» »

(najbrž) najbolj nenavadna modifikacija

(najbrž) najbolj nenavadna modifikacija

ovdje kokoš ::

dan,

zanc sem mal surfal po netu, iskal sem mogivikacije, zanimalo me je kaj se kaj dogaja na tem področju, pa pridem na to povezavo, zadeva me je pritegnila v trenutku, takoj sem se lotil risanja načrta in rečevanja tehničnih problemov,

no zdaj imam vse: načrt, gumo, 1,5 x 1,5 kvadratne aluminijaste profile, kup šravfou, in kar lep kupcek
L oprijemk, ki bodo drzale vse skupaj na mestu, prav tako imam gumbe za vklop in izklop, manjkajo mi samo še podalški za vse konektorje iz pci kartic in maticne plosce, saj imam v nacrtu nardit se eno
plosco kjer bodo prikljucki za vse to (to pa za to, ker če si predstavljate da bo matična plošča
noter postavljena pokonci, bodo te prikljucki pod 90 stopinj glede na luknjo v gumi)

v glavnem, guma ima notranji premer 18 col (cca 43cm), zunanjega pa 70 cm (ja vem, velka guma), trenutno edin problem so vrata, nacrtovano je bilo da dam gor "ratkapo", amapk prijazni možje vulkanizerji, so me podučili da za take velikosti gum, ratkape ne obstajajo, ali pa so zelo drage, tako, to je torej problem

na ta problem imam za enkrat eno rešitev, za katero pa še nisem prepričan ali je zaradi svoje teže izvedljiva, naredil bi okroglo alu ploščo (2mm), ki bi bla velikosti 18 col, na to ploščo bi potem narisu zavoren disk, vanj pa zvrtal luknje, tako da bi skozi prosevala svetloba, nato ba bi naredil se "feltno" iz lesa, ki bi jo potem posprejal na kovinsko barvo


zanima me vase mnenje glede projekta, jutri se vse začne, premisljujem da bi vse skupaj dokumentiral slikovno in potem napisal članek, admini ?

še opravičujem se glede č, š ,ž-jev, nisem jih vajen pisat, pa tud slovenščina ni ne vem kaj (ne da se mi pregledat no!)
jebi ga

Boki_ ::

Veselo na delo, slikaj, dokumentiraj sproti in če bo uspelo lah bp napišeš člank, seveda mora biti v pravilni slovenščini napisan:D
I'm back

DominusSLO ::

Ta je dobra :))

Srečno!
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

steev ::

Pleksi okno? :\
:|

Mulh ::

Zakaj pa si nebi raje omislil manjšo gumo ? Kaj boš dal pa na zadni strani ?

lp

Nejc Pintar ::

meni se ne zdi ravno smisleno delat ohišje podobno tistemu ki ga je nekdo že naredil, vendar če ti ugaja...
Lahko je biti prvi, če si edini!

ovdje kokoš ::

moj bo tok bolsi od unga, da tvoja izjava propade, od njega sm v bistvu pobral samo idejo z gumo, nič več, dizajn, in tehnične rešitve so moje

pleksi, ja ni slabo, to sm ze tud pomislu, sam rad bi mel tak obcitek kokr da mam res kos avta v sobi, zato tud ne bo lukenj za ventilator, razn ena zadaj, pa se ta zaradi napajalnika

manjša guma ne pride v poštev, ker bi se vse skupi komi notr spravl, to je krogla, ce bi js kupu 15 colsko gumo, bi blo prakticno nemogoce notr dobit maticno (26cm v širino) in pa še opticne enote (15cm), morš računat še profil, js pa gume en bi rezu
jebi ga

Chip ::

Pa misliš da nebo dobenih problemov s toploto?

ovdje kokoš ::

to sm ze tud pomislu, najbrz bi blo treba nardit ksno lukno, kar mi sicer ne bi blo vsec, sam vseen

drgac pa, projekt je v razsulu, gumo sem mel zarad inspiracije cez noc v sobi, racunalnik imam tudi v sobi, ugotovil sem, da guma SMRDI !
temu problemu pa skoraj da nisem kos, mogoce bom vse skupaj se vseeno naredil (odlocit se moram v 10min, ce na poste nasledne 2 dni ne bom odgovarju, pol dela, ce ne pa ne)

slabe vole sm
jebi ga

Chip ::

Mogoče bi pomagalo stopiti v kontakt s avtorjem tiste modifikacije, ki te je navdušila in njega povprašati kako in kaj.

Tilen ::

Če gumo polakiraš ne smrdi več.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

HyperKiller ::

Ja ampak če pol v polakirano daš hiter računalnik, ti bo v ovinkih zdrsel iz mize.:D

Waw. stari kok bi bil car, če bi izpeljal zadevo tako, da bi se vrtela.
Pri Microsoftu uspešno izrezujejo varnostne luknje.

Tilen ::

Kaksen profit bi imel? ne vidim pointa. Dobil bi samo dodaten hrup pod pogojem ad ti taksna modifikacija uspe.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

lakotnyk ::

in kar je res kul je da gumo namontiras v avto kot rezervno in potem igrce spilas v avtu :P
les grandes hommes font des grandes erreurs.

Tilen ::

Optimist :>)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

alu platišča za avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
639759 (6226) šernk
»

Pnevmatike R17 vs R18 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16026509 (21652) njyngs
»

Kdaj postane zimska guma neuporabna? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7012935 (10875) perci

Zimske gume - katere so dovoljene?

Oddelek: Na cesti
192435 (2008) M-XXXX
»

Obnovljene gume

Oddelek: Loža
458946 (8064) hunter01

Več podobnih tem