» »

Izkušnje z miškami in tipkovnicami

Izkušnje z miškami in tipkovnicami

djLinux ::

Kupujem novo tipkovnico in miško.
Uporabljal jo bom SAMO! za igre ---> like UT :)) , cena je lahko do 25 k --> skupaj

Razmišljal sem o nakupu Logitechove MX700 pa me zanimajo vase izkusnje v FPS igrah. Ali pa Microsoftov brezžični desktop > tipkovnica+miška ---> se splača?

Ali kdo ve, če se da v sloveniji dobit razer boomslange ???? oziroma kje se jih dobi ?

več napišete bol bom vesel :)))

mlakar ::

jst mam Logitech CORDLES DESKTOP OPTICAL in sm full zadovl s temu kompletom! Men ful dobr deluje tut v igrah, k jih kr neki prešpilam tko da je deluje zakon:D

LP

TBit ::

Vse miške MX*** so dobre za FPS. Samo pri MX700 me moti, da je nekoliko velika, ter tud kr težka. Zato ti raj priporočam MX500. Drugač sta pa enaki.

djLinux ::

a ma že kdo izkušnje:

MICROSOFT Wireless IntelliMouse Explorer

mika me, da bi jo kupil v kompletu s tipkovnico za okoli 20k...

katera tipkovnica ima najmehkejše tipke?

glede mxov ---> predlagajte mi še kkšno kewl tipkovnico za zravn 0:)

Tr0n ::

Odsvetujem brezvrvične tipkovnice in miške za igranje iger, saj deluje z zamikom (beri: manjsim lagom) zaradi signala. Pa brezvrvične ne optične miske ponavadi delujejo na max. 50 Hz.

Moje priporocilo: Keytronic tipkovnica in ena poceni opticna PS2 miska (recimo Typhoon za 2.5k SIT).

falotXP ::

TrOn, kje živiš ti? V predpotopnem svetu... Mah... MX700 je glede signala in občutljivosti boljša od mišk, ki imajo kabel... ne mi govorit o nekih zamikih...malo si najprej poglej in potem piši nekaj v tri dni in noči;(

MX700 je super in res super brezvrvična miška!

Kupi si Logitech-ov komplet.. tipkovnica+MX7000 (seveda oboje brez kablov)...cena nekje 32.000 sit (mislim, da imajo akcijo v Merkurju)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: falotXP ()

mare87 ::

To si pa falil v polno TrOn!!! Sam sem imel Mx 700 in je še preveč hitra in pa zelo natančna!

LP!

Tr0n ::

Kaj sem govoril o MX700?

Jaz imam Logitech Cordless Desktop Deluxe in je qurac od quraca. Miska = 50 Hz, tipkovnica ima zakasnitve, pa ceprav je sprejemnik cisto blizu.

Tace stran.

djLinux ::

falotXP: kje si pa ti videl logitechov komplet z mx700????

tr0n: sej itak nism nameraval logitechovga kompleta kupit, ker sem ze dost slisal o njem nic kaj dobrega. tnx for the warning :)
kero keytronicovo tipkovnico pa priporocas? js bi rad kksno k u ibr dobr zgleda :)) pa ma mehke tipke?


falotXP ::

djLinux, ti si še zabluženi...kdo ti je svetoval, da naj ne kupiš nič Logitech-ovega...maš previde?8-O
Malo poglej...:\
Nisem mislil skupaj, pač kupiš MX700 + Logitech tipkovnico in imaš komplet...a ne?8-O
Malo poglej tukaj.

djLinux ::

faljotXP : glede mišov vsa čast logitechu:P , ampak tipkovnice so pa no-good---> as tr0n said.

pa k si reku merkur ---> na spletni trgovini nimajo nič od logitecha :\

kje pa bi dubu te komplete k si dal link na logitechovo strn???

oki, kupu bom mx500 pa še eno tipkovnco --> ne brezžično, pa tut optično ne :D :D :D joke

ktera tipkovnca se še najbolš obnese v igrah???

rc-car ::

Zakaj bi ble Logitechove tipkovnice slabe? Jaz imam Elite(tm) keyboard za cca 12k (črna), je ožičena in mi dela super. Pa še tak cool look ma 8-) tako, da jo lahko samo priporočim.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

boštjan ::

djlinux kar tole kupi

djLinux ::

mislm da bom raje vzel mx300, ker je lažja in manjša.

Tipkovnice

Logitech Office Internet SLO baje da se dobi tudi v črni
http://mimovrste.domenca.com/trgovina/i...

Logitech Internet Navigator SE
http://mimovrste.domenca.com/trgovina/i...

zato se mi pa kr škoda zdi keša ker mislm da ni bistvene razlike razen USB

tr0n: kakšne so tipke pri keytronicu ????


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087764 (5125) SnakeBite
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
534964 (4061) Dr_M
»

katero brezžično miško s polnilcem

Oddelek: Kaj kupiti
221324 (1152) nere
»

Kako se vam zdi tale računalnik... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
663482 (2637) Eru
»

Tipkovnica in miska

Oddelek: Kaj kupiti
141160 (1073) JustVi

Več podobnih tem