» »

Volcano II = ???

Volcano II = ???

|Luka| ::

Mam Volcanota II na TB900 (nc navit, k me plata jebe).
Skratka nekje sm prbral, da ce spoliras sticno ploskev da pridobis par st. C.
Pr men je pa lih obratno.
Prej sm mel normalno temp. cca 42 zdej je pa za 10 st. vec.;((

Kksne ideje??

PS: Hladilnik je lepo pričvrščen na proc, vmes je tud pasta

msmiha ::

S preveč gorbim šmirgl papirjem si zbrusil. Najblje je če brusiš s takim od 800 pa do 1300 postopoma pol pa še spoliraš z onim nastavkom za pormašino in daš še vmes srebrno termalno pastp, ki jo dobiš pri Megahitu
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

|Luka| ::

Zadevo sm spoliru kot ze receno do visokega sijaja, smirgl 2000 potem pa se na papirju, edin mogoce da je pasta u k***.

Thx anyway

Lucio ::

Ista stvar se je zgodila meni. Potem sem ga pa na brusilnem stroju pobrusu in se je stvar popravla.
Mislim da je problem v tem, da ostejo opilki na sami površini hladilnika, ki zelo slabo prevajajo toploto.
V mojem primeru je bila površina zelo gladka, vendar so bile po njej neke temnejše lise.

So tudi pri tebi?

Tomi ::

Jaz sem ga zbrsil na 1200, pa dela zelo lepo. Je pa res, da sem potem vso možno svinjarijo odstanil, in sedaj imam na bolj naviti mašini 5C manj, pa še en ventilator sem odstanil, dokler ne skrivim pleksija in naredim vezja za kontroliranje do konca.
metrodusa.blogspot.com

|Luka| ::

Tut jst sm ga fajn zbrusu(2000) ampak so lise tko k je Lucio reku.
Kako nej se tega znebim.
Nimam glih brusilnega stroja.:'(

ChiefThunder ::

mogoče si dal predebelo plast paste.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

|Luka| ::

Paste je lih tok da se ne vid serijskih stevilk na jedru prebrat.
Me je enkrat je ze izucl, k se pol pasta kr vn pocedila ...:D

Lucio ::

Probaj ga s kakšnim bolj grobim papirjem pa ponovi postopek do finega. Pa sproti čisti opilke ki nastajajo.

Potem poročaj če je pomagalo.

Huey P ::

Da se imaš večjo temperaturo je lahko veliko razlogov:

- vpenjalni sistem je "razgiban",
- preveč/premalo termalne paste,
- narobe si namestil hladilnik,...

Malo probaj različne možnosti...

..::DOOM III: The Legacy::..

AtaStrumf ::

Pobrusi tako, da navlažiš podlago. Potem se ti bojo vsi opilki ujeli v vodo in jih boš enostavno odstranil. Boš videl kako bo voda kar črna. Mal bo packarija sam ni frke. Pa seveda moraš večkrat očistiti in ponoviti vajo. Na koncu dobro spoliraj s kakšnim robčkom, pa brez kakšnih balzamov ali podobnega (na robčkih). Meni je delovalo. Površina je se je orenk svetila, ko sem končal. Uporabil sem 1200. Pa glej da boš brusil enakomerno, po dovolj veliki površini, da ne boš ustvaril konveksne površine.

|Luka| ::

Ja sm to tud naredu. sm uporabu emulzijo voda+žajfa, pa na eno orng šipo postavu da se je lepo po celi površini lepo zbrusl.
Bom probu sam se z vodo.:))

Tomi ::

Pa potem, ko ga zbrsiš, je dobro, ga uporabiš veliko mehkega papirja ( recimo toaletnega ), da pobereš svinjarijo, ki je ostala na hladilniku. Ali pa tudi voda spravi veliko dol. pomaga pa tudi pritisk..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brušenje procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
252580 (1724) Pyr0Beast
»

maximus formula v rampage formula

Oddelek: Strojna oprema
381855 (1184) Fr33man
»

Poliranje spraskanih cd-jev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
344024 (3094) frenk
»

Iskanje komponent za poliranje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171680 (1542) morphling1
»

Brušenje procesorja in hladilnika

Oddelek: Novice / Procesorji
71744 (1744) Klemenn

Več podobnih tem