» »

glede zaklepanja tem

glede zaklepanja tem

||_^_|| ::

Kaj ko bi uvedl da more kdorkol že pač zaklene temo kot zadni post v temi napisat razlog zakaj je tema zaklenjena?

krucymucy ::

To ja, ce se vam da!!! Jaz sem se ze nekajkrat spraseval za kwa hudica je zaklenen???

blue96 ::

malo si preberite pravila, folk...
.

luni ::

sej to je naceloma nepisano pravilo, da se pove razlog, ceprav je se tako ociten... ampak enim se pac ne da
Artificial Intelligentia

||_^_|| ::

ja če se jim da temo zapret bi se jim mogl dat tut obrazložitev napisat

Tomi ::

No, ja večina moderatorjev napiše, zakaj je tema zaklenjena, včasih je pa tako, da se pojavi med odgovori želja, da bi se zaklenila.
Ampak sam vedno obrazložim, zakaj sem zaklenil, drugi pa tudi večinoma, se mi zdi.
metrodusa.blogspot.com

||_^_|| ::

predvsem me zanima zakaj je bla zaklenjena tema v kateri je nekdo pohvalu siol (al pa telekom sej nevem več)

Cr00k ::

Jah to je pa cenzura, tko k u casu Stalina,Titota,Hitlerja,Castra,...... če jim kej ni pogodu pac cenzurirajo........:).......oz. zaklenejo temo, da nebi vsem postal siol vsec, ker njim ni,...zato tut drugim ne sme bit... vsaj v vecini, ker kot je znano od njih so na siolu loleki.... bumbarji... itd, tdi, Glx, quattro.......aja ABS, ESP :).....siol je pac neki tazga za kar so se oni odločil da bodo pluval cez njih da bo stran bol zanimiva... ce pa ker pohval pa ni vec zanimiva je treba pa zaklent..... da rata spet zanimiva....

luni ::

tisto temo je pretorijanec sam zaklenil, ker ni zelel debate ampak je zelel povedati samo svoje mnenje o zadevi...

ce sem prav razumel :|

samo, ce bolje pomislim, pretorijanec tega niti ni mogel narediti :|:|

Cr00k tvoja sklepanja pa so fantasticna. Zadel si samo jedro te velike zarote!
Artificial Intelligentia

Cr00k ::

groovy.......:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Admin-Diktatura (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
815535 (3815) Mac
»

Izginotje teme - nenavadno!?!

Oddelek: Slo-Tech
261519 (1047) Tomi
»

Sergio-zakaj si zaklenil temo o kopiranju zaščitenih cd-jev? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1108180 (6231) perci
»

dovolj imam... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
583859 (3213) Pretorijanec

Več podobnih tem