» »

Damn!

Damn!

Jaz - Kot ste verjetno vsi opazili, je Slo-Tech bil nedostopen od včeraj pozno zvečer pa do par minut nazaj. Na srečo ni bilo nič narobe z našim strežnikom ali Telemachom, temveč je neaktivnost posledica božičnega darila neznancev celotni Sloveniji. Včeraj je namreč cela Slovenija bila tarča velikega DoS napadain med drugim je podlegel tudi naš strežnik. Upajmo, da se kaj takega ne bo več ponovilo [:\\].

11 komentarjev

sekundek ::

Ne vidim razloga, kaj bi delalo to probleme. Ce je streznik pravilno konfiguriran mu nima kaj biti. Razen če niste srečni lastniki winsow. Kar po ogledu sodec niste.

lp|O

luni ::

enostavno se je zaradi preobremenjenosti sesula masina... in ker so prazniki in na firmi ni blo nobenga, noben ni mogo stisnit reset gumba

JeDo ::

sam baje mate "hudo" mašino pa se vam ob mal večji obremenitvi sesuje ??

lp JeDo

JLP ::

Ja tud men se zdi da se neb smela sut tko na hitr.

luni ::

huda masina? niti ne...
Athlon 550, 256MB RAMa, drugo ni vazno... in to ni bila manjsa obremenitev ampak en zelo resen in dobro organiziran napad na slovenijo... ce se je sesul celi S5.net in skoraj arnes/siol/telemach, potem pa se res lahko sesuje tud nasa boga masina, ane

NiggerBob ::

...in jaz, ki sem zbrisal in na novo postavil oba compa, sem si belil glavo, kaj za hudiča je narobe z povezavami...:D

undefined ::

Hmm, SiOL/G-Kabel je non-stop pod DoS napadi, zato tudi G-Kabel skoz dol iz mreže pada. Noben pa ni tolk, da bi kupil en pošten firewall, ne SiOL, ne G-Kabel, čeprav se obe firmi že davita od denarja. ;(

PaJo ::

Ja samo vse ni tako preprosto na zalost;(

Aja kar je pa tice DoS napadov pa nevem kaj ma folk od tega, res nevem no;(

undefined ::

PaJo: samozadovoljevanje. :D

Izak ::

Napadi so zanimiva rec verjemte! Sej ne da mam prste vmes ampak UZITEK!

undefined ::

LaMeR: Očitno je Husein enakega mnenja kot ti. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako deliti video posnetke?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101474 (588) jype
»

Napeljava kablov po stanovanju (pomoč)

Oddelek: Omrežja in internet
61398 (1291) Invictus
»

Nakup router + mrežni disk ali NAS?

Oddelek: Kaj kupiti
71220 (1010) carota
»

povpraševanje za izdelavo WEB strani

Oddelek: Izdelava spletišč
51078 (815) gzibret
»

Slike na Slo-Tech forumu

Oddelek: Slo-Tech
91390 (1060) tx-z

Več podobnih tem