» »

NEST.2004

NEST.2004

Slo-Tech - Naj vas še enkrat spomnim, da se v petek prične NEST.2004. Trenutno je na voljo še 46 mest. Po vsej verjetnosti bomo kmalu prenehali sprejemati prijave, tako da tisti, ki bi si radi zagotovili vstop, pohitite. V primeru zasedenosti dvorane neprijavljeni obiskovalci ne bodo imeli vstopa.

V primeru da se dogodka nameravate udeležiti z računalnikom, je nadvse zaželeno, da posedujete mrežno kartico, približno pet metrov dolg UTP kabel in razdelilni podaljšek z eno vtičnico več, kot jih potrebujete. Vse zgoraj naštete pritikline bodo na voljo tudi pri nas, vendar jih zaradi slabih izkušenj z vračanjem mrežnih kablov lani verjetno ne bomo posojali.

14 komentarjev

Z-lot ::

Heheh, jst sem svojega vrnil :>

P.S.: Imam 1 meter in pol dolg UTP kabel. Bi bilo to premalo?

bf4ed ::

Jao pa kaj vam je, kaj je tak težko it v eno računalniško trgovino pa zagnjavit naj vam napravijo en ali dva 10m kabla za 1000 sit. Tolko sem jaz dal za 10m.:| :|

Skrat ::

Primoz: bo wireless tut na voljo? >:D
Free software is a matter of liberty, not price.

Gandalfar ::

Wifi bo

Dejancek ::

Jaz pa bom dobil živčni zlom ker me je grafa pustila na cedilu ;(( ;(( ;(( :'( :'( :'(

Z-lot ::

Samo zanima me, no... godrnjač (bf4ed). Itak imam pa doma še ene 100 metrov rrezervnega enhanced UTP kablovja.

Vrocipes ::

Jaz bom kr na nestu kupil 5m UTP, Primoz, men prišparaj tko ko sma se zmenla ... :)

PS: Dejancek, naj ti grafa ne bo ovira. Itq ne greš tja zarad iger, ampark zarad zabave, al ne?

Jebiveter ::

Hja, po Murphy-ju je tko, da se pred, med in po NESTu dogajajo zelo cudne stvari z komponentami - umirajo.
Zadeva je pa zelo logicno razlozljiva. Namrec, veliko ljudi se spravi delat modifikacije zadnji teden pred dogodokom (me included, samo letos ne), kar pomeni casovni pritisk. Le-ta pripelje do nepazljivosti in nesrece se dogajajo :(. Med samim dogajanjem so racunalniki ponavadi pod najvecjim pritiskom oz. so zelo obremenjeni (govorim o povprecni obremenjenosti) kateri velikokrat podlezejo nekvalitetne komponente. Tretja nevarnost pa na racunalnike in lastnike prezi po prihodu domov. Neprespanost, nepazljivost, nerodnost pri sestavljanju mashine so lahko smrtonosne za le-to.

So, whatever you do, don't rush into things! Sleep on it.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Jst ::

Postajate že malo tečni z kvantiteto novic povezanih z NEST-om za ljudi, ki se nameravajo priti na vaše srečanje.

Pa brez zamere.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

WarMaker ::

hehe.. Jebiveter ima prav... Učeraj sem sestavil kišto in kaj je blo narobe??? grafična mi ni delala.. !;(( Potem sem popi***l na NVIDIO,>:D kako ima slabe grafične itd. Na Srečo sem pomislil, da bi lahko dal AGP na 4X -> in kar naenkrat mi je delalo :D :D

Hot-Dog.. mislim, da če prideš na tak lan, ti ni vseeno, če boš lahko igral igrce al pa ne... Kaj je zabava? Igranje -> vsaj ena izmed zabav, ki bodo na NESTu :D

.:Toto:. ::

No, fantje, tako bo pa zgledal NEST 2005 :D

CaqKa ::

le kaj bi se zgodilo če bi na onem vlkem platnu predvajal Pr0n?

Microsoft ::

Na hitro sem 'zracunal', da je na tistelim LANu nekje 1500 PCjev.

So kr maherji, da postavjo takole omrezje.;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

ginekolog ::

hudo zgleda ja. Mi smo jih na Lethal lan V imeli 250, pa je že bila jeba... sploh če ti pro oprema zataji.
Divers do it deeper.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPhone 6 že pod drobnogledom

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3114506 (11560) klinker
»

Legalnost povezovanja v odprta WiFi omrežja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12628107 (25538) BlueRunner
»

težava z ruterjem, T2

Oddelek: Omrežja in internet
164386 (4027) solatko
»

Kako razdeliti internetno povezavo med dvema računalnikoma?

Oddelek: Omrežja in internet
71458 (1383) Poldi112
»

ADSL povezava dveh racunalnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
51017 (838) l-note

Več podobnih tem