v kateri stolpec to not vstavim, da mi spremeni format naslova?
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

nicjasno ::

Mnja, vse sem porihtal....


Sem moral na novo instalirat zadevo in vse na novo nastavljat, ker sem mel nek error, ki ga noben drug na nobenem forumu ni mel in ga nisem mogel porihtat.

Sedaj dela vse super. Samo cen mi noce z davkom prikazovat, ceprav mam "display prices with tax" na true, mam definirane tax rates, in tudi ko sem izdelek dodajal sem dolocu davcno stopnjo in jo je pri bruto ceni uposteval. Samo prikazovat pa se vedno noce. :( Ma kdo kako idejo/

Aja, lekcija, ki sem se jo naucil: BACKUP! Sedaj sem naredil izcrpen backup baze in vseh fajlov na strezniku.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

gregy ::

Backup je ena cudna zadeva, zaradi katere sem imel kar nekaj podaljšanih večerov, ko sem rihtal strani :D :D

.. pri davku nisi omenil Tax Zones !? So nastavljene?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

nicjasno ::

Evo, se davke sem zrihtal.

Sedaj pa samo se product master contributon integriram (ja, to sedaj pocnem lepo varno na domacem serverju :D ) , nato dodam vse izdelke in trgovina je nareta. yay! gregy, hvala ti za vso pomoc.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

gregy ::

več "oscommercasev" nas bo, boljš nam bo :)

.. pripravlja se tudi en oscommerce community, kolikor sem zadnjič ob piru izvedel
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

nicjasno ::

Ok, kako v konfirmacijskem emailu nastavim tole:

Sedaj napise stevilko narocila enostavno po vrsti, npr. 1

Jaz bi pa rad da mi izpise enako kot imam na racunu in sicer 2006-01-00001 ..... 2006-01-00237 (za primer)

Koda na racunu (ki se izpisuje tako kot zelim) je:
<?php echo ENTRY_ORDER_NUMBER; ?>&nbsp;<?php printf("2006-01-%05d", $oID); ?>


V emailu (ki pa se ne izpisuje tako kot zelim) pa:
EMAIL_TEXT_ORDER_NUMBER . ' ' . $insert_id . "\n" . 


Kako bi to storil? Pa lahko izpisem stevilko racuna se v email subjectu ?
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nicjasno ()

nicjasno ::

Kako resetiram stevilo narocil, da se zacne spet z 1 ?
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

gregy ::

v bazi .. ne vem tocno kje .. bom pokukal

EDIT: tole bi moralo delovati

alter table orders auto_increment= 1000;

kjer številka 1000 predstavlja prvo zaporedno številko .. se pravi nastavis na 1
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregy ()

nicjasno ::

truncate table orders;

tole spila. To kar si ti napisal mi ni delalo, zato ker s tem samo povecas stevilko order id-ja.

Ok, trgovina je online.

audiouniverza
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

gregy ::

registracija ne dela .. po kliku nadaljuj mi zgoraj vrze ven prazno roza vrstico, kjer bi moral pisati error :(
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Preseren ::

Ravnokar sem razmišljal, ali naj naročim 500000 kosov vrečke in kulija za katero imaš nastavljeno ceno 0,00 SIT. Ker seveda veš, da bi mi jo moral poslati :D

Daj to hitro spremeni.

Meni tudi na začetku prijava ni delala, potem pa sem vpisal še nekaj za davčno in nekaj za fax, pa me je spustil skozi. Torej preglej, kaj maš nastavljeno kot obvezno, pa tega ne želiš, oziroma nimaš zraven zvezdice.

nicjasno ::

Hvala. Vrecko pa kulico bom ven vrgu.

Samo davcna je obvezna. fax ni. Bom popravil, samo en vem kak. Ker ne znam programirat v php-ju lahko le ugibam. Koda odgovorna za davcno je tole:

<?php
  if (ACCOUNT_STATE == 'true') {
?>
              <tr>
                <td class="main"><?php echo ENTRY_STATE; ?></td>  
                <td class="main">
<?php
    if ($process == true) {
      if ($entry_state_has_zones == true) {
        $zones_array = array();
        $zones_query = tep_db_query("select zone_name from " . TABLE_ZONES . " where zone_country_id = '" . 
           (int)$country . "' order by zone_name");
        while ($zones_values = tep_db_fetch_array($zones_query)) {
          $zones_array[] = array('id' => $zones_values['zone_name'], 'text' => $zones_values['zone_name']);
        }
        echo tep_draw_pull_down_menu('state', $zones_array);
      } else {
        echo tep_draw_input_field('state');
      }
    } else {
      echo tep_draw_input_field('state');
    }
    if (tep_not_null(ENTRY_STATE_TEXT)) echo '&nbsp;<span class="inputRequirement">' . ENTRY_STATE_TEXT;
?>
                </td>
              </tr>
<?php } ?>

Ce kdo ve kako dodati zvezdico na koncu, tako kot pri ostalih vnosih, ki zgledajo takole:
<tr>
                <td class="main"><?php echo ENTRY_CITY; ?></td>
                <td class="main"><?php echo tep_draw_input_field('city') . '&nbsp;' . 
                   (tep_not_null(ENTRY_CITY_TEXT) ? '<span class="inputRequirement">' . ENTRY_CITY_TEXT . 
                   '</span>': ''); ?></td>
              </tr>

Kr na dan z besedo :) Se v naprej zahvaljujem.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Zgodovina sprememb…

Preseren ::

Moji trgovini se je očitno nekoliko zmešalo.

