» »

Novi super-tihi ArctiCooler

Novi super-tihi ArctiCooler

Agilent - Agilent Technologies, podjetje, ki je za HP razvilo originalnega Orba, zadnje čase pa znano predvsem po fantomskem Socket ArctiCoolerjem, ki ga vsi srečneži, ki so ga imeli v rokah hvalijo na pretek, je najavilo novi hladilnik v seriji CA ( Socket 370/A hladilniki ). Glavna odlika novega hladilnika bo izredna tihost pri sprejemljivi sposobnosti hlajenja: glasnost malčka je le 26dB, kar je precej manj, v primerjavi s prej omenjenim hladilnikom, ki se je drl pri 30dB ( Chrome Orb 29dB ). Več zaenkrat ni znano, razen še mogoče cene, ki naj bi znašala 6$ v velikih količinah, kar nam seveda ne pove veliko. Verjetno bomo morali počakati še nekaj časa in upajmo, da se bo tega dejansko dalo kupiti!

2 komentarja

NiggerBob ::

Mile mi majčice, da mi je dobit v roke tega prvega Orba, ki je zmogel oddvajat več kot 100W toplote iz proca:D

TESKAn ::

Kaj pa, če bi ORB - a tko modificiru, da bi dau gor en 120 mm ventilator? Po moje bi pol lahk odvajal 100W toplote...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri ventilator kupiti

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172359 (1954) Steinkauz
»

Kako utišati tole konfiguracijo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
362985 (2048) Steinkauz
»

ASUS LION SQUARE ali ASUS SILENT SQUARE EVO ali XIGMATEK S1284 ACHILLES ali Scythe Or

Oddelek: Kaj kupiti
131830 (1713) skratko
»

A64 Venice, čuden stepping čuden OC

Oddelek: Navijanje
131582 (1217) sirotka
»

Dobro in tiho zracno hlajenje

Oddelek: Kaj kupiti
181259 (892) mloncar

Več podobnih tem