» »

Jaz biti Zobata Owca ?!?!?!?!?!?!?!?!

Jaz biti Zobata Owca ?!?!?!?!?!?!?!?!

cahahopie ::

Zaka sem pa jaz Zobata Owca?? Owca jaz zakaj sploh biti jaz?!?!?
ZATO KER SE DEREEEEMM?????
BEEE!! BEE!! BEEE! Bee! Bee!!
BEEEEEE!!!!!!

p.s. Sem že Gnoj? (hmm...nekaj smrdi..)
  • zaklenil: Tomi ()

Primoz ::

rok... owca si zaradi tvojega piratskega accounta. Če ne boš nehal... ti bom zaowčil še primarni (ne under cover) account.

:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

cahahopie ::

Piratskega?!
Aaaaa??
Kako to... piratskega? Čist normalno sem prijavljen. Kako pirastki account?? Piratski... heh...phuh... absurd... sramota... groza.. moje srce..se lomi...
Brez zajebancije... kako piratski account? Kaj pa ne štima?

Primoz ::

Oprosti.. napaka...

Popravek: "piratske TEME"

Se opravičujem
There can be no real freedom without the freedom to fail.

cahahopie ::

Aaa...zdi se mi, da kapira. Rekel si primarn? Veš.. 2x sem se res prijavil na vaš pejđ.. ampak zato, ker mate tako glupo prijavo. In ko sem dobil tisto čudno kodo za vpis.. nisem vedel privč kaj z njo. Sem jo vpisal pod geslo.. a ni prijelo. Zato sem mislil da je kaj narobe in sem se prijavil v drugo. Potem mi je le še šinilo kaj in kako. Tako če želite mi lahko zbrišete prvega. Tega pa pustite. A vedite... to ni bilo storjeno zanalašč. In btw. sj je o.k.... ampak ker tako hvalim vaš pejđ okol (kakšne novice izveš in kako ti ljudje lahko pomagajo na forumu).. bi lahko bili malo bolj vljudi in prijazni in ne kot le neka gostilna, ki ima vse polno gostov in se zaradi tega začno kelnarji obnašati do strank neotesano. Zato... brez Zobatih Owc...in grajanj.

Btw...Pa brez zamere, saj mi je to še na koncu celo všeč! Zobata Owca.:D:D:D

Primoz ::

na tvojem "primarnem" accountu je kar nekaj postov... in obstajal je kar nekaj časa...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

cahahopie ::

Sorry tale predzadnji odgovor je bil nanesen na tisto tvoje od prej, ko si napisal samo "piratsko"
Piratske TEME???????????????????!?!?!?!??!?!?!?!?!??
A je to slucajno od takrat, ko sem napisal da iščem crack za patch od AOE2 v1.0b???
Pheh...
Veš.. tukaj gor je veliko ljudi, ki ravno ne posredujejo vse orginalno... kar se tiče software... btw... saj so večinoma študenti in dijaki. Kdo od teh pa ima denar??
In, ko tole vprašam na PCG forumu... se še nobeden niti ne ozre nato ali je to legalno ali nelegalno... pa čeprav so PCG revija, ki se ukvarja s tem in je v dobrih odnosih z APZ. Tukaj, ker pa se nasploh ne ukvarjate s tem, pa že samo, ko enkrat napišem, dvignete prah.
Jao! Kaj če nardim reklamo za kakšnega pirata.. me boste potem gnali v Sibirijo??

p.s. Pa brez zamere... Just smile!!:D

Primoz ::

Po mojem bi bilo dobro, če bi si lahko prebral pravila...
Ne, če boš naredil reklamo te ne bomo gnali nikamor... samo postal boš gnojTM (to lahko storiš tudi tako da rečeš, da bi rad postal gnojTM)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

cahahopie ::

:D:D:DMa ste vi hecni.
Je pa res nekaj. Sem prav presenečen nad hitrostjo odgovorov. Npr. na PCG forumu čakaš na odgovor dan in več... kar je beda. Tukaj pa 5 minut. Cool! Kar nadaljujte tako!

Tomi ::

Ok, če ne želiš biti Owca, se v Loži lepo opraviči, pa bo.
Temo pa zaklepam.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

želim si biti "bee bee"

Oddelek: Slo-Tech
412235 (1665) Simko
»

ddr kje kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
9900 (684) TinkaPinka
»

***** (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
694632 (3777) Tomi
»

Zobata OwcaTM

Oddelek: Novice / Obvestila
311813 (1813) Ravnodusnez
»

Gnoj

Oddelek: Programska oprema
231424 (983) OZZY

Več podobnih tem