» »

Ubitačen dizajn

Ubitačen dizajn

HardOCP - Pri HardOCPjevcih sem zasledil tole sliko izredno lepega prozornega ohišja z vodnim hlajenjem. V njem se greje brez peltiera vodno hlajen (kakopak) Thunderbird 1.2 GHz navit na 1.44 GHz. Družbo mu delata dva IBMova 75GB! diska, Kenwoodov 72× CD-ROM in GeForce 2 Ultra... Vse, kar mam reči, je SLIN!

8 komentarjev

DrSergioDJ ::

Huh, čeprov so mi ble dozdej prov vse take, prozorne kishte grde, morem rečt, da tale pa prov fajn zgleda.

undefined ::

Meni pa ni všeč. Sploh pa to vodno hlajenje, tolk enih cevi pa enga sranja... ne vem kaj eni vidijo v tem, za tistih borih 20% navitja. Heh, meni ga je uspelo naviti za 68% z navadnim GOrb-om, brez vsakega truda. Vodnega hlajenja pa jaz resno ne bi hotel met nikoli.

Mate ::

Pa tiste neonke tud hudo zgledajo. Drgac IceMan... dej poskus ti athlona 1.2ghz navit na 1.4ghz z zracnim hlajenjem... Mislm da ti ne bo ratal. Sej vem celerona 600 je na 1000 cist simpl navit...

DrSergioDJ ::

hej iceman, pa ti mors bit car, k si kr za 68% navil. ampak, opa, če mal pomislim, mam jest tud doma d600@1000, kar znese 67%, z c orbom. Če si kej spremlu portorož, si lahko vidu Žileta legendo, k je z c orbom navil d600@1111, kar pa znese neki čez 80% ( ne vem kok točen, k se mi ne računa :D ). To je pa pohvalno

undefined ::

Že že, sam kar hočem tu povedati je to, da meni zgleda vso to vodno hlajenje grdo in je v večini primerov skoraj nepotrebno, da nepomena prozornih ohišij sploh ne omenjam.

Mate ::

Nekaterim očitno ne gre samo za kvantiteto

undefined ::

Maš prav, nekaterim gre tud za FSAA (V5). ;)

Rott-von-weiler ::

ta pa je fajn sego v dnarnico lepo pa je naredo lepo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

i7 4790K pregrevanje

Oddelek: Strojna oprema
273750 (3316) All
»

hladilnik za navit I7 920 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
6013637 (9543) N4m31355
»

navijanje i7-920

Oddelek: Navijanje
363047 (2610) N4m31355
»

Dothan vs. FX (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
905634 (3931) Spajky
»

AMD 1,2 GHz

Oddelek: Navijanje
161208 (956) msmiha

Več podobnih tem