» »

ABIT KT7 RAID-ATHLON1300

ABIT KT7 RAID-ATHLON1300

ijatebi ::

Lahko dam na ABIT KT7 RAID procesor ATHLON 13000??:)
" Gods loves black sheeps ! "

JLP ::

Brez problema.
Live long and prosper!

Binji ::

KT7RAID podpira do 2800MHz tko da doh!:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Dexxx ::

kaj pa 200/266 mhz vodilo??? Če sem prav videl je tole kt7 ne kt7a.
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

asPeteR ::

Ne bo šlo žal, tega tehnologoja še ne omogoča.

PeTe13 ::

Athlon 13.000 še ne obstaja, obstaja pa Athlon 1300, ki pa gre na KT7, saj ima Athlon 1300 (13*100)zunanje vodilo na 200 Mgh.
Capitalism stole my virginity!

ijatebi ::

Ja tako... najprej tistih 13000 je seveda lapsus pa mislim, da bi bilo treba to bit vsem jasno. :\
Pa nazaj na problem. Meni je tudi jasno, da bi zadeva načeloma morala delat pa žal :(
se računalnik naloži pa takoj zatem zmrzne.
Hlajenje mislim da ni problem ( temp. proc je c. 43 stopinj C, RAM je preverjen in tudi zamenjan,
grafična je ASUS TNT2 Ultra ( do sedaj BP ), diski IBM DTLA 30 Gb (tudi dela BP) ...
Vprašljivo je mogoče napajanje 230 W pa tudi tu sem odklopil večino naprav pa je efekt enak.
Proc. je nastavlen 13 x 100. Na 12 x 100 dela kako uro vredu pa se pol ustavi, 8x100 dela brez problema ( to je upam jasno ). Prej sem imel proc. Athlon 800 na plošči.
Na ploščo sem naložil tudi najnovejši BIOS pa nič.
IMA KDO KAKŠNO IDEJO?:'(
JE POTREBNO KAJ POSEBEJ NASTAVIT?:(

" Gods loves black sheeps ! "

JLP ::

Mal še poglej na KT7 FAQ. Mogoče boš najdu kej uporabnga.
Live long and prosper!

Siluro ::

Kakor koli razglabljate na ABIT KT7 ne gre
Athlon 1,3 Gh (266 FSB) ker ga platka ne podpira.Podpira pa vse procesorje na 200 FSB!!!!
Howg govoril sem!

ChiefThunder ::

a ni baje tud 1.3ghz na 100(200)mhz vodilu?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

ilanium ::

Kaj je zdej s to Abitko KT7. A dela z 266 MHz FSB procesorji Athlon verzije C al ne. Sam sem jo nameraval kupiti v kompletu z T-Bird 1,333 GHz 266 FSB sam mam zdej kr pomisleke.

malinavc ::

ma ne bo ti delal no...kup KT7A pa ti bo lepo delal.
...odvisno s katere perspektive gledamo...

ilanium ::

zmenjeno :)

VASkO ::

Ali pa kupi EpoX 8KTA3+ za 39000 jurjev (prodajam). Ista kot Abitka KT7A RAID, le veliko cenejsa.

malinavc ::

Vasko: ne ga netegovat s tako ceno, ta plata je vredna ene 30 čukov, vem de ma RAID, sam ta platka je blo mnde okol 40k nova, zdej je pa pr nas sploh ne prodajajo več...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Paramedic ::

Ampak 'teoretično' bi moralo delat z nižjim FSB, in sicer na 100FSB. Če procesor zdrži 1,3 na 133DDR zakaj ne bi na 1,3 (13×100DDR)? Čudno...
End transmission.

VASkO ::

malinavc:
ta plata je kostala 46 jurjev, pri nas pa se je ni dalo dobiti razen dveh tednov v Megahitu.

zakaj pa je vredna 30 cukov? ma vse kot Abitka KT7A RAID, ki pa je nova 49 cukov. mislis, da plata v dveh mescih zgubi na 30% cene? zakaj? ce se obrablja? se cipi topijo?

hahaha,hehehe, jaz nikoga ne najebavam

Daishi ::

Za 39 dobis ze DDR bord ! :D

Athlon 1300 B gre na AbitKT7 brez problemov, ce naredis upgrade BIOS-a.

