» »

Turnir v AOK:TC 28.6.2003 V Koloseju!

Turnir v AOK:TC 28.6.2003 V Koloseju!

«
1
2

gkovac ::

Za vse informacije si oglejte uradni sajt, ki ga najdete tukaj.

Prijavite se v čimvečjem številu! Čakajo vas lepe nagrade.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

frudi ::

ZDAJ se spomnijo? potem ko sem že tretjič začel in nato spet nehal igrat?! :D mogoče celo začnem spet malo predrkavat pa se še prijavim...

glede samega tekmovanja oziroma glede pravil... imam nekaj pomislekov glede random civilizacij; že res, da je vsestranskost lepa čednost in da se od dobrega igralca pričakuje, da zna igrati z vsemi civilizacijami, ampak se mi zdi da je vseeno random civ prevelika loterija, sploh v kombinaciji z random map. recimo da se nekomu vserjejo vikingi na migration ali islands, s takšno prednostjo lahko premaga tudi precej boljšega igralca, čisto po zegnu. možne so še številne usodne kombinacije, sploh na bolj ekstremnih mapah ala arabia, black forrest pa še mogoče katera. vem, da je random civ/map garancija za bolj zanimive in ne-enolične igre, zna pa jo gospa Sreča komu tudi pošteno zagosti :).
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

ChiefThunder ::

hmm... še vedno igraš, Sulc? pošteno...

mene je zvilo prehudo, ko sem parkrat grdo zgubu. :(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Bojler ::

Hey. Hm tale turnir je prav lepa stvarca s tem da sem na morju... :(, solc verjetno me se se spomnes iz aoc-js. Psychobal, screambal, _final_autopsy_... In se drugi nicki. Settingsi me ne motijo edina zalost pa je to da sva takrat s kolegom na morju in prideva en dan pozneje. (bloodybal) btw tomi je zej med top 20 na svetu... :p se da prestavit za en dan? Btw sulc poznas mernika? Verbal? Pa se druge nicke je mel... Ajde folk
lp sloth

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

EnvY ::

Ja ja ...Sebus pjebi..It's me ( Bloody) ...Jz bom se razmislu o tekmovanju...Ce nebi sla na morje bi bla 100% prisotna..Tak pa se ne veva..Upam da se bo vse dober iztekl pa da se bom udelezil turnirja...

Pjebi rad bi vam pokazu kok se sploh AoK:Tc spila...8-)

Ps: Alo zile..Ce se bom udelezil na tekmovanju, mores pridet navijat..Da mi bos lahk 1. nagrado domov prpelu :D

zile ::

EnvY:
Me prov zanima, če obstaja kdo v Sloveniji, ki bi ti pošteno podkuril. Recimo jest rock.gif .

EnvY ::

Sej ce se kej bojim se sam to :O

gkovac ::

Fantje... vi se samo prijavite pa bomo takoj vidli kdo bo koga tepu... :D

Prijavite se v čim večjem številu, ker bojo nagrade res lepe! Pa ne it tisti dan na morje, oziroma si splanirajte mal drugač... :D Res me zanima kdo je najboljši v deželi tej !!!
Prijavite se vsi ki ste kadarkoli igral ta špil pa da vidimo! Več ko nas bo boljš bo!

frudi: MIslim da se preveč obremenjuješ s tem... random civ in ranodm map engine v AOK je po moje tolk inteligenten, da ne more narest kakšnega prav velikega #$ck upa >:D . Pa tut mislim, da se take stvari, ki si jih ti napisu pozjano pri RES najboljših!
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

frudi ::

lol, ne bi o random map enginu v AOK, ker sem se že dovolj sprerežal na njegov račun. ko ti recimo najprej petkrat zapored vrže ven coastal, nato pa še štirikrat highland, se človek zamisli nad takšnim 'random'. od TC in uvedbe snega naprej pa se mi je včasih itak zdelo, da se igra prav trudi, da bi zraven oslepel - sneg sneg sneg sneg! :D

bom vsekakor premislil o prijavi, ker bi si res želel iti igrat, če ne druga da malo spoznam od blizu slovensko aok sceno. je pa tako, da zdaj par mesecev nisem igral in bi moral najprej spet priti v ritem; če že plačam prijavnino, bi potem rad tudi kaj igral ne pa da takoj popušim ker sem pozabil postavit tretjo hiško, pustil skauta nekje v kotu pet minut in na koncu pozabil kliknit feudal :).
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

zile ::

rofl: Pol ti pa svetujem da začneš trenirat :D Jest tudi že nisem pol leta igral prek zone, tkom da me je kar malo zmikalo spet. Hmm hmm.

