» »

Volja do Volje

Volja do Volje

Volja - Odkar je naš edini res zastonjski neakademski ponudnik, Volja.net, spremenil svojo tarifno obračunavanje ter naznanil, da je s Telekomom sklenil pogodbo, po kateri bo prejel 25% vsega dobička, sta se spremenili dve stvari. Prva je dostopna številka, ki je namesto stare 0889 32 480 sedaj malenkost drugačna, in sicer 0888 32 480. Druga zadeva je tarifno obračunavanje, katerega si lahko ogledate na tem naslovu. Sodeč po primerjalnem grafu je Volja še vedno najcenejša, odločitev o vašem ponudniku interneta pa še vedno prepuščam vam [:D].

18 komentarjev

Tr0n ::

Naj grejo v q....

Mikrohard ::

Zanimiva bi bila cenovna primerjava s študentskim paketom SiOLa :)

DeLonghi ::

za dial-up-ovce: long live Arnes!!
za ostale: long live DSL!


Drugace naj bi nekdo razlozi, od kod jim v primerjalnem ceniku tako visoke cene SIola za prvih 5 ur? nekaj tu ne stima...
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

McHusch ::

Zanimiva bi bila cenovna primerjava s študentskim paketom SiOLa


o tem bi se dalo naredit zanim članek. primerjava cen dial-up dostopa pri različnih slovenskih ponudnikih interneta. siol, arnes, volja, amis, k2.net, s5

matter ::

Siolov študenc je najcenejši

Zheegec ::

SIOL Študent je trenutno čisto malo cenejši od Volje in Arnesa (za 0,2 SIT/min), po podražitvi Volje pa bo SIOL študent kar nekaj cenejši od Volje. Naročnina je pa 1100 SIT, poleg taga imaš pa še 12 ur/mesec for free! Zdi se mi ql[:\]
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Spajky ::

Yup, Volja bo z Oktobrom dražja za celih 42,2 %; no ja še vedno cenejša za dobro tretjino od SiOL-a -Standard paket8-) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

DeLonghi ::

Karkoli je narocnina, ni kewl...
Karkoli moras podpisat pogodbo, ni kewl...

Zato, ne ga srat s studentskim paketom Siola, ker ce si student, ne bodi len, in si zrihti Arnes acc.
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Spajky ::

DeLonghi: v ceno ure pri SiOL-u in nekih drugih moraš všteti tudi naročnino, vendar tega skor noben ne razmišlja-plačaš pa jo glih tako!!! Jest sem pravkar preračunal (glede na to, da ne gledam na uro/tarifo ko surfam (moj čas 50:50 dejansko) sem vzel urno povprečje med obema tarifama: če si v povprečju več kot 17ur na netu prek Siola je ceneje neomejeni paket kot standardni, če pa manj kot 8 ur pa urni paket! Če si na Netu prek SiOL-a v povprečju več kot 60ur je Siol neomejeno cenejši od Volje po novem; ne pa od Arnesa; v tem primeru postane najceneje dolgoročno ADSL /že pod 100 ur na Netu v povprečju-super za tiste ki Ircajo in DL-ajo ko blesavi (pri Arnesu se izenači šele po dobrih 200 urah). Pri povprečju surfanja na mesec 17 ur VT/NT pol pol, stane ura z ddv /dial-up/ SiOL=315; po podražitvi Volja 151 in Arnes 106 SIT! Go figure it!
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Jeebs ::

Hehe, jst grem itaq naslednji mesec na ADSL! :D Volja.net pojdi v qu....
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Uporabnik ::

ubogi vsi tisti, ki govortite čez voljo (če ne veste so kar precej plačeval internet namesto vas)

DeLonghi ::

Zakaj se sploh sekirate zaradi volje? 2/3 folka je itaq studentov ali dijakov (arnes), ostali ste pa itaq na kablu...

..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Jeebs ::

Uporabnik: Kako to mislš plačeval namesto nas? Kolikor vem, so zmeri pršli od Telekoma računi z obračunano uporabo Volja.net odkar sem pri njih, kako pa imajo oni to urejeno s Telekomom, pa mislm, da je njihov problem. Ni tko? 8-O
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

MadMax ::

Jeba1:
Ni glih tako. Telekomu si placal prenos podatkov (linijo), pa se to manj, kot bi te stal navaden pogovor.
Arnes je tudi 4free (za nekatere), pa placujejo Telekomu enako kot zaenkrat za Voljo.


Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

BlackAdder ::

Kakšna je trenutna cena pri Arnesu?
BlackAdder stroke again!

mh8759a ::

Delonghi pa kaj si ti od Arnesa promotor al kaj ?
Arnes sucks, celotna njihova politika z domenami sucks, pravtako njihove dialup linije..Volja je velik boljša, poleg tega privzemaš da majo vsi možnost pridobiti Arnes account(kar je očitno možno glede na nezainteresiranost Arnesa, da bi preprečil dostop vsem, ki do njega niso upravičeni).

CaqKa ::

'arnes sux' >>> to pa je bla zdaj res najbolj neumna kaj sem jo slišal :) arnes ima edini bonbončke ki na prvi pogled niso vidni... in proti volji.. proti volji ne moreš rečt da arnes sux... politika arnesovih domen je mogoče res malo čudna... samo vsak pa tudi ne rabi .si domene.. čeprav sem jezen da ima matkurja .com namesto .si in še marsikatera druga stran...

Spajky ::

Sem se zapisal predhodno: SiOL urni paket se splača skoraj do 20 ur mesečno po novem (bolj kot standardni dostop); drugače je pa Študentski SiOL za dlako najcenejši (pred Arnesom), če le potrošiš vsaj tistih gratis 12 ur!8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začenja se terabajtna doba

Oddelek: Novice / Diski
294378 (3076) CWIZO
»

Volja ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13311891 (6059) angus255
»

Volja do Volje

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
182399 (2399) CaqKa
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411906 (7938) swalow
»

Zanimiva ponudba!

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
212171 (2171) Uporabnik

Več podobnih tem