» »

Izginotje teme - nenavadno!?!

Izginotje teme - nenavadno!?!

smash ::

Namrec danes sem po vzoru teme - "mp3 wishliste" odprl temo v loži " vase divx liste" .....ker sem videl, da z pravili taprva tema ni bila v nasprotju, saj je admini niste zaprli, temvec se je razplamtela v zelo veliko velikost, sem pac menil da bo z divx tudi tako.....

vendar je tema enostavno izginila..ne najdem jo niti v osebni statistiki zadnjih gledanih tem

prosil bi za pojasnilo.....

upam da mi ne bo kdo razlagal...da so mp3 liste v primerjavi z divx listami bolj legalne ter da je to vzrok....

:\

Sergio ::

notri je bilo ene par tehtnih replyev za izbris. bom odbrisal ter zaklenil temo. pa si preberi.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

smash ::

ne razumem..nej mi nekdo pojasni..torej vse tiste liste mp3-jev so tisti userji kupili??? a divx filmov se ne da kupit?

a mi lahko nekdo tocno pove katero pravilo je krseno v mojem primeru ter katero ni krseno v primeru teme "washe mp3 playliste"

hvala lepa

kje so razlike med temami:
1.) vase avi liste
2.) vase mp3 liste
3.) vase mpg liste
4.) vase divx liste
5.) vase gif liste

ne razumem s kje vam razlike?!? pojasnite!

vse datoteke lahko ustvarim sam doma..lahko pa so tudi od drugih avtorjev, torej nelegalne...vendar ni razlik...zakaj je torej tema z mp3-ji dovoljena in divx-i ne?!?

smash ::

tam pise da se mp3-je da kupiti, divx pa ne, zato dodajm link, kjer lahko kupite Divx Supermana za 5 dolarjev:

Superman link

jetam ::

Filmov, vsaj najnovejših, se še ne da dobiti na DVD oz kot legalno kopijo DiVX... vsaj večine teh, ki so tam na listi ne. In ker gre za očitno nelegalne kopije je tema zaklenjena. Kaj tu ni jasno?

Pa ne morit z že miljonkrat prežvečenimi bedastimi razlogi kako so tu admini oh-in-sploh nefer ker zaklepajo.
Pravila: točka 1; pa mora bit vse jasno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jetam ()

bodom ::

kaj je to divx?8-O :D

smash ::

tudi najnovejsega mp3-ja od Britney Spears ne mores dobit na mp3-ju dokler ga nekdo ne kupi ter ga presname v mp3 kar je nelegalno....torej??!?' point?

zakaj je mp3 tema odprta in divx zaprta?

sej gre sam za wishlisto ;(

teac ::

Naj mi en pove, ktero vaše pravilo pa je sedaj spet kršil? Saj je šlo samo za listo, brez wareza (ni nič prodajal, zahteval (razen liste) ali kaj drugega). Torej je tista tema o mp3-ijh tudi warez....ker sigurno si niste naredili vseh mp3-jev iz originalnih cd-jev..torej nelegalno. Isto je tukaj. Pizda ste smotani ej. ;(( ;((

Aja še to. Kak pa ti veš, da si ni on naredil divx-a iz originalnega dvd-ja (sicer je isto z mp3-ji)? Kaj pa če ma strica, teto, bratranca ali koga drugega npr. kje v usa ali kje drugje, kjer pridejo dvd-ji kako leto prej ven kot pri nas!? Zato ne samo sklepat z vašo _da_ne_rečem_kakšno_ pametjo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: teac ()

jetam ::

teac Minority Report na DVD?? Ali pa Reign Of Fire?? Morda Signs? Kje pa živijo ta stric, teta, bratranec? V prihodnosti?

In če ali mi lahko kateri izmed njih pove dobitne številke Loto za to nedeljo?

aja še štetje: 1

teac ::

Direkt iz Hollywooda?? :D :D

bradek ::

Folk kaj nabijate za brezveze spet in pogrevate ze 100x prerečeno temo, nimate nic bolj pametnega za pocet? SAMI dobro veste zakaj je to prepovedano in nevem zakaj se zdej kle razburjate neki in bentite nad necim k je bilo ze 100X razcisceno! Dejte se mal v roke vzet pa pokazte da se znate normalno obnasat pa normalno pogovarjat in mogoce tut MAL razmisljat no. Ce vam je pa res tok dolgcajt da ze morte po forumu smetit s takimi brezveznimi zadevami samo zato ker hocete dokazat svoj prou in v neskoncnost poskusate spodbijat trditve adminov in ostalih userjev...pol pa ne morm druzga rect kot get a life. Or at least a girlfriend to keep you busy.

pa lep dan!
Brad3K

smash ::

brad3k: lej zadeva je cist enostavna...

vse kar sm hotu je to da folk napise svoje liste divx filmov, ki jih imajo ker nimam vec idej kar potegnt dol z interneta (z interneta pa vlecem s cisto legalnimi programi za izmenjevanje datotek, ki se jih da kupiti) ..lahko mi verjames al pa ne..to ni moj problem..tvoj pa tud ne, kje jest dobim divx datoteke

to temo ne bi nikoli postavu, ker se mi zdel, da to admini ne bi podprl.....sam ko sm pa vidu temo z mp3 listami, pa sem razumu, da je moja tema enaka tisti ter se mi zato ni zdela proti pravilom

ni mi jasno...pa prosm ce mi lahko kdo to razlozi..se nobeden mi ni do zdele....kje je razlika med mp3 pa divx formatom glede legalnosti?!?

a bi bilo mogoce bolje ce bi odprl temo z naslovom : "podajte svoje avi liste prosim"

ce nic drugega...bodite korektni do mene in me ne maltreterite ter ce nic drugega pokazite svojo obzirnost s tem da potemtakem izbrisete tudi temo z mp3 listami

LP :|

jetam ::

smashit: kaj pa če bi stvar pogledal iz drugega zornega kota in bil ti korekten do adminov in bi ti nehal maltretirat njih? A to pa ne...
Lej pojdi na forum.sharereactor.com pa se tam razpiši o svojih idejah, željah etc. Tu pač ne.