Stvar je čisto čudna.
Ko kupec dokončuje naročilo in bi moral imeti na voljo dve možnosti pošiljanja, se tam namesto teh dveh možnosti izpiše

FREE_SHIPPING_TITLE
FREE_SHIPPING_DESCRIPTION

Seveda imam ta dva texta definirana, še več, free shipping modula spljoh ne uporabljam.

Kake ideje, zakaj bi temu bilo tako?
Stranke lahko sicer še vedno naročajo, en morejo pa izbirat, ali bi same dvignile naročilo ali jim ga pošljemo, kar je precej neprijetno.

it's_me ::

@gregy .... nov dan, nov problem. upam da mi boš lahko pomagal pri temu

ugotovil sem da se mi nakupovalni voziček kar sam prazni .... ko se registreram, dam nekaj v voziček potem hočem dokončati naročilo se mi kar naenkrat izprazni voziček in me odlogera


ammm .... kako bi izbrisal language box iz indexa?



TNX!....

Preseren ::

glede boxov posameznih, precej predlagam, da si installas Simple template sistem, stvar ki ti omogoča res enostavno premikanje in dodajanje ter odstranjevanje boxov, ki jih želiš.

Pojam nimam, kako to v php narediš, zato sem si tudi installal STS

P.

Aboy ::

Pozdravljeni!

Imam 3 vprašanja in sicer:
- kako se imenuje dodatek oz. katerega priporočate, da bi omogočal prikaz izdelkov v smislu Amazon (ko kupiš nek izdelek ti spodaj napiše v smislu "kupci tega izdelka so izbrali tudi...."?
- ali je pisanje dobavnega roka že v osnovnem osCommerce ali je to kakšen dodatek? Kako to rešujete?
- ali je možno stroške poštnine nastaviti v smislu naših domačih lestvic za poštnino (recimo od Pošte Slovenije)? (ko pač piše da 1kg stane toliko, 2 kg toliko itd.)

Hvala!

gregy ::

dplantan: language box lahko umaknes v catalog/includes/column_left.php .. notr imas vse infoboxe razvrščene ..

Glede košarice ti pa ne vem svetovati .. najprej preveri, če kot kupec dobiš svoj "session" se pravi, da imaš zgoraj v urlju na koncu ene 20 črk in številk "78iuhuz786tjzgu5tzg7i" Nadalje preveri cookije ..

.. če pa da kdo kdaj kakšen link za stetsirati bo pa življenje veliko lažje .. magari na ZS :D
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

gregy ::

Prešeren: imaš kakšen backup? vrzi gor backup od catalog/includes/modules/shipping .. pa boš videl kako bo ..

Kar se tiče backupa .. vedno, ampak VEDNO ko dodam contribution in vse lepo dela, naredim backup in na CD z njim ..
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

gregy ::

@Aboy

Ali si pregledal sekcijo dodatkov? .. Contributions
1. Ne rabiš dodatka, to ima OSC že po defaultu noter .. edini če nisi kaj izbrisal .. jaz sicer tega ne uporabljam, ker je praksa pokazala, da to samo zavede kupce, nakar slediijo klici v firmo "jaz nisem naročil tega in tega, pa ste mi ga kar dodali". Ko stranko poprosim, da si še enkrat prebere kaj piše, je vse v redu, vendar je to izguba časa.
2. Shipdate v0.1
3. Flat weight based shipping .. pa še malo morje drugih
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

it's_me ::

@gregy a si ti že slučajno naletel na contribution order editor ?
http://forums.oscommerce.com/index.php?...

Zadeva je super vendar ko hočem dadati artikel (ko ga iščem) se mi namesto šumnikov pojavlajo ? (uprašaji).
look


pa poglej zasebna sporočila :)


TNX!

Tody ::

nicjasno je pa smiljan mori :) Hec...

Nevem zakaj si nalimal kodod od imena države ko si hotel davčno dat ven not ni mi čist jasno.

Vrjetno si hotel narediti da bo davčna številka zahtevan atribut.

it's_me ::

ammm.... pa še to

... je kdo že sprobal CRE Loaded ? to je nadgrajena verzija oscommerca z ogromno koristnimi dodatki
malo sem gledal demo sajt pa kr ql zgleda .... samo ne vem če je kdo to zadevo že prevedel v SLO ?
««
6 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eCommerce online trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
81932 (1435) JanezekNovak
»

Ne kaže mi pravilno flash bannerja

Oddelek: Izdelava spletišč
71147 (1111) #000000

OSCommerce

Oddelek: Izdelava spletišč
62237 (2209) Tody
»

Internet trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
201709 (1120) asgard2.0
»

oscommerce v slo (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
708121 (6936) gregy

Več podobnih tem