» »

Turnir v AOK:TC 28.6.2003 V Koloseju!

Turnir v AOK:TC 28.6.2003 V Koloseju!

1
2
»

Loge ::

SuLc pozdravljen imam novico zate, ki te tako močno zanima.
Sem uspel ujeti reklamo na Hitu za turnir. Morda ce bi malo vec Hit poslusal bi jo slisal tudi ti

gkovac ::

No... pa sem jo tut jest slišal, sam res nisem preveč pretiraval z poslušanjem Radia HIT. No... samo da vem, da se vrti.

P.S.
Še 4 dni do velikega dogodka!!! :D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

zile ::

Mega dogodek je mimo, slik pa recordov pa še zmer ni :'( .
Sta pa vajneca le pokazala kdo je No.1 v naši kokoški. :D

Loge ::

Zile pozdravljen!

Glede na to da sem bil edini, ki sem moral pregledati vse rec. games in jih preimenovati in jih spraviti na net, ter nato se slike se je malo zavleklo. Sedaj imas vse gor urejeno in poslihtano kot je treba. Le navali na page http://www.soncek.com/aok in si poglej.8-)

Aja se to v pripravi je CD zgoscenka na kateri bodo rokordi iger, vse slike iz turnirja, opis turnirja, kratek film borbe vitezev itd.

Zanim me ali koga zanima ta zgoscenka. Za vse ki so igrali na turnirju je brezplacna placati bo treba le postnino.

Hval vsem ki ste prisli in upam, da se ze jeseni vidimo na novem turnirju.:D

Lp

Loge

frudi ::

linki do recordov obeh argonautovcev ne delajo.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

ELan_Belisarius ::

Zile: Jest bom pršu za moralno podoro moijima dvema vajencema... --> Kako tvojima vajencema, kaj ni blo obratno?
Ohh...kje so ze casi, ko smo jezdili po sirnih Mongolskih poljanah, ko je z mano jezdil se moj pogumni soigralec ELan_Aurelius :) , pa ko smo Benkotu uturli treb, pa grad v vasi v 24ti minuti....
Sem pa ponosen na vaju fanta, se posebej, ker smo precej skupi spilali, pa mislim, da smo bli kr dobri. Benko se se spomnis najinih 2vs2? Se spomnis, tistih lepih dobrih dolgih iger? Lahko bi se reklo, da sva malo ksno izgubila.
Ponosem pa sem tudi na to, da sta oba redna obiskovalca nasih Empire LAN (ELan) Lan partyjev (ne pozabita 14. in 15. avgusta ELan#3 v Dutovljah!!!).
Skratka vsa hvala vama.

Kar se tice AOMja, pa ja, povejte kdaj bo turnir. V AOCju sem ze nekoliko prevec out, ampak AOM bi pa se poprimli....Hmmm...ce pa ze ne bo nobenga turnirja, bomo pa mi enga pripravli, ni panike :)

Loge ::

Linki sedaj delajo. Frudi hvala za opozorilo, sem vceraj ko sem nekaj popravljal v kodi popravil malo prevec. Ce se kdo najde kasen nedeljujoci link naj mi sporoci, samo mislim, da sedaj nebi vec smelo biti tezav.

Turnir naj bi bil septembra v AOM, danes imamo ze sestanek kjer naj bi se zaceli dogovarjati o vseh podrobnostih. Rabi bi povabili se igralce iz tujine vsaj iz sosednjih drzav.

Se vidimo septembra na AOM. 8-)

Lp

Loge

nicksonn ::

A se mogoče še komu dogaja da med recordom približno okrog 20. min napiše naslednja izjava: Out of sync replaying game. Replaying stopped. -world time: 1277880 , dam ok, igra paused. Dam naprej, pa lohk naenkrat upravljam enote, ne igrata več onadva ampak jaz.
In to pri useh replayih.
wtf????

frudi ::

nicksonn, dve možnosti sta:
- ali nimaš pravo verzijo igre (moraš inštalirat 1.0C patch)
- prenavit računalnik, ali ram ali procesor. AOK je neverjetno občutljiv za te stvari, celo tako, da bi se ga dalo uporabljat za testiranje navitih mašin :). no, možno je seveda, da ni prenavit, temveč se samo pregreva, čeprav na privzeti hitrosti.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Loge ::

Nicksonn pregeledal sem rec. games in meni delajo normalno.

Svetujem ti lahko isto kar ti je že svetoval frudi.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

StarCraft 2: Best of Slovenia #1

Oddelek: Igre
243187 (1910) def0r
»

.NEST 2005 iskanje klanov

Oddelek: Igre
472488 (1660) patriot10
»

AoM končno!!!

Oddelek: Igre
151656 (1281) MadMicka
»

AoE2:The Conquerors verzija 1.0b

Oddelek: Igre
10852 (686) ziga7

Več podobnih tem