» »

Pečenje CD-jev in moji probelmi

Pečenje CD-jev in moji probelmi

Dalmatinc ::

Pečka dela brez prblemov. Trikrat hura !

Zdej mam pa en probelm. Vse CD-je ki jih spečem, mi prebere sam pečka, moj CD-ROM pa ne. A je lahko problem z tem če multi session ne zaklušiš. kako potem na že pečenem cd-ju zaključiš multi session ?
Pečeno je blo z Firreburnerjem !>:D

krucymucy ::

Ja to je zato!!!

Dej a ne bi peku s kakim resnim programom npr. nero!!!
Tle vem kako se zakljuci - v fireburnerju pa ne!!!

Dalmatinc ::

A se pečka kej uničuje če z njo tud bereš CD.je.....al mi to raje odssvetujete....

A se ji če še bere znižuje življenka raven ?

krucymucy ::

Po moje ne - razen ce se mehanizem!!!
Ker ma za brat drugo leco - kot za pisanje!!!

Sej je CD-rom itak hitrejsi !!!

Dalmatinc ::

Mam tud Nerota !!

Dej povej kako naj zdej zaključim tale CD- k je že posnet .....pa da nč več gor ne zapečem.

A ja sneman je bil Dsc and once samo Multi sesion je bil uklopen na open multisesion.

Če hočem naprimer kej še noter na ta disk posnet me zavrne. kako bi ga lahko prepričal da hočem samo zaključit ?

krucymucy ::

Ni treba nic vec gor posnet pa sam obkljukaj naj zakljuci CD!!! Moras pa tudi izbrat continue multisesion... pa sam zakljuci ga

Dalmatinc ::

Ne gre, prvo napiše data mmultisesion ni bil delan z NEROM pol pa javi napake.....

Ej a misliš daz Cd-ji ni nč narobe, da sem ga jst usral ?

Dalmatinc ::

>:DK men ga CD-ROm ne da ga bil štekal pa blu scrin vn vrgel; ampak ga prvo neki panično vrti pa se dere pol pa se ustavi kot da ni nič notr na njem zapisano ??>:D

Borci ::

Kakšen CD-rom pa maš. Ker to ne bi smel biti problem. Meni bere 8x CD-Rom CD-je, ki niso zaključeni brez problema. Pečen pa jih z Neroton, samo to tudi po mojen ne vpliva.

AntiC ::

Najbol program je Easy CD Creator 5 PLATINUM.:D

Sodom ::

Em... poglej kako je... glede multisession je tako, da če ti večkrat daš multisession ti ga bo dlje bral, ker bo moral vsako sekcijo prebrat drugače. Je pa tudi možnost, da se ti dogaja to kar se ti pač dogaja, ker sem jaz imel dosti cdjev z mp3-i, ki jih še nisem finaliziral, pa mi jedelal preglavice, pa sem jih vse finaliziral pa zdaj OK! Tak da... raje si naberi dovolj podatkov pa jih potem zapeči kao closed session.

Kot pa je že kolega prej povedal... [b]use nero![/b]

Sodom ::

Pardon... sem bil pomakljiv.... če hočeš odprt posneman cd zaključit narediš slednje... daš ga kao dodajanje novega stuffa... se pravi New CD compilation in tam Continue multisession. Potem pa ti drugo nič ni treba... nit addat novih podatkov, razen tega da vklopiš FINALIZE DISC in daš burn... ali kako pač že maš v svoje glupem programu

Ponavljam: use nero!

Mr.-Viko ::

Mogoče je pa vsega kriva pečka? Jaz imam mitsumijevega 4x4x24 in mi peče čisto lepo v Nerotu 5.0.3.4 (ali koliko je že ta verzija). Mi ni treba zaključit CD-ja. Aja... Pa tudi z WinOnCd-jem nisem imel takšnih problemov. Edin problem je bil pri drugačnih zapisih (npr. v Nerotu branje multisesion CD-jev posnetih v WinOnCD), kjer mi je Nero nekaj javkal, vendar je posnel svoje in je delalo.

BTW, dalmatinka, ali je ta tvoj pekač mogoče tisti star z 1x hitrostjo za katerega si dal mali oglas? :D
No comment, really

Dalmatinc ::

Morm reč da obvlada 2x pečenje u NULO :D:D:D

Dalmatinc ::

VSE PROBREME SEM REŠIL, ZATO ZAPIRAM TEMO; MOJ CD-ROM NORMALNO BERE, CD-ROME SPEČENE PO SISTEMU DAO; VEČ PA NE RABIM !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako posneti 750 mb na 800 mb cd-r???

Oddelek: Pomoč in nasveti
242503 (2159) 5er-->
»

A ze obstaja kak nacin da CD ali DVD, ki je prazen a bil zacet pisan, uporabis?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151052 (778) Caligula
»

Teac cdW540E v winXP - ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
171900 (1575) TheJack
»

Kako do podatkov na CD-ju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
171623 (1262) Fresh Prince
»

Nero Burning in glazba

Oddelek: Pomoč in nasveti
101319 (1156) cekr

Več podobnih tem