» »

Monitor

Monitor

tec ::

Zadnje case se mi dogaja, da se po monitorju, ce surfam po netu pojavljajo nekaksne cudne premikajoce se crte, ki se premikajo odzgoraj navzdol. To se dogaja samo takrat, kadar se kaksna stran nalaga oz. takrat kadar se procesor bolj obremeni. Saj tako se mi zdi, ker tudi cooler takrat spremeni zvok. Graficna je Banshee in Nokia 449Xa+(1024x768,85hz) na K6 350@450.
Sem poskusil druge resolucije in osvezevanje pa nic bolje.
Sej u bistvu niti ni tako motece, samo se bojim da ne bo monitor kej crknu.

msmiha ::

To je že mel en tak problem. Ni kriv monitor ampak tvoj procesor ker je navit in odaje baje večkji elektro magnetizem. Probaj ga odvit pa povej če je kaj boljše.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

tec ::

Zakaj pa se je to zacelo dogajat sele sedaj? Procesor imam navit ze 2 leti pa ni bilo nobenih problemov.
Je to mozno zaradi pregrevanja graficne ?

yjj ::

Za začetek probaj odviti proc in grafično, čisto možno pa je da tudi to ne bo več pomagalo saj se je prečnavita kartica lahko že iztorošila, mislim predvsem na pomnilnik na njej

Mate ::

Ce mislis da je kriva graficna, jo pac simpl DEclockaj pa bos vidu... mal eksperimentiri pa bos kej najdu

MadMax ::

Zakaj se je zacelo to dogajat sele sedaj?
A si pomislil na prah v ventih in na hladilnikih?
Kolkor vem, prah ravno ne pripomore k boljsemu hlajenju...
Probi mal kishto spucat...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ekran na prenosniku razbit - kako naštimati sliko na drugemu LCD_ju

Oddelek: Pomoč in nasveti
482462 (1923) Pyr0Beast
»

Kolikokrat se vam na mesec kaj sesuje?

Oddelek: Loža
201442 (934) gzibret
»

plata zjebava z modrim zaslonom smrti !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191428 (1215) SavoS
»

snezinke na ekranu

Oddelek: Zvok in slika
19970 (747) CaqKa
»

WinXP resetiranje&stuff

Oddelek: Operacijski sistemi
191232 (993) AvAkI

Več podobnih tem