» »

Zvok iz iger

Zvok iz iger

Tweak Town - Na TweakTown so objavili nov članek, ki se tokrat ukvarja z zelo zanimivo tematiko. Spisali so namreč kratek vodič, ki vas nauči, kako izvleči glasbo iz vaših priljubljenih iger. Zakaj je to uporabno? Hm, to pa boste morali ugotoviti sami. [:D] Želite torej glasbo iz NBA Live 2003 v MP3 formatu? Klik!

8 komentarjev

BaRtMaN ::

OK. Freakz. Kakšne stvari velik lažje dobiš preko kakšnega p2p programa.

Jeebs ::

Yeah, but you forgot one wery important thing... Someone still have to extract those things and put them on p2p network!8-O
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Sydk ::

lol

_Mortal_ ::

Kaj bo jo extractal ko nekdo zripa glasbeni CD in da na P2P in ne extracta iz špila
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

blank3_ ::

Jest bi ful rad dubu muzik iz NFSjev. Tam mi je bla zmer gut muzika. Posebi trojka. Kdorkoli?
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

AIRMAN ::

Simpl:

Dol si potegni Game Audio Player in še en zip s playlistami. Zalaufaš program, loadaš playlisto od ustrezne igre, v pogon vtakneš cd in vse skupaj lepo skraniš v mp3 ali wav. Jaz sem si speku 3 soundtracke od NFS (4, 5, 6). Ni slabo. (Verjetno ni zdravo, da bi glasbo iz NFSjev poslušal v avtu... bi noga postala (pre)težka) >:D

CaqKa ::

lol... tota z nogo je dobra :)

BaRtMaN ::

V NFS6 je ena ful dobra pesem, kjer pevc tole govori: "Speed kills, come down my mountain, speed kills, can everybody see?...". >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB ključ noče predvajati

Oddelek: Pomoč in nasveti
91887 (1646) Matlock11
»

Zelo počasen prenos podatkov

Oddelek: Mobilne tehnologije
5773 (705) xApeiron55
»

Logitech Z906 + PC + TV

Oddelek: Zvok in slika
9987 (856) faeces
»

Kakšen receiver kupiti

Oddelek: Zvok in slika
192141 (1787) zacetnik11
»

Program za izdelavo glasbe iz nič

Oddelek: Programska oprema
122060 (1785) brodul

Več podobnih tem