MrX ::

a to bo deathmach, ali una scena k morš kralja ubit, al kej druzga??

gkovac ::

Fantje jest se opravičujem, ampak link na page in na prijave ne deluje... sesul se nam je server in ne vem kdaj nam ga bo ratal usposobit... jezen sem k pes! ne morem verjet, da se mi podira vse takrat k se nebi smel!!! ;((

Ima kdo server, ki podpira PHP samo tolk, da vrzemo gor page od AOK turnirja??? pošteno plačam če je treba, ampak res nujno rabim.

Prijave PROSIM pošljite na moj email grk@ris.org in napište ime, priimek in nick pa bom ročno dodal na sajt ko bo usposobljen!!!

Če pa ima kdo server, ki podpira PHP pa ga res prosim, da mi posodi 2 MB placa!

Se še enkrat opravičujem.

P.S.
Skrbnika našga serverje bi bil pa sposoben ubit
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

zile ::

A nima slike od serverja? Ja kr fentat bo treba.

EnvY ::

ja ja...Glede morja...BOmo prsl kak dan ali 2 prej domov...Ker kar se tekmovanja tice morem biti prisoten , da vidim kje sem...Alo Sulc ti se spilas kej na zonu , pa ce spilas mi povej ime...A nagrad ne mores zaupat , da vidim ce bo treba ziletu pridet al ne :D ..( sej ves avto pa to ) j/k .....Zile kar se tekmovnja tice, bi jz sel na tvojem mestu (seveda ce bi cas mel) ....Lahko skupaj kaksno igro odigrava da vidma kje stojiva 8-) ....Se tipkava na msnu...

Btw se ma kir msna da bi se kej pomenl glede tega...al pa kak trening vzgal..? ...Add me benko_tomaz@hotmail.com..

Lp EnvY8-)

zile ::

Envy: mislim da je jasno kdo je glavni v dezeli tej :D

gkovac ::

Sajt dela... zaenkrat... še zmeri velja, da če ne bo delal mi prosim pošljite mail da vas jaz prijavim.

Povabite čimveč ljudi... pridite v čimvečjem številu!!!

Nagrade so zaenkrat še skrivnost.. ampak so DOBRE!

moj nick na zonu je SLO_Grdoba, ampak med tednom ne igram... dobite me ponavad med vikendom od recimo 11 do 16.00 lahko pa tut kasnej.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Bojler ::

hahahah zile ja se ve kdo je glavni!8-) :D

EnvY ::

Hehe...Komaj 7 nas je prijavlenih...Tak da nevem kak bo to slo :)....Ka se pride kej folka nenapovedanega? ...Kdaj se bo pa vedl kdo z kirim spila...Bracketi? ...Ce bo to tekmovanje zlavfal me bo se foter po vsej verjetnosti prsu gledat, ker ga zanima kak to zgleda ( loool )...No ja..Vsaj na svojga sina bo ponosen ( ko bo prvak ) "j/k"...:\ ....Naj se kdo riskira 2jurja pa naj se prjavi..Ne bo mu zal...Rabmo cim vec tekmovalcev ...Zile tebe tud pricakujem( se kr te ne vidim med prijavljene ) 8-)

Lp ~EnvY~

gkovac ::

EnvY sej nas je zaenkrat samo 7, ampak v kratkem nas bo vsaj za 9 več (prijava članov nekega slovenskega klana) in pa ne pozabi... začel se bo oglaševanje na Radiu HIT in to bo prnesl folk plus to, da se velika večina mojih kolegov ni prijavila ŠE... dejte še vi zbobnat skupi narod...

Frudi... ajde... igrat in trenirat!!!! ti si edini k te nikol nisem premagal >:D

Da vas še opozorim... Radio HIT bo v živo poročal iz prizorišča :D . Od organizatorjev bova prisotna jest pa kolegica. Vsak naj bi dobil eno tako priponko z njegovim nickom (čeprav mi še ni čist jasno kako bom to izvedel). Žrebanje prvih parov pa se bo dogodilo zjutraj ob pol 10.

