» »

DDR plate ko gobe po dežju

DDR plate ko gobe po dežju

2CPU - Kaj pa ta kombinacija: SMP dual plošča z DDR podporo? Sliši se jako ekstravagantno, a plošče s tema dvema funkcijama že curljajo na trg. Počasi, a zanesljivo, a vselej. Tako bodo na naš trg pricurljale tri plošče treh različnih proizvajalcev: Supermicro, Iwill ter Gigabyte. Najnovejša od vseh treh, Gigabytova, bo nosila laskavi naziv GA6RXDW (a se geniji ne bi mogli spomniti imena "DualMonster" ali kaj takega, to bo meni ostalo večno vprašanje) ter bo polna raznoraznih priboljškov. Poleg že omenjene podpore SMP ter DDR, bo ta plošča imela 4 reže za pomnilnik, 5 PCI ter eno CNR režo, ter BIOS, ki bo prava Meka za vse, željne navijanja. Police naj bi ta mamaplata ugledala sredi letošnjega leta. Če bo le res tista govorica o izenačitvi DDR ter SDR cen pomnilnika (to je nekaj časa nazaj zagrozil Micron), se bo kombinacija DDR + dual Athlon izkazala za beštijalno hitro ter relativno poceni. A kdo sem jaz, da bi napovedoval prihodnost. Počakajmo in videli bomo. Upam .

1 komentar

Boeing ::

Dva tbirda in pol giga DDR rama, pa sta intel in njegov super duper P4 opet popušila...:D:D>:D>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delovna postaja vs. hišni računalnik

Oddelek: Strojna oprema
74282 (3874) zee
»

večprocesorska delovna postaja

Oddelek: Pomoč in nasveti
121144 (920) zee
»

sistem z opteron 2xx

Oddelek: Kaj kupiti
181273 (1014) Vesoljc
»

Dva procesorja

Oddelek: Kaj kupiti
61226 (1108) dr.J
»

Kero profi/dual CPU plato za AMD...

Oddelek: Kaj kupiti
111367 (1218) dr.J

Več podobnih tem