» »

AoE2:The Conquerors verzija 1.0b

AoE2:The Conquerors verzija 1.0b

cahahopie ::

Nujno bi rabil crack za verzijo 1.0b, ker drugače ne morem igrati preko Zone serverjev!!
NUJNO!!! NUJNO!!! NUJNO!!!
Kdor ga posreduje naj mi ga prosim pošlje na
ckpteam@hotmail.com
NUJNO!!! |O
  • spremenilo: cahahopie ()

gkovac ::

jest jo mam stari.... sicer ne vem kje sem jo downloadal, ampak obstaja problem...

ce hoces instalirat Patch mors imet original spil... jest sem nekak spedenal zadevo in zdej mam vse skupaj (AoK, AoK_TC upgrade, in AoK:TC Patch na enem CDju in zadeva deluje....

v glavnem... poslji mi CD... naslov ti povem ce mi posljes mail ti jest zadevo prepecem in lahko posljem nazaj :D

lp,SuLc

P.S.
pa upam da se kej vidmo na zonu a ne
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Simko ::

Ne vem kolko lahko rečem zato le: ne rabiš originala, več dobiš na mejl....
LP

gkovac ::

simko...

jest sem mel skrekano verzijo AoK:TC nalozeno na windowsih... creknila jo je grupa imenovana Myth in zadeva mi je delala brez problemov tut na Zonu...

no... k pa je prisel na plan Patch sem ga jest sevede downloadal in ga probal instalirat ampak je vztrajno trdil, da na racunalniku nimam nalozenga spila!

You don't have the retail version... bla bla bla... neki takega....
no bistvo je da mi Patcha NI hotel nalozit dokler nisem mel original spila na racunalniku

no... pol sem sel do kolega, vzel original CD-je in nalozil VSE brez problema... (Najprej AoK, potem AoK:TC upgrade in pol se Patch) in zadeva je delala dokler sem imel v compu CD... ko pa sem CD odstranil mi je joku da rabim CD... 8-)

ko sem hotu CD prekopirat mi ga zarad zascite ni ratal in sem vzel CD-je, jih presnel na disk, na netu poiskal NO CD PATCH CRACK, ga nalozil na racunalnik in sedaj mi dela vse tako kot je treba...

vse skupaj mam tut specen na enem CD-ju, da pri naslednji instalaciji ne bom imel problemov :D

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Simko ::

SuLc ...čestitam ...uspel si :D

Ampak brezveze kompiliciral :c) Jaz sem tudi ZELO DOLGO iskal rešitev in našel zadevo, ki deluje. Saj lahko ti na mejl pošljem, če hočeš..... cahahopie - u sem že povedal za stran...
LP
Simon

Mimogrede: Jaz ne vem, če se bom kdaj te igre naveličal ejte :c)

cahahopie ::

Igra res rulez. Toda jaz sem nekako že malce iz vaje.
A se vam ne zdi, da tisti, ki se imajo za Rookie v Rated rooms ravno niso enaki tistim v Standard rooms?!
Glejte, ko igram s kakimi rookie v Standard rooms... so re pravi rookie-ji (nimajo blage veze o kaiki taktiki) Tisti v Rated pa so nekako na ravni interjev v Standard.. vsaj tak občutek imam. Zakaj pa imam potem komi 1584 točk?!??!?! Z 7 odigranimi in 1 nedokončano. Gaghkk! In jaz se imam za nekeka leaderja?? Če bo šlo tako naprej, bom....
Zbrisal AOE2 z diska, se odključil z interneta, izklopil telefon, zaklenil vrata, se priklopil na transfuzijo, spustil rolete, se pokril z odejo čez glavo in čimpel v temi in samoti do konca svojih dni.:(:8):D

ChiefThunder ::

fantje, dejte še men poslat crack oz. naslov sajta. Najlepša vam hvala.

mail!
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

ChiefThunder ::

plizzz... 0:)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Huey P ::

ChiefThunder;
Raje pazi kaj govoriš (Primož is watching).


..::DOOM III: The Legacy::..

ChiefThunder ::

m'kay :D

ziga7 ::

tut jest se priporocam ... poslji sem ze vnaprej hvala
Lp Nejc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Age of Mythology

Oddelek: Igre
412341 (1891) Crazy Frog
»

Turnir v AOK:TC 28.6.2003 V Koloseju! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
593575 (2648) Loge
»

AoM končno!!!

Oddelek: Igre
151666 (1291) MadMicka
»

Par dobrih iger...

Oddelek: Igre
252146 (1755) OldSkul
»

Univerzalna koga za AoK (na Zone-u)

Oddelek: Igre
5739 (673) Simko

Več podobnih tem