» »

Zanimiva plošča

Zanimiva plošča

The Register - V svoji ne tako dolgi pisunski karieri sem videl že kar nekaj izdelkov, ki se od ostalih niso razlikovali po ničemer, razen po izjemnem izgledu. Po zmogljivosti so bili povprečni, ali pa so se uvrstili le malenkost nad povprečjem. Vendar pa so se ljudem prikupili in številni so jih vzeli za svoje. Tako smo pred kratkim videli igračkanje AOpna, ki je izdal prav simpatično ploščo s smeški, danes pa se jim skuša približati tudi SOYO, ki se je odločil, da svojo novo ploščo SY-P41 Fire DRAGON, ki je namenjena 478 pinskim procesorjem Pentium4 in se lahko pohvali s 400 MHz vodilom ter naborom i845D DDR SDRAM, ogrnejo v barve tajvanske zastave. Priznati moram, da sem od plošče same pričakoval bleščeč primerek, ki naj bi imela PCB lepo obarvan, vendar pa sem naletel na standarden izdelek z rdečim PCB-jem in številnimi barvnimi kombinacijam vtičnic I/O in rež PCI. No ja, kljub vsemu je to eden izmed redkih oblikovnih "biserov", ki poizkušajo privabiti kupce. SOYO pa kupce poizkuša privabiti tudi z oglasom, da boste od $249, kolikor plošča stane, z nakupom avtomatično prispevali okrog 5 $ v mošnjiček Rdečega križa. O raznem doniranju in smiselnosti le-tega bi se lahko kar pošteno razpisal, vendar pa naj bo to tema za v Ložo.

0 komentarjev



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po pol leta AMD-jevi procesorji še vedno s hroščem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
5411313 (8445) MrStein
»

Lastniki MB Gigabyte Ga7-N400 Pro2

Oddelek: Strojna oprema
121167 (945) humanoid
»

katero mamo plato

Oddelek: Strojna oprema
411957 (1360) ChiefThunder

Več podobnih tem