» »

Slike na Slo-Tech forumu

Slike na Slo-Tech forumu

Boki_ ::

Pri Slo-Tech forumu me moti dodajanje slik, saj mora biti le ta na spletu. Lahko bi uredili d bi sliko dal kot attachment pri mail-u. A ne bi bilo to v redu?
I'm back

Sergio ::

To pomeni, da bi lahko kdorkoli od uporabnikov dal katerokoli svojo sliko na naš strežnik brez našega vedenja o tem.

To načeloma ni v redu, saj mora Avtoriziranec (forum admin), če želi tvoje slike prenesti na naš strežnik, to eksplicitno želeti.

Če bi vsakemu uporabniku dovolili, da bi svoje slike uploadal na naš strežnik, bi se znalo dogoditi, da bi ljudje to uporabljali kot svoj "zastonjski upload servis", kar bi znalo biti slabo...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

[alien] ::

hm cudno. a je tako tezko upludat sliko na geocities???

sash ::

al pa na voljo :\
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Boki_ ::

Ampak sliko bi lahko dodal v temo. Naprimer jaz odprem temo o vodnem hlajenju, na računalniku sem v nekem programu skonstruiral blok, sedaj pa ga dam na net v to temo. V takem stilu sem to mislil.
I'm back

darh ::

Za enkrat si najdi na nekem strežniku prostor, kamor boš posnel slike. Pojdi v Slo-Techov forum, kreiraj temo (odgovor) in uporabi "knofek" za dodajanje slik (zgoraj desno, 6. po vrsti). V dialogec ki se ti bo odpru skopiraš pot do slike, ki jo želiš objaviti na forumu. Če se bo moderatorjem zdela primerna in bo v pomož pri nadaljni diskusiji, ti bodo slike prenesli na slo-techov strežnik.
Excuses are useless! Results are priceless!

Boki_ ::

@[alien] Kako se uploada sliko na geocities?
I'm back

perci ::

Registriraš se na geocitiesu, volji ipd, dobiš zastonj nekaj mega placa na serverju, da pa uploadaš slike gor, uporabiš kak FTP program.

BaRtMaN ::

Lahko pa uporabiš tudi zastonjske uploaderje:
MIG Web Uploader
sloweb.net free upload

tx-z ::

al pa angelfire; 20MB zastonj
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

shrani.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6310366 (2121) njyngs
»

Programi za izdelavo spletišč

Oddelek: Izdelava spletišč
171442 (1132) darh
»

Slike na forumu ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51637 (1580) Spajky
»

Slike na forumu.

Oddelek: Slo-Tech
111038 (811) alesrosina
»

Kako do zastonjske domene

Oddelek: Izdelava spletišč
103106 (2739) rihtanet

Več podobnih tem