Ziga Dolhar ::

smashit: z zadnjim postom si dokončno potrdil upravičenost zaklepa teme.

Sicer pa sem bil jaz grdoba, ki je tvojo temo zbrisal (jah, nimam privilegija zaklepa... Žal :]). Najprej je sicer nisem nameraval, nakar mi je neko podal zelo lep razlog. je že naštet nekje zgoraj.

tejo ::

A tista tema o vaših mp3 listah je že zaklenjena oz. še bolje, je že izbrisana?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

Primoz ::

Nekako je bedno, da se gremo antiwarez, hkrati pa bi omogočali sezname za izmenjavo le-tega... Zaklenu vse, kar je dišalo v to smer. :D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tomi ::

Sicer je tudi mp3 lista zaklenjene, ker če veljajo pravila, veljajo enaka pravila, samo je pa imela sama mp3 playlista eno opozorilo, ki pa so se ga vsi držali. Ni bilo prošenj po mailanju ali ftpjanju.
Sicer so pa pravila pravna zadeva. Da je pa pravo interpretativno, ti je pa najbrž jasno, smashit..
metrodusa.blogspot.com

smash ::

sam fantje..ne se name spravlat..nism jest kriv ce je bla tema mp3 wishlista dovoljena s strani adminov....po cem naj jest pol sklepam da je pa divx lista prepovedana?!?

tko da kregajte sebe, ne pa mene....pa v pravila lepo napiste...da so tud liste prepovedane...

mimogrede me zanima ce je tema "Vasi najljubsi novejsi filmi?" dovoljena, ker bi jo rad postavil :\

Sergio ::

postavi. bp.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

CaqKa ::

smash it.. samo glej da nebom jaz priso v tisti thread :)

Ziga Dolhar ::

Smashit, to smo napisali že nekajkrat: vsa umetnost je v formuliranu posta.

"Katere filme naj dol potegnem" bo izbrisano.
"Kateri novejši filmi so vam najbolj všeč" ne bi bilo izbrisano.

Dosegel pa bi enak rezultat, kajneda? :>.

The Unknown ::

ce nic drugega...bodite korektni do mene in me ne maltreterite ter ce nic drugega pokazite svojo obzirnost s tem da potemtakem izbrisete tudi temo z mp3 listami


Tega pa na s-t že dolgo ni več. Uporabnike je treba zajebavat, da se vidi kdo je car in kdo ne.

Sergio ::

seveda, The Unknown... naš čas tratimo z zaklepanjem tem samo zato, da se nasmehnemo, ko se človek nato pizdi. pa daj prosim te, no.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Mac ::

Smashit: je pa zanimivo, da je bila tema "mp3 lista" dva meseca (od 12.7.2002) "legalna". Pa še povezava je bila 9.9.2002 iz novic. Če pogledaš temo, sta prva dva, ki sta se "pripopala" za avtorjem, Tomi in tvoj prijatelja Ziggga. Sicer pa si poglej tole zadevo (če še ni izginila), pa ti bo takoj jasno.

P.S.
Pa kakšen E-naslov si vpiši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mac ()

Tomi ::

O mp3 temi pa toliko:
moj post ne vsebuje niti enega mp3-ja, ki ga imam na disku, tako da ni sporen. Zigggov tudi ne. Moj drugi post tudi pove, kaj mislim o tisti temi. In če bi videli, kaj je bio zbrisano, bi si lahko mislil, da smo jo ohranili čisto.
Poleg tega, 95% mojih mp3-jev je z mojih CD-jev ali pa nekomercialne verzije. Samo 200+ jih je z dveh mp3.com best 101 ali 103.
metrodusa.blogspot.com

smash ::

škoda k ni na forumu takega smajlkota ki ima usta do tal, ker čemu takmu se lohk sam smeješ :D

namreč...zdej si reku, kot da če imaš 95% legalnih mp3-jev, da je pol vse ok?!? Kje je tuki logika?

Jest pa mislem, da bi moral bit že en sam nelegalen mp3 dovolj za zaprtje teme po pravilih ane... upam da se tukaj strinjamo...

anyway...tist, k je vidu mac-ove linke, ki jih je priložu en post prej, si lahko sam marsikej razjasni...

Tomi ::

smashit: vidim, da ne razumeš bistva mojega pisanja. Poanta ni bila v tem, da imam doma večino legalnih mp3.jev, ampak to, zakaj in kako se sodeloval v temi. Procenti so bili zgolj ad informandum.
Sicer pa, po tej logiki, če gledamo, kaj ima kdo legalnega na disku, potem veliko ljudi sploh ne bi smelo na Slo-tech, ker ima pač nelegalni OS in par drugih programov. Naj vrže prvi kamen tisti...
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mp3

Oddelek: Loža
241633 (1335) sketch
»

DVD-ripi so nelegalni,a MP3-ripi pa so???? Pa daj nehi!!!

Oddelek: Loža
111226 (942) nuclear
»

Pregajanje piratov in ponujanja vareza

Oddelek: Loža
382538 (1438) Highlag
»

Winamp 2.81

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
222695 (2695) CaqKa
»

Zaklep androtove teme?

Oddelek: Slo-Tech
321489 (1074) MadMax

Več podobnih tem