Ob 10 se začne igrat in sicer prvih 7 parov, potem drugih 7 parov in tko naprej... poraženec bo moral prijaviti poraz organizatorjem in povedat kdo ga je premagal (oziroma kdo napreduje).
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

EnvY ::

Opa...SLovenskega klana ? ...Ime? Jupi? ...To pa ni kr tak...Skratka zanimivo bo...Tam mam pa res priloznost da se izkazem ( moj namen )..Kulk pa mate pjebi kej ratinga na zonu , ce seveda spilaste online..? :D


Lp EnvY

zile ::

U vas je že 17, nice. Jest bom pršu za moralno podoro moijima dvema vajencema, lol0:) .

freejack ::

Ok, vem da je to offtopic, sam a ni AOK že mal stara igra? Kaj ko bi raje meli Age of Mythology? Men osebno se zdi velik bolj zabavna, bolj kompleksna in prijazna očem....:D

EnvY ::

Ja glej...Stvar je sledeca...Prvo AoC:TC da vam pokazem kdo je ata..Pol pa se Age of mythology,da vam se tam pokazem kdo je ata :)))....Zile ti me pa kr pridi podpirat ( se ne bom branu) :D

PS: Ka ze lahka kdo zaupa kaksne bodo nagrade?? |O

Bojler ::

hahahah :) ma ja no js sem pa tvoj sin!:D ni konkurence v teh igrah :P|O

gkovac ::

AOK:TC ni zastarel špil... igra ga ogromno ljudi (evo tut na turnir je prijavljenih že 18 ljudi) in še več jih bo... nekak računam na 32 prijavljenih.

zile: ti ne boš igral??? Zakaj ne??

EnvY: užitek te bo namahat in spravit ob nagrade :D :D :D

Nagrade bom objavil v torek ali sredo >:D

Še 14 dni and counting !!! Prijavite se v čim večjem številu!
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

EnvY ::

Sulc = "EnvY: užitek te bo namahat in spravit ob nagrade" HUH? 8-O 8-O

Tezka bo ja |O ...No ja sej bomo vidl...Kurba bo ko bom jz na morju pa ne bom ageta taknu 10 dni ;(( ...Pa vedno je tak ko pridem iz morja nimam obcutka za misko :'( ..Pa sej ql...Sej bo..Jz tud upam da nas bo cim vec...Jz bom se parim kolegom reku..

EnvY says : Prisel,videl,ZMAGAL ! :D ;)

zile ::

EnvY: tko se govori, oz. tko sem te ucil ya. 8-)

EnvY ::

:P :P

gkovac ::

No ja... vse bomo vidl je pa dejstvo, da bo precej dobrih igralcev... sicer pa bomo vidli 28. pa prpelte še koge, ker bi blo fajn če bi nas blo 32
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

EnvY ::

ALo majstor oblubo si, da bos objavil nagrade;( ...Dej objav jih ,saj me zanima po kaj pridem:D Jle zile?>:D

PS: Pa sorry ko tezim:8)

Loge ::

EnvY pozdravljen!

Za nagrade se še pogajamo. Skušamo dobiti kaj zelo dobrega ampak saj veš velike firme so težki pogajalci. Ti pa obljubim, da kot eden od organizatorjev turnira, da ti takoj ko bo točno znano sporočim kašne so nagrade. Nagrade so sicer ze na vidiku ampak bi radi dobili se kaj res resdobrega, čeprav že to kar imamo ni slabo ampak dokler ne vemo točno ni smiselkno da povemo in delamo lažne skomine.

Lp

Loge

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loge ()

snow ::

Lahko nekdo s polno besedo pove ime igrice?

DASKFADSOAS$:3FWE mi ne pove nič. :)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

ddeben ::

Age of Empires II:D

zile ::

Age Of Kings - The Conquerors. Najboljša strategija :D .

EnvY ::

Najlepsa hvala Loge...No lepo od tebe ..Sporoci ko boste vedl..Pa ne da sem pozresn, ampak firbcen :D ...Zile s tabo se pa strinjam ja, res je najbolja strategija..Spilam jo ze dobra 3 leta >:D ...Se pravi, da morem ze zacet mal trenirat rdn 1vs1...Pa za mapo bi prasu..Nevem ce obstaja random map kot mapa..Full random je recimo dobra zadevica..No sej se bomo zmenl...Tak da ni panike..

