» »

Ne dela

Ne dela

jk ::

Mi lahko nekdo pove kako se resetira Bios ker se mi rač. ne boota. Ali je kaksna druga resitev? Procesor je cel in ni skurjen! TB 1200
:(
  • spremenil: OZZY ()

helboy ::

izklopi računalnik in el. omrežja in odstrani baterijo za par sekund!!!! Bios se ti bo tako 100 posto resitiral!8-)

jk ::

Hvala!:D:D:D

OldSkul ::

Ja sej je na plati en mostiček,s katermu lahko resetiramo bios,samo v dukomentacijo matične moraš pogledat kje je!

msmiha ::

CMOS jumper prestaviš pa je. Moj frend je vun jemal batarijo pa si je tisto ko batarijonot drži zlamal. Če si nerdne sorte ti tega ne priporočam0:)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Binji ::

Ja meni se nej tel resetirat tud ce sm jumper premaknil, pol sm pa baterijo dal vn pa je delalo tako da priporocam ce vse drugo odpove!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

matevzm ::

Prva stvar, ki dela na veliko racunalnikih je Insert. Ko prizges racunalnik drzis Insert, recimo dokler ne vidis izpisa na ekranu. Nekaksna fail-safe varianta se naredi in se lahko naprej igras. Ce pa ne dela, potem pa res jumper ali baterija (ampak meni je Ins vedno delal).

Binji ::

matevzm: kasno plato pa mas?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

njok ::

dela na vecini plat... tako na starejsih kot na tistih bolj novih...

msmiha ::

Ne vem kaj delate tak kraval okol resetiranja BIOSa men se ži zdi vsak tak post beden. In pa še bol bedni so tisti, ki hočejo vedet kolk se da njihov proc navit
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

prestavljeno pod pomoč in nasvete
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sesul sistem!

Oddelek: Navijanje
471732 (1244) blblb
»

zaklep BIOSa

Oddelek: Pomoč in nasveti
191222 (1018) francka45
»

težava z resetom bios-a na epox

Oddelek: Pomoč in nasveti
171019 (924) princeps
»

Problem pri navijanju

Oddelek: Navijanje
151054 (913) UWO (un.walking obj.)
»

cas3 - cas2 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
211036 (765) White666

Več podobnih tem