» »

Logitech MX 300, MX 500 and MX 700

Logitech MX 300, MX 500 and MX 700

Dan's DATA - Logitech je začel s prodajo novih verzij optičnih mišk - MX 300 in MX 500, ter brezžične optične miške MX 700. Cene so nekoliko visoke - od 30 dolarjev za MX 300 in kar do 70 njih za MX 700, kakšne pa bodo cene v Sloveniji, bomo pa še videli. Na Dan's Data so si jih ogledali in jih celo razstavili, tako da če koga zanima, kakšne so te miške tudi v osrčju, si lahko test ogleda tukaj.

5 komentarjev

boštjan ::

te miške se že kar lep čas prodajao v sloveniji,tak da so cene tudi znane.Tule je cenik rolana:
MX300=10.501,00
MX500=11.250,00
MX700=16.900,00
te cene velajo,če jih kupiš v net trgovini.Miške pa sem videl tudi v bigbangu,kjer so cene občutno previsoke

CaqKa ::

v mbju jih tui imajo pri powerplusu... sicer pa nevem zakaj je bilo treba o tem pisat novico?

salesky ::

Zakaj je pa nebi? Miška je pomembna stvar. :D
Sicer, pa niso vsi taki kot vidva ki že vse vesta.

Lee_Nover ::

sm si nedavno nabavu MX700, prej sm mel DualOptical in je kr napredek
recimo DualOptical se ni niti premaknla na moji mizi (cisto bela), MX pa dela BP
pri natancnosti se tud pozna, in to da je radijska sploh nima vpliva na performance
vsakodnevno matranje v UT/UT2003 pa ni niti 1x zastekala :)
oblika je carska, DO ma mal cudne gumbe, so preozki na koncu tko da ne mors lepo drzat
tale ma pa lih prow
dodatni gumbi pridejo pa zmeri prav
vsekakor priporocam

AtaStrumf ::

Jaz mam uno, ki ste jo lahko na Infosovih plakatih vidli, smo da so ji Logitech-ov logo zbrisal in sem ful zadovoljen. Sem mislil, da ker je brezžična da bom imel lag v igrah pa ga sploh ne opazim, pa nabijam vse živo tudi UT2003. Skratka če še nimate kaj tekega se splača nabavit. Mislim, da cene niso pretirane.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera miška je najboljša izbira (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
847534 (5695) Meddo
»

Nakup miške brez wireless

Oddelek: Kaj kupiti
141233 (1039) |_CoBrA_|
»

Izkušnje z miškami in tipkovnicami

Oddelek: Kaj kupiti
131132 (998) djLinux
»

Test LogitechMX mišakov

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
71666 (1666) falotXP
»

Katero miško kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
191274 (871) globoko grlo

Več podobnih tem