» »

Glaerija modificiranih ohišij

Glaerija modificiranih ohišij

JSI Hardware - Razne galerije, v katerih avtorji lahko objavijo slike svojih modificiranih ohišij so na internetu pognale kot gobe po oblinem dežju, toda še vedno je najboljša tista prva na VirtualHideoutu. Kakorkoli, svojo galerijo so ustanovili tudi na JSI Hardware in če ste navdušenec nad modifikacijami si jo le oglejte. Drugi se lahko zadržite, saj je večina ohišij že razstavljenih kje drugje...

4 komentarji

alien-w ::

Imam en predlog. Kaj pa če bi mi tudi naredili nekaj takega, pa notr dali take mode?? Aja, moj clanek bo kmalo luni :8)

Shershen ::

tudi na slo-tech bi se lahko pojavila kakšna galerija. da pa se nebi ohišja ponavljala z drugih strani, pa bi jih lahko razkazali samo uporabniki slo-techa.
:D

blo bi kul, ko bi zraven foruma in vseh drugih dobrot uporabniki lahko prispevali sliko svoje mojstrovine :))

luni ::

yoza se popolnoma strinjam s tabo, samo problem je v tem, da pri nas enostavno ni dovolj folka, ki te stvari dela, pol pa se manj, ki se jim da zadevo poslikat, poskenirat, pa pol vse skup meni poslat... al se morda motim?

TESKAn ::

Jst lahk to nardim...sicer še ni poštimano do konca (še par ledic, nov napajalnik - mi ga je lih dans skuril;((), ma bi mogl bit kmalu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nora modifikacija

Oddelek: Novice / Modifikacije
102006 (2006) Jeebs
»

modifikacija ohišij

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
8926 (765) _Xavier_
»

Kiberpipa

Oddelek: Novice / Kiberpipa
131741 (1741) TonaMona
»

Modificirana ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81023 (819) borut-t
»

hočemo galerijo...

Oddelek: Slo-Tech
71236 (1131) alien-w

Več podobnih tem