» »

Obvestilo

Obvestilo

Slo-Tech - Prosim vse, ki so na katerikoli e-naslov na Slo-techu (*@slo-tech.com) poslali kakršnokoli sporočilo preko strežnika mail.siol.net, da svoje sporočilo pošljejo ŠE ENKRAT, PREKO DRUGEGA POŠTNEGA STREŽNIKA, saj je mail.siol.net zaradi napake v konfiguraciji (na SiOLu, ne pri nas) BLOKIRAN. To je tudi pojasnilo zakaj vam večina (vsi) strežnikov z nastavljenimi anti-spam filtri ne dostavlja pošte poslane preko tega strežnika.

6 komentarjev

Klemenn ::

jaz mam za privzet strežnik naštiman počasnejši hotmail!>:D

mrTwelveTrees ::

siol = telekom > sux;((
volja je zakon !:P

g0Run7 ::

ko sem enkrat nek program na netu kupoval, so mi zavrnili moj @siol.net naslov z obrazložitvijo da so imeli že ful folka s tega naslova ki so poskušali kupovati z ukradenimi številkami kreditnih kartic. pol sem pa dal od volje pa je primlo...

Bane_ ::

Pr siolu tud tist jim ne dela webmail! Kva jim je a jim je slo cist u kurac! Vse slabse dela tole na siolu!Dobr da mamo voljo vsaj kdaj se lohka poslem kaksn mail! A kdo ve kva jim gre tko narobe pr siolu?

LP

minmax ::

siol sux, imam hudega moralnega mačka zaradi adsl

je pa treba reči bobu bob, da je slo-tech blokiral maile in ne siol...

kaj je edina sveta in pravila konfiguracija mail strežnika bi se lahko še dolgo kregali (problem je bil ker je siol.net bil open relay, kar je enim kul, dugim je pa to največje zlo ki lahko doleti smtp)

Jeebs ::

Hm... A to pomeni, da je možno, da mi nekatere pošte (pa ne od Slo-Tech) ni poslalo oziroma česa 'po nesreči' nism dobil??? Opažam namreč, da E-mail pa Usenet vse počasnej delata...:(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mail relay v okviru .dsl.siol.net

Oddelek: Omrežja in internet
114032 (3671) McBoby
»

Outlook Express problem

Oddelek: Programska oprema
163901 (3704) darkolord
»

Outlook Express Error sending/receiving message - SiOL

Oddelek: Programska oprema
73548 (3487) alf__
»

Si ol a kdo kaj v o tem

Oddelek: Omrežja in internet
131900 (1586) AlienGT
»

SiOL mail <= ne dela!

Oddelek: Omrežja in internet
122300 (2151) ||_^_||

Več podobnih tem