» »

Modifikacija diska

Modifikacija diska

Digital Explosion - Diski imajo v naših računalnih domala status bogov, saj vsebujejo vso naše delo, za nameček pa so te stvarce izjemno občutljive. No, tudi takšna občutljivost pa ne ustavi ljudi, ki so se odločili modificirati, kar se modificirati da. Na Digital Explosion so se tako odločili disku vgraditi pleksi okno. Zadeva sicer izgleda kul, a po tem posegu vam garancija žal ne velja več. [:D] Klik!

9 komentarjev

_Mortal_ ::

Zakaj ne>:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

BaRtMaN ::

Ker folk pozabi nalepko prelepit. >:D

CaqKa ::

samo na tej sliki majo nek zelo star disk.

mojsterpeter ::

ja sm glih hotu rečt kako to da noben ne modificira novih diskov hehe - vrjetn je zlooo velika verjetnost da poseg ne uspe...
ill communication

Trubadur ::

Kaj je tuki fora,da daš disk v pleksi?8-O

Balky ::

Jah zgleda da folk res ne ve da vsak že najmanjši delček praha uniči disk in da se to ne odpira kar v domači kleti.Verjetno ga ne bo dosti časa kazal v kišti, ker bo v kratkem spustu dušo, če jo ni že.:D

tec ::

roman600:
Meni ni prah se nobenega diska unicil, pa sem jih ene par odpiral v nasi delavnici, ki je vse prej kot cista. Bistvo je, da se plosca vrti, medtem ko odstranis pokrov. To omogoca, da se prah ne prime na njega.

Balky ::

ja bravo, v notranjost diska tudi ne pride nobena smet ali prah. Sej lahko da ti dela ampak nikoli več ni zanesljiv.[:\]

tec ::

Hmm...ce pogledam nazaj je en disk izmed mnogih, ki sem jih odpiral res prenehal delovati po parih mesecih. Ampak stirje diski so se vedno v uporabi na enih starih pentiumih. Torej bi si drznil napisati, da so diski se vedno tako zanesljivi kot prej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iz HD6950 1GB v HD6970 (shader mod)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81717 (1163) r3dkv1c4
»

sončna elektrarna

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
173263 (1018) znanec
»

Nizozemci prepovedali uporabo volilnih računalnikov

Oddelek: Novice / Zasebnost
115400 (3999) PaX_MaN
»

Italijani prižgali zeleno luč za modifikacijske čipe

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
142436 (2436) RookY
»

Socket modifikacija

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
51634 (1634) Baja

Več podobnih tem