» »

Katero miško kupiti

Katero miško kupiti

jurck ::

Imam možnost kupiti nalednji miški za 10k SIT
Microsoft Wireless Intellimouse Explorer
in
Logitech MouseMan Cordless Optical

Katero se bolj splača? Sicer sta pa rabljeni. In ali je to ugodna cena ali ne?

budi ::

kupi raje thypoon miško ki je brezična in optična,novo dobiš za 9 ali 10k.to je ena izmed najbolših mišk,še posebj za ta8-) dnar.

XsenO ::

se strinjam s budijem
1 + 1 = 1

jurck ::

Ja sej ti dve sta tudi brezžični...

Prjatu ::

Ja jst posedujem brezžično od Microsofta in zadeva seka, na trenutke je edino moteče da miška včasih zaspi, zaradi vgrajenega varčevanja
Something else is controlling me!

budi ::

tajfun miš je sigurn bol od unih dveh od mikrosofta.hvala xseno da se strinaš z mano.:)

Dr_M ::

vsekakor logitech, ker so to res najbolse miske, sploh pa ce jo dubis za 10k, ker drugac je okol 16-18k sit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dady ::

Prjatu: dons sem dobil to mis. ful huda! sam zadaj se mi zdi da bi morala svetit rdeca lucka ane? A tebi sveti a je tist samo za okras :) ?

Prjatu ::

Kot pri vseh optićnih tudi pri moji sveti lučka, miš jo namreč potrebuje za osvetljevanje podlage...
Something else is controlling me!

dady ::

Ne mislim te lucke (ta itak sveti). Zanima me, ce bi morala pod napisom Micro$oft zadaj spodaj svetiti lucka, kot je pri moji stari opticni miski.

NoUse4AName ::

ce si videl na prvi strani je logitech dal ven novo serijo misk, MX300 stane okol 10000 pri mlacomu in ti jo zelo priporocam. Ta nova serija ima trenutno najbolj natancen senzor mozno.

Tomi ::

Mogoče se bolj splača še počakati na modela MX500 ali MX700, samo bosta pa še malo dražja. Vsaj jaz bi raje imel MX500.
metrodusa.blogspot.com

NoUse4AName ::

Zelo veliko najboljsih igralcev fps iger (quake, counter strike, wolf..) meni da je oblika MX300 najboljsa mozno.

Easx ::

BUDI kako se kj obnesejo typhoonove miške. Neki sem slišu da se zelo kvarijo.

gazda ::

Samo ne typhoon miske. Dons sem jo domov prinesel, jutri gre nazaj. Tako nenatancne miske pa se ne.Pri pocasnih premikih se dela, ko pa hitro premaknes pa sploh ne ve kam bi sla - obup.Sicer pa kaj pa clovek lahko pricakuje od tako poceni miske....

Easx ::

Hvala gazda.
Vedi da nisi edini ki mi je to povedal, tako da sklepam, da je typhoon en drek.

Tomi ::

Jaz imam žično Typhoonovo (pa še lepe črne barve je), in dela lepo.
Bolj kot to, da za nedelovanje obtožite miši, bi se bilo potrebno vprašati, kakšno podlago imate. Ker Tudi medni miška na mizi ne dela (gloss tapeta), na podlagi pa super.
metrodusa.blogspot.com

gazda ::

Glede typhoona: testiral sem na mizi, in treh razlicnih podlagah in seveda se cuti razlika v delovanju, ampak tudi na najbolsji nisem bil niti priblizno zadovoljen z rezultatom.
Tomi kaksno podlago pa imas? Ker miske mi je skoda, pa tudi ne vem ce mi jo bodo zamenjali za drugo (v tem primeru grem takoj na mx300), ampak v taksnem stanju z njo ne morem delati.

Nutcracker ::

Kdaj pa naj bi v SLO začel prodajat MX700?

globoko grlo ::

MX700 košta 20.900 z ddv pr eventusu, dobil nej bi jo pa naslednji teden enkrat

če nebi mel cordless mausman optical od logitecha bi si jo prec ubodu

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087764 (5125) SnakeBite
»

Računalniške miši

Oddelek: Strojna oprema
151180 (947) Dr_M
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
534961 (4058) Dr_M
»

Izkušnje z miškami in tipkovnicami

Oddelek: Kaj kupiti
131135 (1001) djLinux
»

Katiro miš imate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524537 (3978) g0Run7

Več podobnih tem