» »

Nov stil

Neo32 ::

Modra je huda, kr dodelej jo da ne bo vec under construction, sicer ne vem kaj je narobe sploh, men je cist vsec:)

experimetant ::

Ta ledeno modra je ql!!! Dej probi nekako neki podobnga narest kukr ma IceVulcano!!!:D

Tr0n ::

Ma to je lame. Raje nov design vkup spacajte.

Sumo ::

Meni pri spremembi stila tudi slo-tech logo na vrhu strani spremeni barvo. Je to normalno?

Brane2 ::

Ni je čez originalno (črno) verzijo...

bf4ed ::

SAMO STIL NE SPREMINJAJTE!!!(mislim obliko ,barve pa kak kdo hoče)
Ker ja tak kak je najboljši kaj sem ga videl na neki strani.

G[e]c ::

Men je tud cist cool tale tastar.

MITT007 ::

Bela je se najbolj uporabna: med crkami in ozadnjem je celo nekaj kontrasta, kar pa za ostale stile ne bi rekel.

boogoo ::

Zelo pohvalno. Glede stilov pa povrsti:
Modra: Ozadje bi moralo biti svetlejše, zaradi večjega kontrasta med besedilom, in tudi barve, za razločanje med posti malo kontrastnejši za odtenek.

Hladno modra: Kr vredu, vendar tukaj sta barvi za različne poste preveč kontrastni. Pa barvo fontov za zadnje novice in filme bi blo treba malo potemnit. Drugače mi pa je všeč.

boogoo ::

Še dotatek: Pri hladno modri bi blo po moje dobro, če bi bla namesto bele zelo svetlo siva z malenkostjo plave barve

tha_man ::

Ja, hladno modra je kul, sm namesto bele v sporočilih bi blo treba uporabit nekaj manj kontrastnega.

darh ::

bo cimprej popravljen

glejte zadeva je taka...
spreminjat stile je muka... ker je avtor original zajebal v osnovi... ce bi se organiziral in nacrtovano zgradil page teh problemov nebi zdejle blo in vse bi šlo kot v risanki.. tak pa... jebatgazdj...

jRk0 ::

Hladno moder stil je kul. na desni strani bi tudi mogle povezave bit s crno barvo, ker je premalo kontrasta zdaj. na levi pa zlo lepo zgleda.

Jeebs ::

Hladno moder stil je fula zakon! No ja, čez standard ga pa ni. Pa nikar ne spreminjat oblike strani!!!:D

Simko ::

Hladno moder je res dober, sem prešaltal na njega iz belega :)

Je pa treba malo kontraste popravit. Hudo je recimo pri postih. Post, ki je napisan na modri podlagi, sploh nima vidne ure. Mislim , saj je, samo je sploh ne vidis - ce gledas normalno.

Pa tiste linke na desni strani bi tudi lahko malo potemnili ja.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Geocities prihajajo na BitTorrent

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
224437 (3230) primus1024
»

Triera - metka.tv

Oddelek: Izdelava spletišč
81547 (1346) Roych
»

Server problemi

Oddelek: Omrežja in internet
61055 (1019) Bug
»

Nov stil

Oddelek: Novice / Obvestila
151823 (1823) MITT007
»

Web software

Oddelek: Programska oprema
11950 (857) Lunik

Več podobnih tem