Ce kupujes nov board si kupi DDR board !
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

krucymucy ::

Pa ne epox-ke!!! Ni pa abit nic boljsa, kvecjemu slabsa - sem jih vidu ze vse!!! Epox-ko mam jest, kolega pa abit kt7a!!! pa kwa je s tisto abitko mojga proca ni mogu spravt na vec kot 1Ghz , kar na moji ni problem!!!

Abit vs. epox - lih tko kot amd vs. intel!!!
Za visoko ceno en ku***

danielka84 ::

Sem mi zdi da na slo-techu obstaja test teh platk!
Rezultat = Abitka KT7A popuši pred Epoxovo8KTA3:D!!!

Tak da se strinjam z krucymucy-jem!
podobno kot AMD vs.Intel :)

krucymucy ::

Angelq: Hvala na podpori!!! Ceprav ni smisel tega, da tle razglabljamo kwa je bols pa kwa ne!!!:D

TheHijacker ::

Po predledu celotne teme mi še vedno ni jasno kaj dela na komu. Sam imam KT7A in TB900. Bi ga pa zamenjal za kaj boljšega. Če se ne motim je 900Mhz na 200Mhz vodilu. Torej ali mi bo deloval recimo TB 1.3Gb, ki deluje na 266 vodilo na takšni plati ali na KT7A delujejo samo tisti s 200Mhz vodilom?
http://www.google.si

krucymucy ::

KT7A ima vezno cipovje KT133A, ki podpira (uradno) frekvence FSB-ja 266 oz. 133MHz!!!

Tako, da brez strahu lahko kupis kakrsenkoli proc!!!

TheHijacker ::

Super. Hvala...
http://www.google.si

ijatebi ::

Vse lepo in prav. Malo smo zavili s teme. Še vedno ne vem če dela 1300 na KT7???:\
Že prej sem napisal, da imam na plošči tudi najnovejši bios. Zadeva pa se še vedo obesi takoj ko se naložijo windowsi.
Ima kdo to kombinacijo T 1300 in abit KT7???
" Gods loves black sheeps ! "

ijatebi ::

Še nekaj. Na eni od www strani sem zasledil naslednje:
"Add new option "1200 above" for high speed Athlons with 100FSB. KT7/KT7-RAID/KT7A/KT7A-RAID/KT7E only support 1.4G(100) Athlon with L1 bridges disconnected. Check L1 before you buy a CPU please!" 8-O
Zadeva se nanaša na verzijo BIOSA. Je to komu kaj znano( kar se tiče L1)?

" Gods loves black sheeps ! "

Siluro ::

ijatebi;Še enkrat ponavljam in ne mislim še enkrat ABIT KT7 NE PODPIRA PROCESORJEV NA 266 FSB-ja KOT JE 1,3GB
ATHLON,TUDI NOV BIOS TI PRI TEM NE BO POMAGAL!ČE ŽELIŠ UPORABLJATI 1,3GB PROCESOR SI BOŠ MORAL OMISLIT ABIT KT7A!!!!!Upam, da vam je sedaj jasno!
Howg govoril sem!

ijatebi ::

Siluro; Ne vem od kot ta tvoja brezmejna bistrost?:|
Oznaka na mojem procesorju je:
A 1300 A M S 3 B. Kot ti je verjetno jasno ?? zadna črka, v tem primeru B, pomeni MAX FSB. Oznaka za FSB 266 Mhz je C.
Zato še enkrat ponavljam, takšne kategorične odgovore zadrži raje za sebe, če pa imaš kakšno pametno idejo kako naj rešim problem pa le piši.;)
" Gods loves black sheeps ! "


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KT7A + Athlon XP

Oddelek: Strojna oprema
221855 (1389) Jure2k
»

Abit KT7A + TB 1,4........

Oddelek: Navijanje
291557 (1203) kuglvinkl
»

Abit KG7 ali KR7 ?

Oddelek: Kaj kupiti
321312 (945) kuglvinkl
»

Bad News for ABIT KT133/E/A Owners!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
533844 (2965) ChiefThunder
»

THUNDERBIRD IN PLATA

Oddelek: Kaj kupiti
121194 (974) CCD

Več podobnih tem