» »

Kot v letalu

Kot v letalu

Overclockers Australia - Ste eden izmed privržencev letalskih simulacij na PCju, a vam kljub temu, da imate 19 palčni zaslon zmankuje prostora? Če ste na vprašanje odgovorili pozitivno, si oglejte, kako se tega lotijo tisti najhujši privrženci. (Ogled obvezen! :D ) Klik!

19 komentarjev

Jeebs ::

Holly shit, kva jim sploh še manjka? K'kšna sexi stevardesa, da jim prinese hladno pivo? Tole me je pa spomnil na tisto pesem ''I will make sure Amerikans will remember the date of 11th of September...''>:D

Cosmo ::

svetovno:D
ko bi le mel tolko monitorjev doma >:D

bastadu ::

Ja precej huda zadeva.... Če ni tale slučajno član kakšne teroristične organizacije:D

NightHawk ::

jeba a ni september?

R0K ::

lol, jeba...november :))

... btw ... mi lohk kdo k ma adsl alpa kabl senda ta komad na mail ? bi mu bil zelo hvaležen, ker sm jst ta komad nekje vsjal, sam bi se pa rad spet mal nasmejal ...

cahahopie ::

Hmm... kak to staremu sploh funkcijonira? Dajte malo razložit.. če bom kdaj meu kaj odvečnih monitorjev.:D

bastadu ::

Meni tudi malo čudno zgleda, to je moral verjetno več računalnikov nekako povezati skupaj (sledeč po sliki), saj v enemu ne bi moral sklačiti tiloko grafičnih.... mogoče su dualhead ali kaj podobnega, nevem no8-)

WhiteAngel ::

Mene bolj zanima katera letalska simulacija tole sploh podpira? Ka lah je sam naredu foro, pa dal skp (ne povezov) 6 racunalnikov, pa na vsakga en monitor, pa na vsakmu pognov špil, pa še poglede na vsakmu zamenov. In potem se na koncu tko vid, kukr da bi blo vse ista trenutna simulacija...

jRk0 ::

uf>:D to mene tudi zanima, kiri spil bi to podpiral in se nekak pridruzujem mnenju, da je to samo bolj nategavscina, ne pa da je clovek res tak igrav, ali pac?

nojus ::

ja fak a ne.....
a je tole res zemlan naredu?? ker po miškah sodeč ima več kot ducat rok:D

cahahopie ::

Men se zdi, da to ni ravno odvisn od špila ampak od OS-a. Kolk vem Winsi podbirajo razdelitev namizja na več zaslonov, kar pomeni, da je to fula fajn v kakšnih zateženih programih (npr. da delate ful vlko sliko v PSju)... in mislim, da se stvar izkaže podobno tudi v špilih. Sam malo me pa res moti število škatel spodaj in število mišk na mizi. Pa tudi ....če že stvar razkosaš na več monitorjev, a se nebi morala slika na drugem nadaljevat ravno na tem mestu kjer se je na prejšnem končala? V tem primeru, če dobro pogledate, stvar deluje tako kot, da bi bili robi monitorjev kot robi med šipami v letalu...kar je sicer veliko bolj realno.... a ne verjamem, da bi pa to podpiral sistem.

Hmm... bistvu kako pa nardijo tisto foro s televizijo, ko npr. na 20 skup danih tvjih prikažejo eno veliko sliko?

tha_man ::

Po moje ima računalnike v mreži, na osrednjem igra (pogled naprej), ostali pa kažejo različne poglede iz letala katerega pilotira.

element ::

Nič ni nemogoče... :)

R0K ::

Ja pizda, lohk bi si kaj prebrali ne pa da sam slike gledate !!




This is just a basic set of pages to show what I have done useing Wideview software, Multi Monitors and Fs2002 Panel and Interior view Bitmap's




čist lepo razloženo ...

tha_man ::

:8) :D

BlackHole ::

This IS SICK!

Mate ::

in case you haven't notice, FS2002 ;)

bastadu ::

itaq:

Jeebs ::

NightHawk pa ROK, hvala za opozorilo, sm že popravil komentar, sicer pa itaq vsi vemo, da govorim o dnevu, ko so naši dragi Amerikanci dobil po buči...>:D A ja, tist k je hotu ta komad nej mi piše Pa mu pošljem pol enkrat po 1. marcu (ta mesec sm že itaq preveč pokuril neta).:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dopust - razmere v Egiptu

Oddelek: Loža
91893 (1685) amigo_no1
»

iPad prihaja 3. aprila

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3011143 (9453) ql000
»

Nvidia z GeForce 7800 GTX 512 spet na vrhu

Oddelek: Novice / Grafične kartice
445354 (4002) AngelOfDeath
»

AMD -- hvala za vse ribe in nasvidenje?

Oddelek: Novice / Procesorji
211928 (1928) Blue22
»

Ovca nočem bit!!!!!!

Oddelek: Loža
11932 (707) R0K

Več podobnih tem