» »

ni zvoka pri winfast pvr 2000+audigy2

ni zvoka pri winfast pvr 2000+audigy2

dragonfly ::

Imam pentium 4 z Intel D 915 PBL bordom, ki ima integrirano zvocno. Premalo se spoznam na compe da bi pravocasno ugotovila, da ta MB nima avdio vtica, kamor bi npr priklopila cd in da vse poteka preko slota, ce prav razumem. Precej huje se mi seveda zdi, da tega ni vedel niti svetovalec pri Anni, ki mi ga je pomagal sestavit in tako imam ohisje z dvema front avdio izhodoma, ki se na plato ne dasta priklopit (tako so mi zatrdili na njihovem servisu...).
Torej, preden sem to vedela, sem kupla se TV tuner Winfast PVR 2000- kjer se avdio ne da prilopit z zunanjim kablom na zvocno, ampak le na tistega notranjega, ki ga jaz nimam.
Dokupim se zvocno SB Audigy 2 oem, priklopim in ne dela..
Lahko poslusam musko, gledam filme... skratka vse ostalo dela ok le zvoka iz tunerja ni. Na njihovih straneh sem iskala pomoc- tam pise– da ce povezes zvocno na tunerjevem vhodu aux in, moras na audio out control izbrati AUX, ce izberes cd in pa seveda CD PLAYER. Logic is alive and well bi si lahko rekla but- sadly- so is Murphy. Moznosti, ki jih imam pri Audio Out Contol Line so: Wave, MIDI Synth, S/PIDF-In, CD digital, Auxilary, CD Audio, Line in, TAD-in, Mic, Wave. Karkoli izberem, no go.
Zvocnike imam obicne ki sem jih dobila s prejsnjim komjuterom- upam da to ni vzrok, sploh ker sicer delajo.
Aja – z neta sem snela najnovejse driverje tako za tuner, kot tudi za zvocno.
Upam, da sem dovolj dobro opisala problem – z omejenim znanjem je to mal tezje..
Ce mi zna kdo pomagat bom jako vesela...
Vesele praznike in srecno zelim vsem !
nema odmora dok traja obnova!

Stepni Volk ::

Tema obstaja: Winfast TV. Zeklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave onkyo receiver + jamo zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
221882 (1577) delfinus
»

TV tuner problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
5944 (870) Igor0
»

Problem z WinFast DTV2000H

Oddelek: Kaj kupiti
131200 (1071) Kibby
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918293 (5265) Pyr0Beast
»

Z VIVO nikakor ne morem posneti tudi zvoka

Oddelek: Zvok in slika
111202 (966) pingo76

Več podobnih tem