» »

Nova generacija VapoChill ohišij

Nova generacija VapoChill ohišij

Slo-Tech - Najbrž vas večina pozna podjetje VapoChill, ki je uresničilo nore ideje o ekstremnem hlajenju računala v hladilniku. No, pred nekaj dnevi je podjetje predstavilo prenovljeno kolekcijo svojih izdelkov. Glavne novosti so štiri:
  • Prenovljen hladilni sistem, ki je sposoben odvajati do 130 W (Standard Edition) oziroma 160W (Premium Edition) toplote ter shladi notranjost ohišja na -25°C oz. -30°C
  • Obnovljena različica sistema ChillControl s funkcijo NoiseControl, ki nam omogoča nastavljanje hitrosti ventilatorjev v ohišju ter hitrosti hladilnega kompresorja.
  • Nov je tudi LCD displej, ki prikazuje temperaturo notranjosti ohišja in izparjevalnika ter hitrost kompresorja in CPUja.
  • Osvežen dizajn ohišja, ki vključuje palične vijake, 3 dodatne prostore za trde diske, prosto mesto za ventilatorje pred trdimi diski, modre LED diode na sprednji maski, nove barvne nianse ter veliko dodatnega prostora za modifikatorje.
Slin, slin, si najbrž mislite, tako kot jaz, vendar pa je problem, tako kot vedno, cena. Tokrat znaša ogromnih 600 ameriških dolarjev (brez davka), zatorej pridno igrajte športne stave, ali pa pa pišite Božičku [:D].

8 komentarjev

Jeebs ::

Jao, ko sm zagledu tale ohišje bi takoj dal zanjga tistih 600$$$, če bi imel. Tko bom pa probu svojo srečo pr Božičku. :D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

bodom ::

glej ga zlomka, zdej pa vem kaj narocit bozicku. aja, pa se verjet morm spet vanj:D
LP

luni ::

Pizda je to huda zadeva...
Artificial Intelligentia

||_^_|| ::

vapochill je že od nekdaj debestest, nažalost pa tut najdražji;(

tha_man ::

lol, 600$ v ohišje [:\] Mar ne bi raje keša vložil v boljši procesor in grafično? Garantirano hitrejše delovanje 8-)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Beat-O ::

Če si lahko privoščiš 6oo$ ohišje tudi grafična kartica in procesor ne bi smela povzročiti finančnih težav. 0:)

daylight ::

če hočeš biti glavni na vasi :D

morphling1 ::

No ja če bi se malo bolj poglobili v tehnične specifikacije, bi vedeli da ni nič posebnega -> beri overvoltan axp mu bo povzročal veliko težav. Prometeia je še vedno boljša in cenejša sicer tudi dosti grša, ampak če si iznajdljiv lahko narediš nekaj takega http://home.wanadoo.nl/a.p.versteeg/Hom...
Tak sistem je tudi na moji TO DO listi.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

čiščenje računalnika z zrakom (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5211293 (9879) Napajalc
»

čiščenje računalnika (prah, itd)

Oddelek: Pomoč in nasveti
3311112 (5632) ...:TOMI:...
»

Temperatura grafične med igranjem

Oddelek: Strojna oprema
494776 (4011) Sssaga
»

Optimalna postavitev ventilatorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
264760 (2413) svetetko
»

Moj mod v slikah!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191629 (1226) Boško

Več podobnih tem