» »

20% povišanje telefonskih stroškov

20% povišanje telefonskih stroškov

Jaz - Tilen mi je posredoval zanimivo povezavo, v kateri piše, da bomo kaj kmalu deležni prekleto opaznega povišanja cene telefonskih impulzov in naročnine. Tako naj bi 1. aprila impulze podražili za 9.5% (na 4.01 SIT), naročnino pa za 7.2% (na 1173.05 SIT), 1. junija pa naj bi nas čakala nova podražitev, in sicer za 9.6% (na 4.39 SIT) za impulze in 7.3% (na 1258,68 SIT) za naročnino. Tem cenam prištejte še DDV in pridete do zanimive ugotovitve, da se bo delo na internetu in na splošno telefoniranje v kratkem podražilo za 35%. Koliko so dotične informacije resnične ne vem, ker jih nisem zasledil s strani nobenega drugega vira, toda vsekakor so zelo alarmantne. Če so resnične, potem predlagam revolucijo. Kaj pravite, tovariši ?

18 komentarjev

frudi ::

luni, luni, malo več boš moral dnevnik gledat al pa dnevno časopisje brat, večji del slovenije za podražitev telefoniranja ve že par dni...
jebi ga, Telekomu očitno miljardni letni zaslužki niso dovolj ;(

ahac ::

Jaz sem za. Revolucijo, ne podražitev. >:D

JLP ::

Ja tko pa je zarad monopola. Če bi Gantar mn gobcov pa več naredu za sprejetje zakona o telek. bi blo pa tud bol. Svinje grde.

Marjan ::

dejmo se res zment tle na Slo-techu in organizirajmo pohod do telekoma!!
pol pa sam gnili paradajzi v Podobnika>:D

Uff, to bi blo fajn!! Resno mislm! Kar je preveč je pa preveč!!;((

JLP ::

Hja bol bi blo u parlament uletet pa naše kretenske politike s kamni ne pa paradajzi. Bi si saj zapomlni.

luni ::

Podrazenje je predlagalo ministrstvo za gospodarstvo... Po moje imajo nekje neko luknjo v proracunu in so se spet spomnili na telekomunikacije, ker se folk itak nikol ne pritozuje, ce kaj zvisajo na tem podrocju. Kaj njih boli patka ce bi jih pescica uporabnikov najraje zbombardirala, ce vecina se naprej gleda spanske nadaljevanke in jih boli patka.

whatson ::

Ja zadeva je na žalost resnična ja..
revolucija bi bila idealna... ideje na plano! :D

|klemen|(c) ::

A mislite, da se obremenjujejo s tem... če se neky sto folka buni glede oblikovanja cen na področju telekomunikacij... yeah right! Boli njih un umazan kurc za take papake... :D Pač počakat bo treba še približn pol desetletja, da dobimo par močnih telekomunikacijskih gigantov s celega sveta v to našo preljubo Slovenijo, da bo stvar drugačna.Vse ostalo je pa tko, kot da bi brcal u meglo! >:D

orkan ::

Pa seveda država ma 50 milijard izgube predvidene pa zato mora nekako vsaj v manjši meri zmanjšati stroške, pač tako da poveča storitve telekomunikacij!!!! BEDAKI!! Res, bi se trebalo organizirat, samo mislim eda če bo par ljudi tam demontriralo da ne bo nič. Največja fora bi bla da bi telefonske klice zmanjšali uporabniki za 50%, pa bi verjetno že počasi TELEKOM začel razmišljat zakaj je tako!!!;((;((

_fim_ ::

gremo jih sesut... Ja to k si napisu je res..:(..ful so prasci... že itak mamo fse ful drago zaj bo še pa enkrat bolj.. SM f toto budasto EU silimo. Ko bomo mogoče kdaj v njej bo že itak cel folk z**** do kraja.... this makes me mad ;((;((;((

_fim_ ::

Če bomo kj štrajkali sm jez in pa še kaj frendov poleg......;((

Filo ::

Uglavnem spet bo treba it pred telekom pa jih mal z jajci obmetavat!!>:D>:D
Sicer se pa itak ve da je telekom en kur** od piz**
k ne zna nc druzga k folku prodajat stvari za mastne dnarje, pol jih pa se dolgorocno na teguje s takimi visanji cen!!! Nej se spravjo ne vem na poslance pa jim mal znižat plačo al pa kej, ce bi jim zmanjšal za jurja mark bi se vedno mel PREVEC!!!!!!! Sam fora, pomoje morjo lih poslanci glasvt za znizanje. Me za nima ce bi bil sploh kdo za .:D
Uglavnem LOLEKI so vsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;((;((

anxieux ::

A se je sploh smiselno jit kregat pa upat na kakršnkol posluh G.Podobnika in ostalih oslov na čelu državnih organizacij? Karkol bi nardil, vse bi blo sam metanje peska u oči seb in ostalim ki misljo da lohk vplivajo na to drugač kot tko da bi podtaknl bombo al pa skloftal ˝šefe˝.
;(
Pohod al pa stavka kot so jo dons mel kolesarji po Ljubljan bi mogoče obrodila sadove po večih letih -če! da bi telekom prizadel tko da ne bi noben več telefoniru bi blo pa smešen.
:|
treba bi blo nekomu (ki ni tak bedak k ostali ˝šefeti˝razložit da telefonijo (internet) uporabla neka skupina mladih, ki so bodočnost naše družbe in ki niso sposobni plačevat vsak mesec več denarja zato ker nesposobneži ki sedijo v vladi in na ostalih stolčkih ne znajo razpolagat z denarjam ki jim ga dajejo na voljo davkoplačevalci. in ni dvakrat za rečt da morjo nekateri zamenjat svoje dva mesca stare službene avtomobile ker niso več dorasli standardom novih, dražjih (boljših?) vozov in ker si je žena (ljubica) zaželela nov krznen plašč - pa še družina zahteva počitnce na havajih, medtem ko bomo mi delal in plačeval da si bojo oni lohk to prvoščl.
;(
Torej ljudje a se splača??

bf4ed ::

Ja naj idejo vsi pri telekomu v kurac jebe se nam za evropske cene. Boljše bi bilo da bi jih znanjšali ne pa zvišali.Kaj če se jim ČISTO BLEDE.Ka če jim je kaj zgorelo?(v glavi)>:D>:D>:D>:D

whatson ::

Opažam da v komentarjih prevladujejo rdeči "smeškoti".. .zakaj le? >:D

Jaxx ::

..res ne vem zakaj ne greste že enkrat vsi na KABL >:D

Koci ::

Podražitev je spejela vlada ne Telekom, opravičuje pa jo z izgovorom, da sedanje cene zaostjajao za evropskimi. Halo! Je mogoče naš standard podoben evropskemu?????????

bostjan1s ::

To pa maš prav got dem...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dražji klicni dostop do interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
577637 (6427) kriko1
»

Telekom uvaja kaj?

Oddelek: Novice / Ostale najave
202233 (2233) Matek
»

VOLJA -Ali se bo podražila?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131111 (692) SLOWWWeb.net
»

Prihaja strašni 1. junij

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
141725 (1725) baghera
»

Telekom 20% +

Oddelek: Omrežja in internet
311404 (1039) StarY

Več podobnih tem