PS: Zile ti se pa ze 1x REGISTRIRI !!!! damn you ! :D

lp

Loge ::

No koncno NAGRADE SO :D

Potrejene so sledece nagrade:8-)

1. mesto ---> MicrosoftŽ SideWinderŽ Force Feedback Wheel USB + igra Rise of Nations
2. mesto ---> Microsoft Ž Wireless IntelliMouseŽ Explorer + igra Rise of Nations
3. mesto ---> MicrosoftŽ Optical Mouse Blue + igra Rise of Nations

Poleg nagrade dobi prvi se pokal!!

Upam, da so vam nagrade vsec. Poleg tega bo še na turnirju tudi uradna predstavitev igre Rise of Nations ter popoldne še borba vitezev in predstavitev starinskega orožja.

Organizatorji smo se maksimalno potrudili. Ne nas razočarati in se udeležite v največjem številu.

Tisti, ki bo vse to zamudil mu bo ZALLLL.>:D

Lp

Loge

EnvY ::

Nagrade so super ni kej...BOmo pa vozl ta let :D ...Se vidimo 28 >:D

PS: Kak bo pa pokal zgledu? 8-) 8-O

j/k ..

Lp EnvY

gkovac ::

EnvY zdej pa že res pretiravaš... upam da se bo najdu kdo k te bo premagal :D čeprav si po vsej moji logiki prvi favorit.

zile: ti ga pa ne ser in prid igrat!

Kakorkoli že je pa tko, da je pokal velik približno 20cm, na njem piše:

Turnir V AOK:TC, Kolosej 28.6.2003
ZMAGOVALEC

pošteno?? :D :D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

EnvY ::

hehehe....Hec hec stari :D ....Itaq da se boste nasl :)) cya soon

Lp EnvY

gkovac ::

hehehe... ti nam kar vlivaj lažno upanje ja :))) :D

sicer pa... ostani na morju stari :) LoL ;)
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

Bojler ::

stari ne se sekirat js ga bom dol fuknu :P:D

EnvY ::

ohhh...2 vs me ! tezka bo !! ....Damn Zile upam da si vsaj ti z mano ;((

kocba ::

Seos!

Heh se neki supirite pobje. Lol... Ko itak vemo kdo bo na koncu nagrado domov neso.

Envy - med 20 najbojsimi. My ass. Hee

Lp

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

EnvY ::

hmm...Ves kak je..Jz nisem nikol reku da sem med 20 najboljimi...Si pa upam trdit da sem med 200 najboljimi...pa se neki je...Upam da bos prsu na tekmovanje, da bos lahka pol ponosen ko bos zgubo proti Expertu...Ker kulker jz vem si ti totalno v "kurcu" ...

Ps: Tvojo ass?? bos dobu ti po ASS ! >:D

Bojler ::

lol andro ...............si zelis bit dober ha? :D

kocba ::

Samo to bi res bilo dobro ce bi lahko prestavili tekmovanje za par dni, kaki teden ali dva. Namrec jaz zdaj glih nimam casa in tako bi izgubili enega favorita da domov odnese nagrado :)

eh......envy itak da si dober :)........si najboljsi med slovenci, tak da tak veva da bos zmagal........jaz bi lahkovsaj drugi al pa tretji bil......ce bi stivi slabo spilal :)


lp
kocba

gkovac ::

kocba na zalost smo prevec odvisno od miljon ljudi, da bi prestavili datum... vseen se potrudi in si vzemi čas...

Poslušajte HIT ker se tam vrti reklama... mi lahko kdo to potrdi?? Sem namreč v Budimpešti... dej nej mi en potrdi plis!
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

Bojler ::

hehehe andro ja :) ce bom slabo spilal.......pa se vseeno sem drugi :P:D joke

MrX ::

a moramo racunalnike sabo prinesti??:\ :8)

gkovac ::

ne... ni treba prinest... bomo v cyber cafeju :D

je kdo slišal reklamo??????
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

StarCraft 2: Best of Slovenia #1

Oddelek: Igre
243173 (1896) def0r
»

.NEST 2005 iskanje klanov

Oddelek: Igre
472480 (1652) patriot10
»

AoM končno!!!

Oddelek: Igre
151646 (1271) MadMicka
»

AoE2:The Conquerors verzija 1.0b

Oddelek: Igre
10848 (682) ziga7

Več podobnih tem